Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18635) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Derby: Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz [RELACJA NA ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Wypadek w Pępocinie. Auto dachowało i wpadło do rowu z wodą

Dodano: 21.12.2015 15:59
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś w miejscowości Pępocin, gm. Słupca. Samochód osobowy wpadł do rowu z wodą.

Kierująca autem marki Seat Ibiza najprawdopodobniej straciła panowanie nad autem i dachując wpadła do przydrożnego rowu. Na miejsce zadysponowane zostały trzy jednostki straży pożarnej ze Słupcy, OSP Wilczna i Kamień. - Osoby biorące udział w wypadku znajdowały się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Po przebadaniu zostały przewiezione do szpitala – informuje Dariusz Różański, rzecznik słupeckiej straży pożarnej.

Mundurowym udało się wyciągnąć auto z rowu przy pomocy specjalnej wyciągarki. Okoliczności wypadku bada policja. 

fot. KP PSP Słupca

  • Wypadek w Pępocinie. Auto dachowało i wpadło do rowu z wodą
  • Wypadek w Pępocinie. Auto dachowało i wpadło do rowu z wodą
  • Wypadek w Pępocinie. Auto dachowało i wpadło do rowu z wodą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Widzicie te ŁYSE opony??? Ludzie można oszczędzić na czymś ale nie na bezpieczeństwie!!!
Dodano: 21.12.2015 17:00    Przez: ~Obserwator
Krzychu! Kadetem tera !
Dodano: 21.12.2015 16:46    Przez: ~Jeremiaszek
Kierująca.... I wszystko jasne.
Dodano: 21.12.2015 18:29    Przez: ~heniek
A Ty matole robisz najwięcej BŁĘDUF ortograficznych. Zanim zaczniesz kogoś krytykować wróć do podstawówki i naucz się ortografii. MATOLE!
Dodano: 21.12.2015 20:14    Przez: ~kobieta

KOMENTARZE

na pewno kobieta ,miały szczęście ze nie było więcej wody
Dodano: 21.12.2015 16:22    Przez: ~kierowca
Kobiety robią najwięcej wypadkuw.
Dodano: 21.12.2015 19:25    Przez: ~stary kierowca
W rowie płynie woda po miesiącu systematycznych opadów- to cud............. albo duża odległość od kopalni.
Dodano: 21.12.2015 19:37    Przez: ~Ulrich von Jungingen
A Ty matole robisz najwięcej BŁĘDUF ortograficznych. Zanim zaczniesz kogoś krytykować wróć do podstawówki i naucz się ortografii. MATOLE!
Dodano: 21.12.2015 20:14    Przez: ~kobieta
A faceci najwięcej błenduf ;-()
Dodano: 21.12.2015 23:39    Przez: ~Koral
ale jaja!
Dodano: 21.12.2015 16:26    Przez: ~szwarny chop
Czy te rowy muszą być takie głębokie?
Dodano: 21.12.2015 16:26    Przez: ~Paweł
Krzychu! Kadetem tera !
Dodano: 21.12.2015 16:46    Przez: ~Jeremiaszek
Widzicie te ŁYSE opony??? Ludzie można oszczędzić na czymś ale nie na bezpieczeństwie!!!
Dodano: 21.12.2015 17:00    Przez: ~Obserwator
Ludziom śpieszy się na cmentarz !
Dodano: 21.12.2015 17:05    Przez: ~Eugeniusz
Widać że ktoś umie robić cenzurę na twarze xD
Dodano: 21.12.2015 17:16    Przez: ~xDD
Baba za kierownicą,kolejny dowód na to że nie powinny prowadzić,apeluję do PiS-iorków o odpowiednią ustawę w tym temacie.
Dodano: 21.12.2015 17:30    Przez: ~Niki Lauda
Mężczyźni terz robią czasami wyapdki,ale to przez czynniki trzecie.
Dodano: 21.12.2015 19:27    Przez: ~bmw
taki z ciebie Niki Lauda jak ze mnie biskup
Dodano: 21.12.2015 20:15    Przez: ~kobieta
faceci za kierownicą są jeszcze gorsi myślą że jak wsiądą za kółko to już są królami szos!
Dodano: 22.12.2015 09:01    Przez: ~aneczka
Czego to kobieta nie zrobi, aby zwrócić uwagę na siebie. Już nie wystarcza makijaż, głęboki dekolt, czy minispódniczka. Tu mamy efektowne salto mortale z finałem w postaci dachowania w rowie. Ostra babka.
Dodano: 21.12.2015 17:39    Przez: ~Ontario
Kierująca.... I wszystko jasne.
Dodano: 21.12.2015 18:29    Przez: ~heniek
1 z 3
123>>