Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19611) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Orzeł dla mleczarni

Dodano: 6.04.2010 08:26
Źródło: LM.pl
Spółdzielnia Mleczarska „Udziałowców” w Strzałkowie znów w gronie najlepszych. Firma otrzymała nagrodę Orzeł Agrobiznesu. To kolejne w tym roku, po tytule Hit Kryształowy, wyróżnienie dla mleczarni.

Orzeł Agrobiznesu to nagroda przyznawana od 2001 roku dla firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia za sukces rynkowy. Przy ocenie brana jest pod uwagę między innymi skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek, tworzenie wizerunku firmy przyjaznej konsumentowi oraz dobra współpraca z władzami samorządowymi.

Dbając o prestiż nagrody, kapituła konkursowa przyznaje każdego roku nie więcej niż dziesięć Orłów Agrobiznesu firmom z całej Polski. Strzałkowska Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców jest jedyną mleczarnią nagrodzoną w tej edycji konkursu.

Podczas uroczystego spotkania w Warszawie tytułem Promotora Orłów Agrobiznesu uhonorowano też wójta Strzałkowa Dariusza Grzywińskiego.  • Orzeł dla mleczarni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wideo,   Strzałkowo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.