Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22226) SPORT FORUM FIRMY (5310) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 2oC
Jutropogoda
8 / 7oC
Pojutrzepogoda
11 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (6)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana

Dodano: 13.04.2017 10:35
Źródło: LM.pl

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Bogusławice, gm. Babiak.

Najprawdopodobniej z powodu niedostosowania prędkości do warunków jazdy, kierujący autem marki Peugeot 406 wypadł z drogi i dachował.

- Po przybyciu pierwszych zastępów straży pożarnej przeprowadzono rozpoznanie, podczas którego ustalono, że samochodem osobowym podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd o własnych siłach – informuje Marek Guzowski z kolskiej straży pożarnej.

Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowanego do szpitala.  

fot. KP PSP Koło

  • Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana
  • Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

po co? przecież to idealne miejsca do likwidacji de6ili drogowych
Dodano: 13.04.2017 11:07    Przez: ~qaz
drzewa przy drogach to faktycznie chory pomysł, ale to co ludzie wyprawiają prowadząc samochody woła o pomstę do nieba.
Dodano: 13.04.2017 11:40    Przez: ~Jeżon
Cyryl ty chyba samochodu nie prowadziłeś nigdy co ? Ludzie macie nasrane w głowach . Nie wiadomo co się stało a tu piszecie że debil że pirat. A może na drogę wtargnął mu Cyryl albo Qaz panowie z wcześniejszych postów. Tu się wrzuca wszystkich do jednego wora . BMW to debil i cwaniak , starsze auto że wieśniak . Czyli nowe auta wypadków nie mają ....dziwne że na szrotach stoją. Pozdrawiam i szerokości.
Dodano: 13.04.2017 11:43    Przez: ~Artur

KOMENTARZE

Ustawowo wyciąć wszystkie drzewa w pobliżu drogi!
Dodano: 13.04.2017 10:50    Przez: ~Ekolog
po co? przecież to idealne miejsca do likwidacji de6ili drogowych
Dodano: 13.04.2017 11:07    Przez: ~qaz
Ciebie wyciąć!Gdyby drzewo rosło bliżej drogi, samochód by nie dachował, a gdyby drzewa tam nie było, pewnie zrobiłby jeszcze kilka "koziołków" i kierowca sam z niego by nie wyszedł.
Dodano: 13.04.2017 11:11    Przez: ~O!
Spieszył się na cmentarz, nie żałuję idiotów.
Dodano: 13.04.2017 10:51    Przez: ~Cyryl
Cyryl ty chyba samochodu nie prowadziłeś nigdy co ? Ludzie macie nasrane w głowach . Nie wiadomo co się stało a tu piszecie że debil że pirat. A może na drogę wtargnął mu Cyryl albo Qaz panowie z wcześniejszych postów. Tu się wrzuca wszystkich do jednego wora . BMW to debil i cwaniak , starsze auto że wieśniak . Czyli nowe auta wypadków nie mają ....dziwne że na szrotach stoją. Pozdrawiam i szerokości.
Dodano: 13.04.2017 11:43    Przez: ~Artur
drzewa przy drogach to faktycznie chory pomysł, ale to co ludzie wyprawiają prowadząc samochody woła o pomstę do nieba.
Dodano: 13.04.2017 11:40    Przez: ~Jeżon
Dać im dobre, nowe samochody, brak radarów, brak policji.
Dodano: 13.04.2017 12:33    Przez: ~Oto skutki
straszaki losują ? KTO SPRZĄTA ?
Dodano: 13.04.2017 20:19    Przez: ~baska med
Telefon sprawdzony?
Dodano: 13.04.2017 22:19    Przez: ~Pn
Widzę najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy albo mało wiedzą na temat albo jedyne czym kierowali w życiu, to palcem do nosa i z nosa do buzi.
Dodano: 13.04.2017 22:21    Przez: ~Kto zna ten wie.
Dlatego kupilem automat. Moge jednocześnie prowadzic i trzymac piwo w reku bez obawe ze porozlewam.
Dodano: 13.04.2017 22:23    Przez: ~Merdesed s pincet lpg
Dzis kierowca ktorego opisal lm, a moze jutro Ty lub ja :-) zycze udanej jazdy z piwem i pozdrawiam wszystkich niesmiertelnych :-)
Dodano: 13.04.2017 22:48    Przez: ~Łowca absurdu
tak sie dzieje jak kmioty z ciagnikow przesiada sie do szybszych samochodow , a w glupim lbie pusto, nie mowie tu generalnie o wszystkich, ale kilku idiotow rzutuje na wizerunek calego srodowiska.....
Dodano: 17.04.2017 07:29    Przez: ~soltys z Psiej Wolki