Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Dodano: 28.09.2015 10:24
Źródło: LM.pl

Punkty pomiaru prędkości od 28.09 - 2.10.2015 r.

Miasto Konin:

  • 28.09.2015 - ul. Poznańska
  • 29.09.2015 - ul. Przemysłowa
  • 30.09.2015 - ul. Paderewskiego
  • 01.10.2015 - ul. Poznańska
  • 02.10.2015 - ul. Paderewskiego

Gmina Stare Miasto:

  • 28.09.2015 - ul. Lisiecka, Stare Miasto,
  • 30.09.2015 - ul. Żdżary

Gmina Krzymów:

  • 28.09.2015 - ul. Konińska, Brzeźno
  • 29.09.2015 - ul. Konińska, Brzeźno
  • 30.09.2015 - ul. Konińska, Brzeźno

 

  • Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   fotoradar,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

PUNKTY ŁATANIA DZIURY W BUDŻECIE MIASTA !!!!!!
Dodano: 28.09.2015 11:29    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
a pozwolenie na te radary macie?
Dodano: 28.09.2015 11:45    Przez: ~;;;;;
I znow niedoszli milicjanci będą się chować i strzelać fotki z ukrycia... Nie ma to jak łamanie przepisów przez "władze"...
Dodano: 28.09.2015 14:55    Przez: ~Zzz
Te hieny lepiej niech sprawdzają ile jest dzikich przyłączy do kanalizacji mieskieu, gdzie leżą śmieci w okolicznych lasach, gdzie są wypompowywane nocami ścieki z prywatnych szamb do kanalizacji. Tutaj praca by śmierdziała a przy fotoradarzew można zarobić grube pinądze i jeszcze się porządnie wyspać. Brakuje pieniędzy wmiejskiej kasie na pensję Pana Prezydenta i jego przy du pasów. To móże na każdym skrzyżowaniu ulic postawić jednego czarnucha i niech pobiera opłaty za przejście chodnikiem. Mieszkańcy płacą podatki, parkingi płatne, kible publiczne płatne, Za najmniejsze zaświadczenie UM trzeba zapłacić. W ddatku na swoich mieszkańców Pan Prezydent ustawia pułapki wysługując się tymi nieudacznikami, obwieszonymi gadżetami szuszfolami.
Dodano: 28.09.2015 15:23    Przez: ~koninianin
Nieroby powinni być pod szkołami i tam popatrzeć co się dzieje jak walą dopalacze ino ciemne chmury przy szkołach, jak Szkoła Górnicza, Koperas czy Liceum i inne. Te miejsca szerokim łukiem omijają, a do kasy brania to są pierwsi i mają w czterech literach obywatela nieudaczniki wstyd.
Dodano: 28.09.2015 15:52    Przez: ~obserwator
MAM NADZIEJE ŻE TO OSTATNA W TYM ROKU ŁATWA KASA DLA URZEDU MIASTA.PODOBNO OD NOWEGO ROKU MAJA ZWALNIAC TZW.STRAZNIKÓWBRAK ZDJĘĆ I KAR DLA KIEROWCÓW I KONIEC ICH TZW.ZAKRESU OBOWIĄZKÓW.CO MAJĄ ROBIĆ?SORRY BĘDĄ ŁAPAĆ OSOBY STARSZE ŻE ZA WOLNO CHODZĄ!-BABCIĘ CO SPRZEDAJE PIETRUSZKĘ ŻE NIE WYKUPIŁA PLACOWEGO!CHYBA NIE STARCZY NA PENSJĘ!
Dodano: 28.09.2015 16:33    Przez: ~DIDO
Z oś. chorzeń do maksymiljana są wybudowane ścieżki rowerowe, więc pytam-dlaczego rowerzyści jeżdżą ulicą spółdzielców?
Dodano: 28.09.2015 18:18    Przez: ~samochodzik
bo jest lepiej.
Dodano: 28.09.2015 20:04    Przez: ~rowerek
W Brzeżnie dwóch drabów siedzi w busie przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych i pilnuje fotoradaru.Ciekawa jestem dlaczego dwóch a nie pięciu?
Dodano: 28.09.2015 19:19    Przez: ~pirat-ka
może być jutro pięciu.
Dodano: 28.09.2015 20:05    Przez: ~baba
Punkty poboru opłat....