Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportJakie włóczki na torebki są najlepszym wyborem?

Jakie włóczki na torebki są najlepszym wyborem?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jakie włóczki na torebki są najlepszym wyborem?
Materiał promocyjny

Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety. Dlatego tak duże znaczenie ma jej wybór. W sklepach nie brakuje ciekawych propozycji. Jednak torebkę wykonać można także samodzielnie z włóczki. Okazuje się, że wcale nie musi być to trudne. Na jakie włóczki na torebki warto postawić?

Jakie włóczki na torebki wybrać?

Włóczki na torebki muszą być przede wszystkim wytrzymałe. Nikt nie chce, aby mocniej obciążona torebka w najmniej oczekiwanym momencie pękła, rozsypując wokół rzeczy osobiste lub zakupy. Warto w tym przypadku stawiać na włókna naturalne (wełnę, bawełnę) i włókna mieszane. Domieszki poliestru oraz poliamidu wzmacniają włóczki i zwiększają ich trwałość. Tego typu produkty znajdziesz w ofercie sklepu internetowego https://niteczka.pl/wloczki-na-torebki.

Nie bez znaczenia jest także grubość włóczki. Od tego zależy trwałość torebki i styl, w którym będzie utrzymana. Wpływa to także na czas jej produkcji. Grube włóczki na torebki pozwalają na szybkie zakończenie prac. Inaczej jest w przypadku cienkich włókien. 

Co z kolorystyką? Okazuje się, że wcale nie trzeba się w tym przypadku ograniczać. Torebki z włóczki często są różnokolorowe. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Z drugiej strony postawić można na włóczkę jednokolorową np. czarną czy beżową. 

Jaką torebkę można wyczarować z włóczki?

Okazuje się, że z włóczki wykonać można różnego rodzaju torebki - listonoszki, kopertówki, koszyki, worki czy torby zakupowe. W sieci nie brakuje wzorów. Bez problemu można też zakupić odpowiednie włóczki na torebki.

Doskonale sprawdzają się tutaj włóczki bawełniane - także te z domieszką wiskozy, poliamidu i poliestru. Wykorzystać je można do wykonania torebki na każdą porę roku. Bawełna jest bowiem materiałem wytrzymałym. Włóczki z niej wykonane utrzymane są w mocno zróżnicowanej kolorystyce. Bywają jednokolorowe i cieniowane. Poza tym różnić się mogą grubością, co wpływa w dużej mierze na efekt końcowy. Torebki wykonane z włóczki bawełnianej są dość lekkie i nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania w czystości. Można je wielokrotnie prać.

Podobnie prezentują się torebki wykonane z włóczek poliestrowych. Jednak są twardsze i bardziej sztywne. Dodatkowo poliester delikatnie się błyszczy. Dlatego stworzone z niego torebki są już na pierwszy rzut oka bardziej eleganckie. Ich sporą zaletą jest to, że nie brudzą się tak szybko, jak torebki bawełniane. Jedno jest i tak pewne - wydziergane z włóczki torebki są obecnie na topie. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole