Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15745) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (3)

Półmaraton Złota Góra. Ruszyły zapisy. Dwie trasy i 400 miejsc

Dodano: 12.06.2021 11:18
Źródło: LM.pl

Od piątku ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Półmaratonu Złota Góra. Bieg na dwóch dystansach zaplanowany jest na 5 września.

Na zawodników (biegaczy oraz kijkarzy) czeka łącznie 400 miejsc na dwóch dystansach – 250 w biegu głównym na dystansie 21 km oraz 150 w towarzyszącym mu biegu charytatywnym dla niewidomej Basi Wardyn na dystansie trzech kilometrów. Do 16 lipca opłata za trasę jest niższa, później wzrasta, a ostatecznie zapisy zamknięte zostaną 20 sierpnia. Sama impreza zaplanowana jest na 5 września.

Na uczestników czeka nie tylko atrakcyjna trasa biegnąca przez rezerwat Złota Góra, ale również przygotowane przez organizatorów gadżety. Będą to tradycyjne koszulki startowe i medal, a w tym roku również sportowa czapka. – Przypominać im będzie Półmaraton Złota Góra podczas startów w innych sportowych wydarzeniach – mówią organizatorzy.

Zapisy do Półmaratonu Złota Góra trwają już na stronie datasport.pl (TUTAJ).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg,   Półmaraton Złota Góra,   półmaraton,   Złota Góra,   zapisyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.