Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18934) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Zginął rowerzysta. Konińska policja szuka świadków wypadku

Dodano: 26.11.2015 14:37
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci poszukują świadków wypadku, w którym zginął rowerzysta.

Tragedia wydarzyła się 27 października o godz. 16.10 na ul. Hurtowej. Jadący ciężarówką mężczyzna próbował skręcić z ul. Spółdzielców w Hurtową. Wtedy pod koła jego samochodu wpadł przejeżdżający przez pasy rowerzysta. Kierujący rowerem zginął na miejscu.

Mundurowi z wydziału dochodzeniowo-śledczego poszukują osób, które widziały wypadek. - Śledczym szczególnie zależy na kontakcie z mężczyzną, który krótko po wypadku podszedł do kierowcy ciężarówki i powiedział, że wszystko dokładnie widział. Niestety po chwili zniknął pośród przechodniów – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Każdy kto mógłby pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii proszony jest o kontakt z policją osobisty, lub pod numerem telefonu: (063) 247-24-58, 247-24-50, lub 997.  

  • Zginął rowerzysta. Policja szuka świadków wypadku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Po miesiącu. Nieźle. A może świadkowie już dawno wymarli?
Dodano: 26.11.2015 14:47    Przez: ~912
życia nikt nie wróci. Adamie spoczywaj w pokoju.................
Dodano: 26.11.2015 15:47    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

Po miesiącu. Nieźle. A może świadkowie już dawno wymarli?
Dodano: 26.11.2015 14:47    Przez: ~912
bo chcieli wcisnąć winę kierującemu pewnie go zastraszali grozili ale że facet rozgarnięty to stwierdzili że jednak trzeba przeprowadzić dochodzenie jak jeleń niedał sobie wmówić zamiast się przyznać przytaknąć przyjąć wyrok na klatę bez względu na winę to robi taki zamieszanie i robotę śledczym
Dodano: 26.11.2015 15:27    Przez: ~popis
życia nikt nie wróci. Adamie spoczywaj w pokoju.................
Dodano: 26.11.2015 15:47    Przez: ~xxx
Miało to miejsce godzinę wcześniej.
Dodano: 26.11.2015 15:57    Przez: ~n
po psach .....pasach sie nie jezdzi
Dodano: 26.11.2015 15:59    Przez: ~cesio
tam jest ścieżka rowerowa baranie
Dodano: 26.11.2015 17:27    Przez: ~rr
odsyłam do google mapstam nie ma przejazdu dla rowerzystów. jest przejście dla pieszych. rowerzysta ma obowiązek zejścia z roweru. inna sprawa, że oznakowanie jest nie oczywiste - ścieżka wymalowana jest aż do krawężnika... mogło to wprowadzić w błąd rowerzystę. nie poraz pierwszy w naszym mieście oznakowanie powoduje wypadek.
Dodano: 27.11.2015 10:43    Przez: ~kkk
pasy są dla pieszych i gdyby tam przechodził ktoś to rowerzysta by go przejechał
Dodano: 26.11.2015 16:26    Przez: ~xyz
Proszę zapoznać się z przepisami o ruchu drogowym co to jest droga rowerowa a nie wypisywać tu bredni
Dodano: 27.11.2015 10:24    Przez: ~jan123
Prędkość działania policji w czasach kaczystanu jest powalająca
Dodano: 26.11.2015 18:28    Przez: ~spi dy gon sales
To jest Kiszczakstan. A to, że teraz akurat jest Kaczyński to co za różnica po za tym, że teraz posady będą mieli ludzie Pana K. ABW i inni? Jaki to ma wpływ na państwo (ustrój, zadłużenie itp.)?
Dodano: 26.11.2015 19:08    Przez: ~Korwin
L,M niech się najpierw przygotuje gdy chce napisać wiadomość, wtedy podaliście godzinę wypadku 14.50.
Dodano: 26.11.2015 19:16    Przez: ~wm
pytanie, a co się działo przez miesiąc w tej sprawie?!
Dodano: 26.11.2015 23:08    Przez: ~mieszkankakaka
Na świadków się ludzie zgłaszają niechętnie bo trzeba następnie chodzić na policję oraz na rozprawy. Zawiadomienie, które przychodzi zawiera wytłuszczone ostrzeżenia, że jeśli świadek się nie stawi będzie doprowadzony z użyciem siły oraz otrzyma karę grzywny.
Dodano: 27.11.2015 08:34    Przez: ~kollo
dlaczego na tak uczeszczanej ulicy nie ma monitoringu?
Dodano: 27.11.2015 17:42    Przez: ~???
na dworcu monitoring jest, meneli podglądują