Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19887) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych zmarła w szpitalu

Dodano: 28.07.2015 10:27

Wypadek na ul Ślesińskiej w Koninie.  72-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło w poniedziałek, około godz. 6.15 na  ul.Ślesińskiej w Koninie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 31-letni kierowca fiata punto uderzył w pieszą najprawdopodobniej schodząca już z oznakowanego przejścia. 72-letnia kobieta z rozległymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła po kilku godzinach. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wszystkie przeyjścia dla pieszych przy rondach to idiotyzm , są zdecydowanie za blisko. Piesi są zagrożeni bo kierowcy chcą szybko zjechać z ronda a i ruch na tym cierpi bo gdy trzeba puścić pieszego rondo się korkuje i ruch staje. Nie wiem dlaczego nie mogli chociaż o kilka metrów oddalić wszystkich zebr od rond
Dodano: 28.07.2015 12:39    Przez: ~Antek
Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych tuż za rondem w Pątnowie -kierunek na Ślesin. Umiejscowienie przejścia dla pieszych w tak głupim miejscu to nie najlepszy pomysł. Wjeżdżając na rondo od strony Konina i skręcając na Ślesin nie widzi się co przejścia które jest tuż za rondem.
Dodano: 28.07.2015 12:22    Przez: ~BlackA
Policja pilnuje aby na ślimaku w Starym Koninie nie przekroczyć 40km/h, to priorytet !
Dodano: 28.07.2015 12:20    Przez: ~kierowca
to tragedia i skoro Pani schodziła już z przejścia to ewidentnie zawini kierowca. Natomiast bardzo często to piesi nie znają przepisów i czują się jak święte krowy wchodząc na przejście bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd bo "przecież jest zebra". Edukować nie karać mandatami i ostrożność musi byc po obu stronach - pieszych i kierowców.
Dodano: 28.07.2015 14:14    Przez: ~Dzikolec
Niestety wiekszosc kierowcow tez uwaza sie za swiete krowy. Ostatnio na chorzniu na pasach zginal starszy czlowiek bo idiota jechal z 70 na godzine. Na poznanskiej tez maraton bo jeden sie zatrzyma a drugi wyprzedza.
Dodano: 28.07.2015 16:25    Przez: ~alex

KOMENTARZE

Nie przekroczył 50km/h w terenie zabudowanym, to najważniejsze.
Dodano: 28.07.2015 11:20    Przez: ~Statystyk z Leśnictwa
Nie byłbym tego taki pewien.
Dodano: 28.07.2015 16:54    Przez: ~xxxxx
DLA JAKIEGO MORDERCY TO BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK JAK NIE WIESZ TO NIE PISZ TAKICH BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 28.07.2015 22:43    Przez: ~Kasia
NIE MASZ POJECIA O TYM CO PISZESZ , TO BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK ZASTANOW SIE JECHAL WOLNO , SLONCE SWIECILO JAK OSZALALE I NIE ZAUWAZYL TEJ PANI, POWTARZAM CI TO BYL NIESZCZESLIWY WYPADEK I NIE MOW MORDERCA BO NIE WIESZ CO PISZESZ!!!!
Dodano: 28.07.2015 22:56    Przez: ~Kasia
Jechał szybko ponieważ zawrócił z drogi do pracy bo zapomniał zabrać z domu kluczy.
Dodano: 28.07.2015 23:40    Przez: ~B
ZAPOMNIAL ZABRAC KLUCZY I ZAWROCIL ALE JECHAL WOLNO ZGODNIE Z PRZEPISAMI. NIE WIECIE JAK BYLO TO PO CHOLERE TE KOMENTARZE , KOBIETA ZMARLA FAKT TRAGEDIA ALE TEN CHLOPAK JAK ON SIE CZUJE ZASTANOWCIE SIE DO KONCA ZYCIA BEDZIE MIAL TO W GLOWIE, LUDZIE POTRAFICIE TYLKO OSADZAC OD TEGO JEST SĄD A WY ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM I DAJCIE ZYC , NIE MYLCIE POJEC MORDERCA A NIESZCZESLIWY WYPADEK BO TO ROZNICA!!!!
Dodano: 29.07.2015 07:54    Przez: ~Kasia
NIE JECHAŁ PRZEPISOWO. NIE PISZ BZDUR NA OBRONĘ SWOJEGO BLISKIEGO. PISZESZ "DAJCIE ŻYĆ"? TO CZEMU Z WŁASNEJ WINY ZABIŁ OSOBĘ SCHODZĄCĄ Z PRZEJŚCIA? NIE POZDRAWIAM
Dodano: 29.07.2015 11:15    Przez: ~-XYZ
Idąc dalej tym tokiem rozumowania to odpuśćmy wszystkim mordercom, gwałcicielom i bandytom przecież ich czyn to też mógł być przypadek. Ciekawe co powiedziałabyś kiedy na przejściu dla pieszych ktoś przejechałby twoje dziecko wracające ze szkoły (oczywiście jak je masz) to też przypadek ......... a konsekwencją tego czynu będzie uniewinnienie sprawcy bo przecież nie chciał. W życiu odpowiadamy za czyny popełnione z pełną świadomością jak również za te wynikające z naszej głupoty w tym przypadku brak rozwagi i zdrowego rozsądku, czy zamiast głowy ten człowiek ma kubeł na odpadki? Gość jest najzwyczajniej zabójcą a narzędziem zbrodni samochód i kropka. Wyłącz Caps bo krzyczeć to możesz u siebie w domu.
Dodano: 29.07.2015 11:32    Przez: ~AD
BEDE SOBIE PISAC JAK BEDE CHCIALA, MAM DZIECKO JAK CHCESZ WIEDZIEC I JESTEM NORMALNA OSOBA I NAPEWNO BYM NIE WYPISYWALA TAKICH BZDUR TYLKO MYSLALA RACJONALNIE, WYZYWAJAC KOGOS OD MORDERCY SWIADCZY O TYM ZE TO WY JESTESCIE TAK PSYCHICZNIE PORYCI I TO WLASNIE TY ZAMIAST MOZGU MASZ KUBEL NA ODPADKI !!!!!NIECH CIEBIE TAKIE COS SPOTKA ZOBACZYMY CO WTEDY BEDZIESZ PISAC!!!!! IDZ DO PSYCHIATRY BO Z TWOJA GLOWA NIE JEST WSZYSTKO OK
Dodano: 29.07.2015 12:41    Przez: ~K
Zamknij sie ty K...
Dodano: 29.07.2015 17:11    Przez: ~życzliwy
Jechałaś z tym draniem
Dodano: 31.07.2015 22:32    Przez: ~anonimus
Ta K to kuzynka sprawcy
Dodano: 31.07.2015 22:35    Przez: ~BB
Przejścia dla pieszych są najniebezpieczniejsze.
Dodano: 28.07.2015 11:35    Przez: ~piechur
Policja pilnuje aby na ślimaku w Starym Koninie nie przekroczyć 40km/h, to priorytet !
Dodano: 28.07.2015 12:20    Przez: ~kierowca
Tam to za pasy tylko łapią....
Dodano: 29.07.2015 11:05    Przez: ~Kierowca 2
taki młody - sprawny.........a nie radzi sobie ............................?
Dodano: 28.07.2015 12:21    Przez: ~xyz
MLODY I SPRAWNY NO I TO ZNACZY ZE DO NIESZCZESLIWEGO WYPADKU MOZE NIE DOJSC???LUDZIE MAJĄ PRAWA JAZDY KUPE LAT ZAWODOWI KIEROWCY I MIMO TO ZDARZA SIE WYPADEK I CO ??DO TAKICH NIESZCZESC DOCHODZI CODZIEN, NIKT NIE CHCIAL ZABIC STALA SIE TRAGEDIA I JAK JEST TU KTOS KTO MA TROCHE OLEJU W GLOWIE TO NIECH ZASTANOWI SIE CO CZUJE TEN CHLOPAK KTORY NIE CHCIAL TEGO PO PROSTU STALO SIE I TRZEBA ZROZUMIEC A NIE PISAC BEZSENSOWNE KOMY!!!!
