Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18727) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Punkty pomiaru prędkości w Koninie i okolicy

Dodano: 5.10.2015 11:25

Kierowco, sprawdź gdzie w tym tygodniu spotkasz na drodze fotoradar.

Punkty pomiaru prędkości 05.10.2015 - 9.10. 2015 

Miasto Konin

05.10.2015 - ul. Spółdzielców

06.10.2015 - ul. Przemysłowa

07.10.2015 - ul. Jana Pawła II

08.10.2015 - ul. Paderewskiego

09.10.2015 - ul. Szpitalna

Stare Miasto:

08.10.2015 - Główiew - droga krajowa nr 25

09.10.2015 - Żychlin - droga krajowa nr 72

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ostatnie POdrygi zdychającej ostrygi ,już nie długo wójtowie będą radarami handlować a PO 1 01 2016r to tylko sprzęt muzealny.
Dodano: 05.10.2015 13:03    Przez: ~Q
zlikwidować ..... likwidacje czas zacząć
Dodano: 05.10.2015 14:23    Przez: ~pawel
Straż Miejska- pasożyty społeczne , darmozjady . Za swą brutalną działalność na szkodę społeczństwa powinni stanąć przed sądami i ponieść karę za bicie, prześladowanie , poniżanie i gnębienie. Jeżeli powiedzą, że działali zgodnie z prawem to należy zauważyć , że KGB też działało zgodnie z prawem a jednak oprawcy, ciemiężyciele narodu staneli przed sądami i w większości ponieśli za to karę.Prawo i prokuratorzy chroni tych bezwględnych niedouczników- funkcjonarjuszy uzanając zawsze ,że działali zgodnie z prawem i nie przekroczyli swoich uprawnień . Za Stalina - Bieruta obrońcy wolności zostawali skazywani przez prawowite sądy na kary śmierci. Ręka rękę myje. Dość uciemiężenia w imię demokracji. Demokracji i wolności ciągle ograniczanej przez współobywateli opłacanych z podatków albo okradania współmieszkańców.
Dodano: 05.10.2015 16:58    Przez: ~Koninianin
To ,ze Straż Miejska to nieroby to fakt jeśli zgłosisz interwencje to prędzej byś się śmierci do czekał jak ich przyjazdu dla nich najważniejsze Twoje dane i kto zgłasza, a POwinni przyjąć zgłoszenie anonimowo !. Ale POrównywanie do KGB to duża przesada i to Bardzo duża widać młody Człowieczku , ze dla Ciebie Prawo nic nie znaczy , a Prawo powinni wszyscy szanować i respektować ? Co wyniosłeś z Domu to tu POkazujesz dziś w POlsce Bandzior Złodziej czy Przestępca jest lepiej szanowany jak uczciwy Obywatel !!!!
Dodano: 06.10.2015 11:38    Przez: ~Szanujący Prawo
Nic dodać - nic ująć. Demokracja -wolność to są argumenty ucisku społecznego. Wszystko Ci wolno a za to co uczynisz zostaniesz ukarany. P.S. Straż Miejska Konuin
Dodano: 05.10.2015 19:20    Przez: ~koninianin
kiedy remont przemyslowej i droga rowerowa ?????????
Dodano: 05.10.2015 19:30    Przez: ~kiedy remont przemyslowej i
nigdy bowiem bolszewia zajmuje się chodnikami i drogami do własnych koryt
Dodano: 05.10.2015 20:04    Przez: ~świniopas
Może po wyborach a na razie cieszcie się z tego co macie.
Dodano: 06.10.2015 12:16    Przez: ~urzędnik
A gdzie ja teraz robotę znajdę, jak ja tylko fotoradar obsługiwać umie.
Dodano: 06.10.2015 12:20    Przez: ~Dziadek