Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Śmierć na drodze. Pieszy bez odblasków potrącony przez auto

Dodano: 22.02.2016 08:37
Źródło: LM.pl

Kolska policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Grzegorzewie. 

Tragedia wydarzyła się w sobotę około godz. 19.30 na drodze krajowej nr 92. Na prostym odcinku drogi samochód marki Volkswagen Polo, którym jechała 44-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego uderzył w przechodzącego przez jezdnię 34-letniego mieszkańca gm. Grzegorzew. Mężczyzna zginął na miejscu.

Jak informuje Krzysztof Jóźwiak, rzecznik kolskiej policji, kierująca autem była trzeźwa. Mundurowi ustalili natomiast, że pieszy nie posiadał przy sobie żadnego elementu odblaskowego. Wszystkie okoliczności będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratury. 

fot. KPP Koło

  • Śmierć na drodze. Pieszy bez odblasków potrącony przez auto
  • Śmierć na drodze. Pieszy bez odblasków potrącony przez auto

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ludzie nie noszą odblasków!! ścigać!! lepić mandaty!! Również w terenie zabudowanym. Bezpieczeństwo to podstawa.
Dodano: 22.02.2016 09:03    Przez: ~tomekk
odblaski są tak ważne dla kierowców ,piesi tego nie rozumieją
Dodano: 22.02.2016 09:08    Przez: ~kierowca i pieszy
Czy ktoś słyszał, aby Policja patrolowała po zmroku drogi poza miastem szukając nieoświetlonych pieszych czy rowerzystów? Ja nie, ale może miałem pecha. Słyszeliście o takich akcjach? Ja w sobotę wieczorem przejechałem się jedynie do Kramska i z powrotem i minąłem dwie grupki młodzieży bez odblasków, trzy pojedyncze osoby bez odblasków i o zgrozo rowerzystę na rowerze bez świateł i bez żadnych odblasków. Wydawałoby się czysta robota, kilkanaście mandatów w krótkim czasie, ale, po co się szarpać, młodzi pewnie agresywni, pod wpływem, najpewniej bez dokumentów, trzeba by ustalać tożsamość a przewaga liczebna po stronie młodzieży. Więc tak naprawdę kolejne martwe prawo z tymi odblaskami. Najlepszymi "klientami" Policji pozostaną kierowcy.
Dodano: 22.02.2016 10:42    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Też bym kiedyś puknął młodą laskę i to dużym busem, w ostatniej chwili ją zauważyłem, nie wytrzymałem i musiałem się zatrzymać i opieprzyć, przepraszała jak szalona!!!!
Dodano: 22.02.2016 08:57    Przez: Maniu1994
Zamiast ścigać ludzi bez odblasków to policja woli patrzeć i pilnować prostytutki w Dąbrowicach
Dodano: 22.02.2016 10:58    Przez: ~Atilagian

KOMENTARZE

To że jest napisane że człowiek przechodził przez drogę to wcale tak nie musiało być, mógł iść tą drogą. LM często przekręca fakty.
Dodano: 22.02.2016 17:31    Przez: ~pan
zgadzam sie lepic mandaty pare razy potraciłbym pieszych przez to ze nie mieli odblasków bo ich nie widac.... a policja zamiast jezdzic po miescie i szukac bog wie czego wyjechac za miasto dac pare mandatow dla przykładu ale wiadomo lepiej jezdzic po miescie w kołko i spisywać gówniarzy..
Dodano: 22.02.2016 18:13    Przez: ~kierowca
niektorzy jezdza jak debile.na. przejsciu w patnowie bezmozg zabil kobiete ktora juz prawie przeszla przez przejscie,nie wtargnela ,debilizm,glupota,
Dodano: 23.02.2016 06:39    Przez: ~mikoo
A co tu wyjaśniać, nie przechodził przez żadne przejście dla pieszych, brak odblasków po zmroku poza obszarem zabudowanym. Winny już poniósł karę, a kobieta niewinna będzie teraz ciągana po sądach - chore polskie prawo.
Dodano: 23.02.2016 12:02    Przez: ~Kierujący i pieszy
NO ? ,I NIE ?, MA WINNYCH,OPRÓCZ ,PIESZEGO?. ...