Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościAwantura w domu skończyła się aresztem. 49-latek zaatakował rodziców

Awantura w domu skończyła się aresztem. 49-latek zaatakował rodziców

Dodano:
Awantura w domu skończyła się aresztem. 49-latek zaatakował rodziców

Fot.KPP Turek 

Dwie godziny grozy, alkohol i agresja, która wymknęła się spod kontroli. 49-letni mieszkaniec powiatu tureckiego trafił do aresztu po tym, jak zaatakował swoich rodziców – groził im i dopuścił się przemocy fizycznej.

Do zdarzenia doszło podczas domowej awantury. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Sytuacja szybko eskalowała – padły groźby, a chwilę później doszło do rękoczynów. Rodzice odnieśli obrażenia. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresora, który usłyszał trzy zarzuty – dotyczące gróźb karalnych oraz naruszenia czynności narządu ciała.

Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące. Sprawa nie kończy się jednak na tym – 49-latkowi grozi kara nawet do pięciu lat więzienia.To kolejny przypadek, który pokazuje, że przemoc domowa nie jest „sprawą prywatną”. Każda taka sytuacja kończy się reakcją służb – i może mieć bardzo poważne konsekwencje dla sprawcy.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole