Dzisiaj jest poniedziałek 21 sierpnia 2017, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24274) SPORT FORUM FIRMY (5050) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 13oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ojciec i syn na podium windsurfingowych mistrzostw (1)Wypadek na A2. Kompletnie pijany kierowca staranował barierki (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościRutkowski kontra policja. Na tropie kradzieży ubra ...

Rutkowski kontra policja. Na tropie kradzieży ubrań spod Turku

Dodano: 20.03.2017 18:32

Kradzież ubrań i zamieszanie podczas jej wyjaśniania. Właściciel biura detektywistycznego Krzysztof Rutkowski ogłasza kolejny spektakularny sukces i... znowu narzeka na współpracę z policją.

Do kradzieży odzieży wartej 200 tys. zł miało dojść między 11 a 13 marca w miejscowości Grabieniec koło Turku. Poszkodowana kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji. Kilka dni później o pomoc w odnalezieniu rzeczy poprosiła Krzysztofa Rutkowskiego.

- Wskazała osoby podejrzane, m.in. męża, z którym zamierza się rozwieść. Nasze biuro przeprowadziło bardzo szczegółową analizę i zabezpieczyło monitoring oraz zdjęcia, na których widać męża pani Karoliny – mówi Rutkowski.

Kobieta miała rozpoznać swoje przedmioty na jednej z aukcji internetowych. Udało się ustalić adresy, gdzie skradziony towar jest przetrzymywany. Skradzione ciuchy znajdowały się w Żychlinie, pow. kutnowski. Na miejsce wezwano policję. Zdaniem Rutkowskiego, mundurowi z Turku nie chcieli z nim współpracować. Jak opowiadał, został zignorowany przez dyżurnego i naczelnika wydziału kryminalnego.

- Współpracowaliśmy w tej sprawie z policją w Kutnie – podkreśla Mateusz Latuszewski, rzecznik policji w Turku.

Ostatecznie zabezpieczono 11 worków z ubraniami. Policja w tej sprawie przesłuchała jedną osobę. Nikomu nie postawiono zarzutów. 

  • Rutkowski kontra policja. Na tropie kradzieży ubrań spod Turku

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Ciuchy...... słownictwo jak pod budką z piwem.I to ma być rzetelna informacja? !
Dodano: 20.03.2017 19:19    Przez: ~zniesmaczona
"Rozwieźć" ?! A może "rozwieść" Pany Redaktory. Wstyd.
Dodano: 20.03.2017 19:02    Przez: ~Korektor
Jak zwykle oszust rutkowski, wykorzystując naiwność biednej kobiety, ciągnie z niej kasę i przy okazji poprawia popularnosc. Wszyscy wiedzą, źe wykozystuje on źródła policyjne , przypisuje sobie i swojemu biurowi liczącemu kilka osób (nawet na konferencje wynajmuje ludzi którzy w kominarkach stoją i tworzą atmosferę), sukcesy i zgarnia kasę na zakup i remont pałacu. A naiwniacy płacą. Niech się pochwali jak zakończył pracę w Poznaniu. Tam się ograniczył do ustawienia swoich busów z napisem "rutkowski patrol" w obiektywach kamer, medialnego szumu i wyciągania kasy od zrozpaczonych ludzi. Hiena !!!!!!!!!!
Dodano: 20.03.2017 19:29    Przez: ~Dudek

