Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17708) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...

Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane

Dodano: 26.02.2016 11:03

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w czwartek, 25 lutego, tuż przez godz. 22.00 w Honoratce, w gminie Ślesin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy mazda po dachowaniu, który wypadł z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Cztery osoby podróżujące samochodem opuściły pojazd przed przybyciem ratowników.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przed ewentualnym powstaniem pożaru oraz odłączeniu zasilania w pojeździe. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala dwie osoby podróżujące Mazdą. W działaniach brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Ślesin. 

Fot. PSP w Koninie 

  • Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane
  • Dachowanie mazdy w Honoratce. Dwie osoby poszkodowane

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   dachowanie,   mazda w rowie,  

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda płotu.
Dodano: 26.02.2016 11:59    Przez: ~Honorata
fatalne drogi dziury koleiny
Dodano: 26.02.2016 11:57    Przez: ~obserwator
wielki czas ten łuk drogi wyprofilować ponieważ samochód wynosi wypadków było już tam wiele
Dodano: 26.02.2016 13:14    Przez: ~,,,,,

KOMENTARZE

to byla 22ga a nie 12taekipa mazdy byla mocno po imprezie
Dodano: 26.02.2016 11:23    Przez: ~robert
o 12 stej jest tak ciemno na Honoratce
Dodano: 26.02.2016 11:26    Przez: ~ja
o 12 stej ciemno, a co zaćmienie słońca macie w Honoratce ?
Dodano: 27.02.2016 14:00    Przez: ~Gienia
fatalne drogi dziury koleiny
Dodano: 26.02.2016 11:57    Przez: ~obserwator
Boli cię chyba coś żadnych dziur nie ma , jak sie jedzie 150 na godzinę to później sięnie dziw zże tak jest a ty o dziurach gadasz ? Pacan
Dodano: 27.02.2016 14:22    Przez: ~Swiadek
Jakie dziury??? Szybkość ,a nie fatalne drogi......
Dodano: 29.02.2016 09:30    Przez: ~marcin
Szkoda płotu.
Dodano: 26.02.2016 11:59    Przez: ~Honorata
Drzewa kierowcom przeszkadzają , dziury , koleiny, skutery,rowery, kierowcy samochodów. Teraz do listy nie którzy muszą dołożyć płoty.....
Dodano: 26.02.2016 17:31    Przez: ~Znowu brzoza/krzywa droga
Szkoda ,prawda,ale się naprawi
Dodano: 27.02.2016 14:23    Przez: ~Swiadek
wielki czas ten łuk drogi wyprofilować ponieważ samochód wynosi wypadków było już tam wiele
Dodano: 26.02.2016 13:14    Przez: ~,,,,,
Dostosuj prędkość to nie wypadniesz !!!!
Dodano: 26.02.2016 19:17    Przez: ~działkowicz z pierzolandu
teren zabudowany, jakby jechal 50 to by nie wylecial, niezabudowany jest za lukiem
Dodano: 27.02.2016 20:55    Przez: ~tym
Flejszmiii z Honoratki odezwij się!
Dodano: 26.02.2016 13:27    Przez: ~Jadzia
letnie laczki
Dodano: 26.02.2016 13:57    Przez: ~.pl
krzychu kadetem tera, cza było jeszcze szybciej
Dodano: 26.02.2016 15:52    Przez: ~red
Jasne, łuk profilować? Jechał pewnie 20 km/h. Niech lepiej podziękuję temu w kogo wierzy że nikomu się krzywda nie stała. I na przyszłość z głową jedzie.
Dodano: 26.02.2016 15:56    Przez: ~Rysiu
Odkupie amorki widzę ze w niezłym stanie