Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19390) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
97 minut nie wystarczyło. Medyk po raz pierwszy st ... (0)Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)

Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane

Dodano: 26.02.2016 11:03

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w czwartek, 25 lutego, tuż przez godz. 22.00 w Honoratce, w gminie Ślesin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy mazda po dachowaniu, który wypadł z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Cztery osoby podróżujące samochodem opuściły pojazd przed przybyciem ratowników.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przed ewentualnym powstaniem pożaru oraz odłączeniu zasilania w pojeździe. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala dwie osoby podróżujące Mazdą. W działaniach brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Ślesin. 

Fot. PSP w Koninie 

  • Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane
  • Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   dachowanie,   mazda w rowie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda płotu.
Dodano: 26.02.2016 11:59    Przez: ~Honorata
fatalne drogi dziury koleiny
Dodano: 26.02.2016 11:57    Przez: ~obserwator
wielki czas ten łuk drogi wyprofilować ponieważ samochód wynosi wypadków było już tam wiele
Dodano: 26.02.2016 13:14    Przez: ~,,,,,

KOMENTARZE

to byla 22ga a nie 12taekipa mazdy byla mocno po imprezie
Dodano: 26.02.2016 11:23    Przez: ~robert
o 12 stej jest tak ciemno na Honoratce
Dodano: 26.02.2016 11:26    Przez: ~ja
o 12 stej ciemno, a co zaćmienie słońca macie w Honoratce ?
Dodano: 27.02.2016 14:00    Przez: ~Gienia
fatalne drogi dziury koleiny
Dodano: 26.02.2016 11:57    Przez: ~obserwator
Boli cię chyba coś żadnych dziur nie ma , jak sie jedzie 150 na godzinę to później sięnie dziw zże tak jest a ty o dziurach gadasz ? Pacan
Dodano: 27.02.2016 14:22    Przez: ~Swiadek
Jakie dziury??? Szybkość ,a nie fatalne drogi......
Dodano: 29.02.2016 09:30    Przez: ~marcin
Szkoda płotu.
Dodano: 26.02.2016 11:59    Przez: ~Honorata
Drzewa kierowcom przeszkadzają , dziury , koleiny, skutery,rowery, kierowcy samochodów. Teraz do listy nie którzy muszą dołożyć płoty.....
Dodano: 26.02.2016 17:31    Przez: ~Znowu brzoza/krzywa droga
Szkoda ,prawda,ale się naprawi
Dodano: 27.02.2016 14:23    Przez: ~Swiadek
wielki czas ten łuk drogi wyprofilować ponieważ samochód wynosi wypadków było już tam wiele
Dodano: 26.02.2016 13:14    Przez: ~,,,,,
Dostosuj prędkość to nie wypadniesz !!!!
Dodano: 26.02.2016 19:17    Przez: ~działkowicz z pierzolandu
teren zabudowany, jakby jechal 50 to by nie wylecial, niezabudowany jest za lukiem
Dodano: 27.02.2016 20:55    Przez: ~tym
Flejszmiii z Honoratki odezwij się!
Dodano: 26.02.2016 13:27    Przez: ~Jadzia
letnie laczki
Dodano: 26.02.2016 13:57    Przez: ~.pl
krzychu kadetem tera, cza było jeszcze szybciej
Dodano: 26.02.2016 15:52    Przez: ~red
Jasne, łuk profilować? Jechał pewnie 20 km/h. Niech lepiej podziękuję temu w kogo wierzy że nikomu się krzywda nie stała. I na przyszłość z głową jedzie.
Dodano: 26.02.2016 15:56    Przez: ~Rysiu
Odkupie amorki widzę ze w niezłym stanie