Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19527) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Ośrodek w Gosławicach się zmienia. Latem atrakcji nie zabraknie

Dodano: 12.06.2016 11:48
Źródło: LM.pl

Siłownia zewnętrzna i nowy plac zabaw dla dzieci. To atrakcje, które będą czekały na odwiedzających w tym roku ośrodek wypoczynkowy w Gosławicach.

To będzie pierwszy sezon, w którym ośrodkiem w pełni administruje MOSiR w Koninie. Przygotowania do wakacji trwają tam już od dawna. Poza pracami porządkowymi, trwają remonty. Zmodernizowano już pomost i przygotowano marinę, gdzie stacjonuje tramwaj wodny. Do końca czerwca, lub na początku lipca ma powstać nowy plac zabaw i fitness pod chmurką.

Tomasz Sękowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie podkreśla, że w pełni bezpieczne kąpielisko zostanie uruchomione w ostatni weekend czerwca. Przez całe wakacje dla wszystkich odwiedzających Gosławice atrakcji nie zabraknie.

- W swojej ofercie będziemy mieli współpracę z firmami zajmującymi się fitnessem. Będziemy mieli też dmuchane zabawki dla dzieci. Planujemy również letnie koncerty pod chmurką. Jesteśmy po wstępnych rozmowach, ale to jeszcze etap planów – mówi Tomasz Sękowski.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że zmieni się również komunikacja z miejską plażą. Już nie tylko będzie można dojechać autobusem MZK do Gosławic i pokonać pieszo około kilometr, żeby dotrzeć do ośrodka. W sezonie letnim dojeżdżały będą tam autobusy PKS.  

fot. archiwum

  • Ośrodek w Gosławicach powoli się zmienia. Atrakcji w wakacje nie zabraknie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda że inny los spotkał ośrodek w Pątnowie, albo plaże w Cukrowni Gosławice
Dodano: 12.06.2016 14:15    Przez: ~Nurek
w końcu za tą złotówkę kupili od elektrowni więc dlaczego mieli by nie inwestować skoro jak darmo.... ale jak już ktoś za wyburzenie budynków w Starym Koninie oferował 1 zł to miasto się nie zgodziło....
Dodano: 12.06.2016 12:11    Przez: ~dlaczego
Stare zdjęcie tej budki ratownika juz nie ma Spłonęła!
Dodano: 12.06.2016 15:54    Przez: ~gru
Zmíany he nie badzcie smiesni tak samo jak mialy powstac kamery i jak zawsze brak srodkow a mialo powstac 16 kamer zenada rowy recznie kopane i recznie zasypywane tylo tanim kosztem i wykorzystywanie pracownikow wstydu nie maja
Dodano: 12.06.2016 16:32    Przez: ~Gosc
generalnie jedno ALE!.. gdzie PLAŻA ?? Kilka wywrotek piachu, pogłębiarka i regularne odchwaszczenie DNA.. może to tylko moje zdanie ale to chyba byłoby dla przeciętnego kowalskiego przydatniejsze niż tramwaj czy japie..jakieś tam fitness. no chyba że kolejny ośrodek pod grubych gburów z motorówkami morskimi sie szykuje.
Dodano: 13.06.2016 10:02    Przez: ~konin nasze miasto

KOMENTARZE

w końcu za tą złotówkę kupili od elektrowni więc dlaczego mieli by nie inwestować skoro jak darmo.... ale jak już ktoś za wyburzenie budynków w Starym Koninie oferował 1 zł to miasto się nie zgodziło....
Dodano: 12.06.2016 12:11    Przez: ~dlaczego
Jeżeli to co napisano powstanie to rzeczywiście ośrodek zmieni się na plus. Jednak będzie zawsze jakieś ale. Pierwsze to droga dojścia na ośrodek gdzie ledwo dwa rowery mijają nie mówiąc o bezpieczeństwie pieszych.a tu jeszcze autobus ma być puszczony. A drugie to alkohol sprzedawany na ośrodku . Ale trzymam kciuki żeby była widoczna poprawa może powstanie w końcu coś na plus
Dodano: 12.06.2016 12:36    Przez: ~Leszek
mój pies tam bardzo lubi pływac ....
Dodano: 12.06.2016 13:52    Przez: ~i klocek
Szkoda że inny los spotkał ośrodek w Pątnowie, albo plaże w Cukrowni Gosławice
Dodano: 12.06.2016 14:15    Przez: ~Nurek
Stare zdjęcie tej budki ratownika juz nie ma Spłonęła!
Dodano: 12.06.2016 15:54    Przez: ~gru
Zmíany he nie badzcie smiesni tak samo jak mialy powstac kamery i jak zawsze brak srodkow a mialo powstac 16 kamer zenada rowy recznie kopane i recznie zasypywane tylo tanim kosztem i wykorzystywanie pracownikow wstydu nie maja
Dodano: 12.06.2016 16:32    Przez: ~Gosc
Jaki pan taki kram. Co taki zdziwiony jesteś?
Dodano: 12.06.2016 22:50    Przez: ~Konin
Komarowo nie bądzcie śmieszni ośrodek i atrakcje śmiechu warte!!!!!
Dodano: 13.06.2016 06:09    Przez: ~wow
Gosławice potrafią, a w Połajewie np. jeziorko niczego sobie a nawet nie ma huśtawki dla dzieci , już nie mówiąc o placu zabaw... szkoda.
Dodano: 13.06.2016 08:14    Przez: ~onn
generalnie jedno ALE!.. gdzie PLAŻA ?? Kilka wywrotek piachu, pogłębiarka i regularne odchwaszczenie DNA.. może to tylko moje zdanie ale to chyba byłoby dla przeciętnego kowalskiego przydatniejsze niż tramwaj czy japie..jakieś tam fitness. no chyba że kolejny ośrodek pod grubych gburów z motorówkami morskimi sie szykuje.
Dodano: 13.06.2016 10:02    Przez: ~konin nasze miasto
A kiedy zmieni się tam czystość wody ???
Dodano: 13.06.2016 10:17    Przez: ~Paweł
1 z 2
12>>