Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19044) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Kupił w internecie telefon komórkowy. Zobacz co dostał w zamian

Dodano: 13.01.2016 09:50
Źródło: LM.pl

Kolejny oszukany przez internet. Mieszkaniec powiatu kolskiego otrzymał kompletnie nie to co kupił w sieci.

Jak wielkie musiało być zdziwienie mieszkańca gm. Osiek Mały, kiedy odebrał zamówioną przesyłkę. Mężczyzna na jednym z portali internetowych kupił telefon komórkowy o wartości 350 zł. Sprzedawca przygotował przesyłkę i wysłał do kupującego. Jednak w pudełku zamiast telefonu znajdowała się... cebula.

Oszukany mężczyzna zgłosił sprawę policji. 

  • Kupił w internecie telefon komórkowy. Zobacz co dostał w zamian

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Masakra z tymi zakupami w necie. Ja zamówiłem cebule a dostałem telefon...
Dodano: 13.01.2016 13:00    Przez: ~omatkobosko
Zobacz co dostał w zamian?Widzę ciemność,ciemność widzę!
Dodano: 13.01.2016 10:59    Przez: ~alfred
Sobie obierz i płacz...
Dodano: 13.01.2016 11:13    Przez: ~heniek
Ja ostatnio zamówiłem partię, która miała naprawić Polskę i poprawić byt obywateli a dostałem partię, która interesuje się jedynie rozliczeniami ze swoimi oponentami i stwierdzaniem na podstawie pękających we wrzątku parówek, że w Smoleńsku był zamach.
Dodano: 13.01.2016 10:38    Przez: ~Oszukany
juz niedługo nie będzie żadnych opłacalnych zakupów przez internet rząd wprowadza nowy podatek
Dodano: 13.01.2016 16:26    Przez: ~abc

KOMENTARZE

Ja ostatnio zamówiłem partię, która miała naprawić Polskę i poprawić byt obywateli a dostałem partię, która interesuje się jedynie rozliczeniami ze swoimi oponentami i stwierdzaniem na podstawie pękających we wrzątku parówek, że w Smoleńsku był zamach.
Dodano: 13.01.2016 10:38    Przez: ~Oszukany
Jaki ty głupi jesteś. Wyprowadz się na Białoruś, wstyd przynosisz Polsce.
Dodano: 13.01.2016 16:08    Przez: ~Kamila
juz niedługo nie będzie żadnych opłacalnych zakupów przez internet rząd wprowadza nowy podatek
Dodano: 13.01.2016 16:26    Przez: ~abc
jak nie ma wraku i dojścia do oryginalnych czarnych skrzynek to domysły o zamachu sa śmieszne ale jak by iść tym tropem dalej to putin tylko posprzątał a zamach wykonał całkiem ktoś inny może usa niemcy ? ale to tylko śmieszne domysły nie ma na to dowodów i nie ma co żyć przeszłością czas iść do przodu
Dodano: 13.01.2016 16:32    Przez: ~normalny
Bo byl ptrzestepcow i zlodziei nalezy surowo i przykladnie ukarac na to czeka cala Polska
Dodano: 14.01.2016 14:32    Przez: ~AntyPO
tak bywa z tymi zakupami przez internet
Dodano: 13.01.2016 10:40    Przez: ~jb
I bardzo dobrze ze ich rozlicza
Dodano: 13.01.2016 10:42    Przez: ~Takmabyc
Zobacz co dostał w zamian?Widzę ciemność,ciemność widzę!
Dodano: 13.01.2016 10:59    Przez: ~alfred
Nie dziwmy się naszym redaktorom - Nagroda Pulitzera już na nich czeka - tylko, że będzie to czekoladka zawinięta w złotą folię z Lidla którą sami sobie kupią i uwierzą :-)
Dodano: 13.01.2016 11:20    Przez: ~I do anything
Czekamy na obiecane zdjęcie CEBULI !
Dodano: 14.01.2016 11:26    Przez: ~czytelnik
Sobie obierz i płacz...
Dodano: 13.01.2016 11:13    Przez: ~heniek
a czemu jest zdjęcie policji a nie cebuli?a tak w ogóle to niska szkodliwość czynu.
Dodano: 13.01.2016 11:52    Przez: ~i tyle
Cena cebuli spada, bo gdyby rosła dostałby ziemniaka
Dodano: 13.01.2016 12:53    Przez: ~agrobusines
Masakra z tymi zakupami w necie. Ja zamówiłem cebule a dostałem telefon...
Dodano: 13.01.2016 13:00    Przez: ~omatkobosko
Jeden z portali, hehe, wiadomo, że takie rzeczy tylko na oeliks, dawniej tablica peel
Dodano: 13.01.2016 15:33    Przez: ~wiem
Alez ta technika pedzi do przodu, zeby to juz z cebuli mozna bylo dzwonic.... Hm... Ciekawe na ile gwarancja.
Dodano: 13.01.2016 15:35    Przez: ~czosnek
1 z 2
12>>