Dzisiaj jest wtorek 18 lutego 2020, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20767) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
4 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)Bank Żywności w Koninie z "Ekomisją". Jak ogranicz ... (0)

Konin. Planszówkowy festiwal, czyli "Zlot MIGiem" dla Michała

Dodano: 21.09.2016 10:41
Źródło: LM.pl

Zlot MIGiem. Pod takim hasłem odbędzie się pierwszy Festiwal Planszówkowy w Koninie, który ma być upamiętnieniem zmarłego w ubiegłym roku Michała Gościniaka.

Michał Gościniak był miejskim radnym, instruktorem i działaczem ZHR, a przede wszystkim fanem gier planszowych. Recenzował je, tłumaczył instrukcje i udostępniał je w internecie. W środowisku znany był jako MIG. Po długiej walce z nowotworem, zmarł w połowie listopada ubiegłego roku. Miał 37 lat.

Przyjaciele Michała Gościniaka o nim nie zapominają. Przy wsparciu władz miasta, Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje pierwszy festiwal, który poświęcony jest pamięci tego wyjątkowego fana planszówek.

- Ponieważ można mieć kilka żyć (jak w Jego ulubionych grach), jednym z nich cieszy się nadal Michał – jest nim nasza pamięć o Nim. Tak jak graliśmy dla Niego 11 listopada, żeby wesprzeć go w walce z chorobą, tak teraz gramy dalej – dla Michała i dzięki Niemu – piszą na portalu społecznościowym przyjaciele Gościniaka.

W sobotę, 24 września o godz. 11 w II Liceum Ogólnokształcącym w Koninie ruszy gra miejska, turniej „7 cudów świata” i turniej brydża sportowego. Nie zabraknie animacji dla dzieci. A poza turniejami do rozegrania będzie ponad 300 tytułów. Zlot zakończy się o godz. 20.  

  • Konin. Planszówkowy festiwal, czyli "Zlot MIGiem" dla Michała

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.