LM.plSportPorażka w Lęborku. Mnóstwo bramek w meczu KKF-u Konin

Porażka w Lęborku. Mnóstwo bramek w meczu KKF-u Konin

I liga

Kolejnej porażki doznali futsaliści KKF Automobile Torino Konin. W wyjazdowym meczu ulegli 4:10 gospodarzom z Lęborka.

Strzelanie już w drugiej minucie rozpoczął Piotr Łapigrowski, który w barwach klubu z Lęborka rozegrał już ponad 150 spotkań. Kilkadziesiąt sekund później było już 0:2. Po krótko rozegranym rzucie wolnym gola zdobył Patrycjusz Grafke. Po kolejnych szesnastu sekundach i bramce Tomasza Neubauera KKF leżał już na łopatkach.

W siódmej minucie sygnał do walki dał powracający po kontuzji Artur Brzuśkiewicz, a miejscowi w dalszym ciągu grali bardzo agresywnie, przez zostali ukarani kilkoma żółtymi kartkami. Do przerwy kolejne bramki dla gospodarzy zdobyli: Tomasz Neubauer i Szymon Marszałkowski.

W drugiej połowie padło osiem bramek: pięć dla miejscowych i trzy dla KKF-u. Jedną z nich zdobył niezawodny Matuesz Mroziński. W następnej kolejce KKF zagra już w hali Rondo. Mecz z TAF-em Toruń zaplanowano na godz. 17.00 w niedzielę dziesiątego marca.

LSSS Lębork – KKF Automobile Torino Konin (2', 30' Piotr Łapigrowski, 3', 27' Patrycjusz Grafke, 4', 14', Tomasz Neubauer, 17', 21' Szymon Marszałkowski, 37' Maciej Wierzbowski, 39' Marcin Maszota – 7' Artur Brzuśkiewicz, 21', 33' Krzysztof Budziński, 36' Mateusz Mroziński)