Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19236) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Dojazd do terenów inwestycyjnych zbudują w przyszłym roku

Dodano: 10.12.2015 09:54
Źródło: LM.pl

Blisko 14 mln zł kosztować będzie budowa odcinka łącznika ul. Przemysłowej z Kleczewską. W przetargu wyłoniony został wykonawca inwestycji.

Przetarg na budowę drogi został ogłoszony na początku listopada. Zgodnie z nim realizowany ma być odcinek od ul. Przemysłowej (przy FUGO) do terenów inwestycyjnych. W ramach zleconych robót wykonawca ma m.in. wybudować drogę, plac manewrowy, chodniki, ciąg pieszo-rowerowy, ścieżkę rowerową, zjazdy i oświetlenie uliczne. Droga póki co ma prowadzić tylko do terenów inwestycyjnych, ale docelowo będzie połączeniem ul. Kleczewskiej w Przemysłową.

Spośród siedmiu złożonych ofert, najkorzystniejsza należała do konsorcjum firm z Włocławka i Chodcza. Opiewa ona na kwotę 13 824 791,28 zł. Wykonawca na realizację inwestycji ma czas do końca października przyszłego roku. 

fot. archiwum tereny inwestycyjne

  • Dojazd do terenów inwestycyjnych w przyszłym roku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

to jaką drogę w końcu zbudują - połączenie Kleczewskiej z Przemysłową, tak jak w nagłówku? Czy tylko połączenie terenów z Przemysłową, bez połączenia z Kleczewską (taką to może w przyszłości)?
Dodano: 10.12.2015 11:57    Przez: ~xyz
w nagłówku napisane jest ze wybudują tylko odcinek: od ul. Przemysłowej do terenów inwestycyjnych
Dodano: 10.12.2015 14:05    Przez: ~dsd
Musicie mieć nadzieję póki co, że za parę lat coś tam u was w Koninie się ruszy.
Dodano: 10.12.2015 12:15    Przez: ~mieszkanka Wrześni
Ale jeszcze niedawno prezio Qnina Józef mówił iż ma na inwestycję - łącznik Kleczewskiej z Przemysłową będącą dojazdem do terenów inwestycyjnych od obu tych ulic - zarezerwowane w budżecie 14 mln złotych. Wcześniej żalił się że oferty składane przez potencjalnych wykonawców przekraczają założoną kwotę 14 000 000. Ostatnio chwalił się, że jest w końcu oferta poniżej 14 mln. - zapomniał jednak dodać, że za 1/2 planowanej inwestycji (z dojazdem z jednej strony) .... ot gospodarz. Nie mógł dopasować oferty wykonawcy do zakresu, to dopasował zakres do oferty wykonawcy. I wszystko cacy - "zrobimy w założonym budżecie" taki poszedł komunikat w świat. - BRAWO - kreatywna księgowość w czystej formie.
Dodano: 10.12.2015 12:25    Przez: ~Waldek
Przecież ważniejsze jest wypłacenie urzędnikom trzynastek nagród itp. niż zrealizowanie w całości planowanych inwestycji...
Dodano: 10.12.2015 18:04    Przez: ~referendum
PO kilkudziesięciu latach czerwoni próbują załatwić dojazd do "strefy inwestycyjnej" ciekawa jestem ile dziesiątek lat będziemy czekać na inwestorów ?
Dodano: 10.12.2015 14:48    Przez: ~JÓZIA DNO
Do Waldka:A czego Ty się sPOdziewałeś PO POlityku PO moskiewskich szkołach?
Dodano: 10.12.2015 15:12    Przez: ~CHIŃCZYK
Kiedy naprawia ul przmyslowa ?
Dodano: 10.12.2015 16:43    Przez: ~Yogurcik
TORY -TANIEJ ? . ...
Dodano: 10.12.2015 19:58    Przez: ~L
Przy gruntówce pod nazwą ul. Brunatna powstają dwa zakłady, które zatrudnią kilka osób. Dlatego potrzebna jest jest droga. Bo tak naprawdę ona jest niepotrzebna, bo w żaden sposób nie będzie można jej połączyć z istniejącymi łącznikami, które zaczynają się w polu i w taki sam sposób się kończą! Po tej drodze będzie przejeżdżać ze 20 samochodów dziennie, ale co się wywali kasę, to się wywali!
Dodano: 10.12.2015 19:59    Przez: ~xyz
A jakich niby inwestorów mamy na te tereny - No może za dużo powiedziane tereny .
Dodano: 10.12.2015 21:28    Przez: ~Zyx
Witam znacie wykonawce badz podwykonawcow locznika przemyslowa kleczewska? Wiadomo kto bedzie budowal jakie firmy? Dzieki za odp
Dodano: 10.12.2015 22:57    Przez: ~Przemyslowa Kleczewska laczn ...
1 z 2
12>>