Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Konińska policja odnotowała próby oszustw telefonicznych. 

LM.plWiadomościTrening z mistrzem świata! Marcin Możdżonek przyjedzie do Bieniszewa

Trening z mistrzem świata! Marcin Możdżonek przyjedzie do Bieniszewa

Dodano:
Trening z mistrzem świata! Marcin Możdżonek przyjedzie do Bieniszewa

To będzie nie lada gratka dla miłośników sportu. Na „Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem” zaprasza Nadleśnictwo Konin.

Marcin Możdżonek to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy, multimedalista, który z reprezentacją Polski rozegrał 242 mecze i w 2014 roku zdobył złoty medal Mistrzostw Świata. W najbliższą sobotę sportowiec odwiedzi gminę Kazimierz Biskupi. - Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego “Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” może okazać się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na przerwanie naszej codziennej rutyny. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu – zachęca do udziału w wydarzeniu Nadleśnictwo Konin.

Trening odbędzie się 9 lipca o godz. 11:00 na polanie przy Klasztorze Ojców Kamedułów w Bieniszewie. Znany siatkarz do udziału w projekcie zaprosił innych wyśmienitych sportowców, którzy będą mu asystowali podczas ćwiczeń. Wydarzenie będzie również służyło edukacji proekologicznej. Nadleśnictwa z Konina, Koła, Turku, Grodźca i Gniezna wspólnie przygotują namioty wystawowe, w których będzie można zapoznać się z pracą leśnika, działaniami podejmowanymi przez Lasy Państwowe oraz wziąć udział w leśnych konkursach.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole