Dzisiaj jest czwartek 27 czerwca 2019, imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20343) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
22 / 13oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Materiały promocyjne Konina bez... nazwy miasta

Dodano: 21.08.2015 10:31

Urząd Miejski w Koninie w ramach promocji miasta wręcza różnym osobom smycze, na której jest błąd.

Pewnie jest to błahostka, ale taki materiał promocyjny ośmiesza nasze miasto. Na smyczy zamieszczono znak graficzny „in”. Księga znaków graficznych nie przewiduje takich skrótów. Koniński znak to "Konin wita", który ma stosowną grafikę. Może on mieć różną kolorystykę, ale nic poza tym! Konin puścił bubla, który trafia poza granice kraju.

Mnie to oburza, gdyż znowu ktoś nie dopilnował tak prozaicznej sprawy i zmarnowano pieniądze podatników.

Pozdrawiam

Nazwisko do wiadomości redakcji

  • Materiały promocyjne Konina bez... nazwy miasta
  • Materiały promocyjne Konina bez... nazwy miasta

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin,   promocja Konina

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mylicie znaki. Tam nie ma napisu "in" , tylko "jn" Czytaj Józef Nowicki. To pozostałości po materiałach wyborczych na prezydenta.
Dodano: 21.08.2015 10:47    Przez: ~obi
Ośmiesza na pewno, nie pierwszy i nie ostatni raz.
Dodano: 21.08.2015 10:40    Przez: ~Tubylec

KOMENTARZE

In... to już lepiej jakby było "koń"
Dodano: 21.08.2015 10:37    Przez: ~gosciu
Mylicie znaki. Tam nie ma napisu "in" , tylko "jn" Czytaj Józef Nowicki. To pozostałości po materiałach wyborczych na prezydenta.
Dodano: 21.08.2015 10:47    Przez: ~obi
albo "kuń" - zresztą wszystko jedno co napiszą, ważne, że bubla wyprodukował szwagier kolegi czy inny pociotek zatrudnionych w UM.
Dodano: 21.08.2015 10:48    Przez: ~komisja Burdenki
Kupili pewnie na wyprzedaży nie dokończone smycze dla ing życie ... Ten sam kolor, ta sama czcionka... Porażka
Dodano: 21.08.2015 11:29    Przez: ~Czytelnik
Nie rozumiecie przesłania! IN oznacza W. Dalej podany jest adres link i autor (prawdopodobnie jakaś zaprzyjaźniona firma pana Józka Nowickiego?) chciał takiego efektu: "W... link W... link" -coś dla jąkały? Czepiacie się, a tu przecież nie chodzi o promocję miasta czy robienie fajnych gadżetów, tylko chyba o zapłacenie naszymi pieniędzmi przyjaciołom? Czyż nie?
Dodano: 21.08.2015 12:22    Przez: ~Śmieszy Prezydent JN
Jak na razie Heniu Sz. to ty ośmieszasz to miasto. Weź się chłopie lepiej za struganie świątków
Dodano: 22.08.2015 12:13    Przez: ~Nikifor
Polecam fotorelację z imprezy przed KDK na lata 80- te na fejsie gmina stare miasto. Tutaj o tym nie przeczytacie...
Dodano: 22.08.2015 21:02    Przez: ~ooo
Ośmiesza na pewno, nie pierwszy i nie ostatni raz.
Dodano: 21.08.2015 10:40    Przez: ~Tubylec
Pseudo news. Na smyczy pisze: link oraz część loga Konina - "in", co oznacza w języku angielskim "w". Kogoś może zaciekawić co jest "w" Koninie? Co jest "in" konin.pl? Logo jak i smycze zostały stworzone z zasadami marketingu XXI wieku, więc co się tu ktoś odzywa co nie ma wg pojęcia na ten temat? Żeby coś najpierw powiedzieć trzeba trochę się douczyć z danego tematu.
Dodano: 21.08.2015 10:47    Przez: ~Takjesto
co ty bredzisz, na smyczach ewidentnie nie wydrukował się szary kolor z napisem KON i witaj!
Dodano: 21.08.2015 10:53    Przez: ~dasd
Na smyczy coś siedzi i pisze? Omamy masz jakieś marketingowcu. Doucz się języka polskiego marketingowcu XXI. wieku.
Dodano: 21.08.2015 10:54    Przez: ~Kiszon
Czyli razem ze smyczą powinni wręczać skierowanie na szkolenie z marketingu?
Dodano: 21.08.2015 10:55    Przez: ~Ptyś
Kwestia douczenia przedmówcy poziom podstawowy..... na smyczy jest napisane
Dodano: 21.08.2015 11:06    Przez: ~benson
pseudo news naprawde, marketing, promocja nie musi koniecznie odzwierciedlać wszystkiego jak jest na papierze, on ma za zadanie zachęcić, wzbudzić ciekawość i zainteresowanie, logo jest moim zdaniem naprawde w porządku, przede wszystkim jest proste, krótkie i nie zawiera niepotrzebnych opisów
Dodano: 21.08.2015 11:03    Przez: ~KONin
Henrykowi Szczepankiewiczowi chyba pogoda szkodzi na zdrowie, bo mózg już mu się przegrzał! Nie macie innych ważniejszych tematów od jakiegoś "in", które zresztą jest charakterystyczne w logo miasta "KONin", żałosne...
Dodano: 21.08.2015 11:17    Przez: ~rolnik
Wywołano mnie to się ustosunkuję: Konińskie logo wprowadzono tylnymi drzwiami, jak wiele rzeczy w naszym mieście bez konsultacji z jego mieszkańcami. Czy ono jest charakterystyczne dla naszego miasta? Ja mam wątpliwości. Logo jest smutne i nie przekazuje charakterystycznych treści, odnoszących się do naszego miasta. Księga znaków graficznych dla Konina dopuszcza, powtarzam dopuszcza możliwość używania "in". Czy z takiej możliwości należy korzystać? Znak "in" dla zwykłego śmiertelnika nic nie mówi, a dla obcokrajowca jest zagadką! Wszystko jest niby w porządku w ramach zarządzenia, księgi znaków graficznych, a ja uważam, że promocja miasta Konina jest byle jaka! Odnosi się to również, do tej nieszczęsnej smyczy.
Dodano: 22.08.2015 09:01    Przez: ~H. Szczepan kiewicz
Nie da się wszystkiego konsultować z mieszkańcami, są demokratycznie wybrane władze, które rządzą w imieniu mieszkańców. Tak jest w demokracji gdyby pan nie wiedział. Może mieć pan wątpliwości i pisać, że logo jest smutne, ale to pana zdanie. Nie jest pan specjalista w tej dziedzinie. A pisząc o bublu, krytykując i powołując się na księgę graficzną, której najwyraźniej pan nie zna, bo zgodnie z nią wszystko jest tak jak powinno, po prostu się pan ośmieszył.Wiem, że trudno przyznać się do błędu, ale trochę honoru drogi panie.
Dodano: 22.08.2015 20:19    Przez: ~PS
Ty nie masz wątpliwości tylko poleciałeś z tym do mediów i zrobiłeś aferę nie znając tematu. Nie pierwszy raz zresztą.
Dodano: 22.08.2015 22:20    Przez: ~ja
Empirycznie i samozwańczo potwierdzam co następuje: smycz, patrz Wielki Słownik Języka Polskiego. Na wstęgach jest napis jn. Bez odbioru.
Dodano: 21.08.2015 11:54    Przez: ~Radiowiec
Najpierw patrz w słownik a później komentuj (nigdy odwrotnie). Gdzie tam widzisz "jn"?
Dodano: 21.08.2015 12:18    Przez: ~???
A sprawdźcie na kalendarzu z Urzędu Miejskiego ( tym dużym plakatowym) na który rok obowiązuje...niestety to niemożliwe, kalendarz jest ale na jaki rok niewiadomo !!! Kto znajdzie temu piwo !!!
Dodano: 21.08.2015 12:05    Przez: ~wwwrrrrr
Wystarczyło usunąć "in" i nie byłoby problemu. Tak na marginesie, zawsze mnie bawiła nazwa "smycz", bo kojarzy mi się ze smyczą dla psów.
Dodano: 21.08.2015 12:09    Przez: ~Abra
Albo dopisać flamastrem "Kon". Co niektórych przestałoby boleć.
Dodano: 21.08.2015 12:19    Przez: ~:))))))))))))))))))
zamówili w jednym kolorze bo są tańsze, ot cała tajemnica!
Dodano: 21.08.2015 12:32    Przez: ~zz
Brawo dla pani kierownik Biura Promocji! Pełna profeska!
Dodano: 21.08.2015 12:44    Przez: ~Marcin
1 z 3
123>>