Dodano: 29.07.2015 07:59    Przez: ~Kasia
Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych tuż za rondem w Pątnowie -kierunek na Ślesin. Umiejscowienie przejścia dla pieszych w tak głupim miejscu to nie najlepszy pomysł. Wjeżdżając na rondo od strony Konina i skręcając na Ślesin nie widzi się co przejścia które jest tuż za rondem.
Dodano: 28.07.2015 12:22    Przez: ~BlackA
Wszystkie przeyjścia dla pieszych przy rondach to idiotyzm , są zdecydowanie za blisko. Piesi są zagrożeni bo kierowcy chcą szybko zjechać z ronda a i ruch na tym cierpi bo gdy trzeba puścić pieszego rondo się korkuje i ruch staje. Nie wiem dlaczego nie mogli chociaż o kilka metrów oddalić wszystkich zebr od rond
Dodano: 28.07.2015 12:39    Przez: ~Antek
Panowie "BlackA" i popierający go "Antek” Rondo to skrzyżowanie, nic innego jak skrzyżowanie. Na każdym skrzyżowaniu należny zachować szczególną ostrożność, i na prawie każdym skrzyżowaniu są przejścia. Skoro w takich miejscach krzyżują się szlaki komunikacyjne ruchu samochodowego to i podobnie jest z pieszymi. Jak się nie widzi, co jest za ostrym łukiem to należny zwolnić. Nie trzeba mieć matury, aby to wiedzieć.
Dodano: 28.07.2015 17:43    Przez: ~Ulrich von Jungingen
wyrazy współczucia dla rodziny :( ktoś znał tą kobietę? skąd ona była?
Dodano: 28.07.2015 13:13    Przez: ~xs
Z Pątnowa
Dodano: 28.07.2015 17:08    Przez: ~X
to tragedia i skoro Pani schodziła już z przejścia to ewidentnie zawini kierowca. Natomiast bardzo często to piesi nie znają przepisów i czują się jak święte krowy wchodząc na przejście bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd bo "przecież jest zebra". Edukować nie karać mandatami i ostrożność musi byc po obu stronach - pieszych i kierowców.
Dodano: 28.07.2015 14:14    Przez: ~Dzikolec
Niestety wiekszosc kierowcow tez uwaza sie za swiete krowy. Ostatnio na chorzniu na pasach zginal starszy czlowiek bo idiota jechal z 70 na godzine. Na poznanskiej tez maraton bo jeden sie zatrzyma a drugi wyprzedza.
Dodano: 28.07.2015 16:25    Przez: ~alex
Przejścia dla pieszych blisko ronda nie wiem czy to zbyt dobry pomysł.
Dodano: 28.07.2015 23:10    Przez: ~
To nie jest jego wina on tego specialnie nie zrobil powinni karac kara smiercia tych kktorzy za morduja
Dodano: 29.07.2015 00:51    Przez: ~ss
POPIERAM !! TO NIE ZADEN MORDERCA !!CHLOPAK NIE MOZE SIE OTRZĄSNĄC JEST ZALAMANY ALE STALO SIE TRZEBA ZYC DALEJ , TYLKO NIECH LUDZIE NIE GADAJA ZE MORDERCA , NIECH PISZA NA TE MATKI CO NOWORODKI ZABIJAJA TERAZ TAK GLOSNO O TYM W POLSCE TO JEST MORDERCA CELOWE ZABICIE A NIE POTRĄCENIE KOGOS I PECH CHCIAL ZE PANI NIE UDALO SIE PRZEZYC :(((WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA TEJ RODZINY ALE TRZEBA MYSLEC TEZ O TYM CHLOPAKU KTORY TEZ NIEWIADOMO JAK DALEJ BEDZIE ZYL :((
Dodano: 29.07.2015 08:19    Przez: ~K
Morderca planuje morderstwo,on tego nie zaplanowal , czyli nie jest mordercą tylko zabójcą....każdy kierowca jest potencjalnym zabójcą..i nic tego nie zmieni
Dodano: 29.07.2015 08:28    Przez: ~benson
NIE TRZEBA BYŁO ŁAMAĆ PRZEPISÓW.
Dodano: 29.07.2015 11:16    Przez: ~-SSY
1 z 2
12>>