KOMENTARZE

Ale musiała mić wielkum szafe tyla ciuchóf
Dodano: 20.03.2017 18:41    Przez: ~łach
Wygląda jak zbir !
Dodano: 20.03.2017 19:51    Przez: ~MILICJANT
Kris odbywał szkolenie w ZOMO, to dużo od niego nie można wymagać! Po prostu chłopak z ulicy, czyli ulicznik!
Dodano: 21.03.2017 08:43    Przez: ~xyz
"Rozwieźć" ?! A może "rozwieść" Pany Redaktory. Wstyd.
Dodano: 20.03.2017 19:02    Przez: ~Korektor
Ciuchy...... słownictwo jak pod budką z piwem.I to ma być rzetelna informacja? !
Dodano: 20.03.2017 19:19    Przez: ~zniesmaczona
Jak zwykle oszust rutkowski, wykorzystując naiwność biednej kobiety, ciągnie z niej kasę i przy okazji poprawia popularnosc. Wszyscy wiedzą, źe wykozystuje on źródła policyjne , przypisuje sobie i swojemu biurowi liczącemu kilka osób (nawet na konferencje wynajmuje ludzi którzy w kominarkach stoją i tworzą atmosferę), sukcesy i zgarnia kasę na zakup i remont pałacu. A naiwniacy płacą. Niech się pochwali jak zakończył pracę w Poznaniu. Tam się ograniczył do ustawienia swoich busów z napisem "rutkowski patrol" w obiektywach kamer, medialnego szumu i wyciągania kasy od zrozpaczonych ludzi. Hiena !!!!!!!!!!
Dodano: 20.03.2017 19:29    Przez: ~Dudek
A Ty Dudek pracujesz też w Policji ? Żadnych osiągnięć... i zazdrościsz Rutkowskiemu rozgłosu ? Pamiętaj, na to musisz rzetelnie pracować wiele długich lat !
Dodano: 20.03.2017 20:43    Przez: ~oficer prowadzący
Jakiego rozgłosu? Takie gówniane sprawy to załatwia dzielnicowy za 2500 na miesiąc. Tylko, ze on nie leci do mamusie się pochwalic bo znalazł cukierka
Dodano: 20.03.2017 21:15    Przez: ~Dudek
A kim jest tutek sam siedział więc to przestępca,,wyudzacz,,,,,
Dodano: 20.03.2017 21:04    Przez: ~SŁOWIK
jeden worek dwadziescia tysiecy ,
Dodano: 20.03.2017 21:49    Przez: ~bond
Niedawno pomagał jednemu zbirowi spod Goliny, no niech sie pochwali jak mu wyszło. Jemu żadne pieniądze nie śmierdzą, podobny jest do Hossa, żeruje na naiwności, zaufaniu i wykorzystuje ludzkie tragedie do wyciągnięcia kasy.
Dodano: 20.03.2017 22:35    Przez: ~As
Kiedyś sprawy na miliony a teraz na 200 tysi. Zobacz zdjęcia coraz chudszych aktorów wynajętych przez Rutka. Dołuje facet ale w TVN może rad udzielać jak reformować policję.
Dodano: 21.03.2017 09:13    Przez: ~zagłębie rutka
Dajcie więcej zdjęć z Rutkowskim, najlepiej tył głowy. Plissss...
Dodano: 21.03.2017 07:22    Przez: ~miki
Na głowie ma gniazdo, przygotowane na wiosenny przylot ptaków.
Dodano: 21.03.2017 08:29    Przez: ~Ornitolog
Rutkowski coraz niżej upada. Ciekawe czy uda mu się rozwikłać sprawę zniknięcia pączków ze szkolnego sklepiku.
Dodano: 21.03.2017 07:24    Przez: ~Zaloguj
haha ale mam beke z krzysia... W latach 90 to było coś. Taki polski twardziel na jakiego sie stylizował. Wokol ludzie w kominiarkach, ktorzy moga Ci zrobic tyle samo co ochroniarz w markecie. Gosc cie dotknie i mozesz go sadzic o to. ani to policja. Ch..j wie co to jest . Jakas banda przebierancow w kominiarkach.Jakies odznaki jak w policji... Jakby mi taki gosc wyskoczyl przed maske to bym go przejechal bo to ani policja... Tez se moge kominiarke zalozyc i udawac Antyka... Smiech na sali... Oni sie nadaja na jakchs naprawde tempych bandytow, co kradna worki z ciuchami, bo prawdziwy bandzior to sie z nich smieje...