LM.plSportOstatni sparing na minus. Teraz już liga

Ostatni sparing na minus. Teraz już liga

I liga

Ostatni sparing przed startem I ligi rozegrali zawodnicy KKF Automobile Torino Konin. Przegrali 3:8.

Rywalem piłkarzy Przemysława Skibiszewskiego był FC 10 Zgierz. Goście objęli prowadzenie i choć potem ekipa ze Zgierza wyrównała, to wynik pierwszej połowy był na styku. Zakończyła się ona wynikiem 2:1 dla FC. W drugiej połowie gospodarze zagrali skuteczniej i wygrali 8:3.

Teraz przed KKF-em już liga. W niedzielę w hali Rondo w Koninie w debiucie na poziomie I ligi podejmą Grinbud KS Gniezno. Transmisja w LM.pl

FC 10 Zgierz – KKF Automobile Torino Konin 8:3 (dla KKF Przemysław Skibiszewski x2, Mateusz Zaborski)