Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18305) SPORT FORUM FIRMY (5491) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży ze wsi

Dodano: 7.07.2015 13:52

Jeszcze tylko do połowy lipca można składać wnioski na stypendium Towarzystwa Samorządowego na rok szkolny 2015/2016.

Już po raz szesnasty Towarzystwo Samorządowe będzie przyznawało stypendia dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z gospodarstw o niskich dochodach, która dla swojego rozwoju potrzebuje wsparcia finansowego.

O stypendium mogą się starać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy są aktywni zarówno w szkole jak i poza nią, działają w organizacjach pozarządowych, udzielają się jako wolontariusze, mają szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i temu podobne. Innym warunkiem są dobre wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,65), a miesięczne dochody na członka rodziny przyszłego stypendysty nie przekraczają 500 zł netto. - Stypendia otrzymają osoby, które uzyskają największa ilość punktów – poinformowała naszą redakcję Olga Żaryn z Towarzystwa Samorządowego.

Termin składania wniosków upływa 15 lipca (liczy się data stempla pocztowego).

  • Stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży ze wsi

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ŚREDNIA OCEN 4,65 i oceny CELUJĄCE Z RELIGII, MUZYKI, PLASTYKI, ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH, TECHNIKI, INFORMATYKI, EDB, WF ————— A Z POZOSTAŁYCH TRÓJCZYNY .......................ŻENADA..... KTO TU JEST ZDOLNY...........................NI ODRZUCĄ TE PRZEDMIOTY I POLICZĄ ŚREDNIĄ Z TYCH PRZEDMIOTÓW, KTÓRE SĄ NA EGZ.GIMNAZJALNYCH I WTEDY DAJĄ STYPENDIA DLA ZDOLNYCH
Dodano: 07.07.2015 14:20    Przez: ~MGR
co to za stypendium naukowe jak się bierze pod uwagę tak niskie dochody, to raczej powinno być stypendium socjalne a nie naukowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 07.07.2015 14:40    Przez: ~xxx
Stypendium towarzystwa samorządowego im. Bin Ladena POlegają na zbiórce pieniędzy i POdział tak aby POkazać hojność Bin Ladena ,w myśl zasady wy dajcie to ja POdzielę tylko mnie wybierzcie na następną kadencję to ja znowu POzbieram i POdzielę i tak w koło Wojtek.Ile senator Bin Ladenem zwany dołożył do tych stypendiów ze swoich pieniędzy?
Dodano: 07.07.2015 15:13    Przez: ~Q

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.