Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19140) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)Po prezentacji listy, wojewoda odwiedził Urząd Mie ... (2)

Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana

Dodano: 13.04.2017 10:35
Źródło: LM.pl

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Bogusławice, gm. Babiak.

Najprawdopodobniej z powodu niedostosowania prędkości do warunków jazdy, kierujący autem marki Peugeot 406 wypadł z drogi i dachował.

- Po przybyciu pierwszych zastępów straży pożarnej przeprowadzono rozpoznanie, podczas którego ustalono, że samochodem osobowym podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd o własnych siłach – informuje Marek Guzowski z kolskiej straży pożarnej.

Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowanego do szpitala.  

fot. KP PSP Koło

  • Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana
  • Peugeot wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

po co? przecież to idealne miejsca do likwidacji de6ili drogowych
Dodano: 13.04.2017 11:07    Przez: ~qaz
drzewa przy drogach to faktycznie chory pomysł, ale to co ludzie wyprawiają prowadząc samochody woła o pomstę do nieba.
Dodano: 13.04.2017 11:40    Przez: ~Jeżon
Cyryl ty chyba samochodu nie prowadziłeś nigdy co ? Ludzie macie nasrane w głowach . Nie wiadomo co się stało a tu piszecie że debil że pirat. A może na drogę wtargnął mu Cyryl albo Qaz panowie z wcześniejszych postów. Tu się wrzuca wszystkich do jednego wora . BMW to debil i cwaniak , starsze auto że wieśniak . Czyli nowe auta wypadków nie mają ....dziwne że na szrotach stoją. Pozdrawiam i szerokości.
Dodano: 13.04.2017 11:43    Przez: ~Artur

KOMENTARZE

Ustawowo wyciąć wszystkie drzewa w pobliżu drogi!
Dodano: 13.04.2017 10:50    Przez: ~Ekolog
po co? przecież to idealne miejsca do likwidacji de6ili drogowych
Dodano: 13.04.2017 11:07    Przez: ~qaz
Ciebie wyciąć!Gdyby drzewo rosło bliżej drogi, samochód by nie dachował, a gdyby drzewa tam nie było, pewnie zrobiłby jeszcze kilka "koziołków" i kierowca sam z niego by nie wyszedł.
Dodano: 13.04.2017 11:11    Przez: ~O!
Spieszył się na cmentarz, nie żałuję idiotów.
Dodano: 13.04.2017 10:51    Przez: ~Cyryl
Cyryl ty chyba samochodu nie prowadziłeś nigdy co ? Ludzie macie nasrane w głowach . Nie wiadomo co się stało a tu piszecie że debil że pirat. A może na drogę wtargnął mu Cyryl albo Qaz panowie z wcześniejszych postów. Tu się wrzuca wszystkich do jednego wora . BMW to debil i cwaniak , starsze auto że wieśniak . Czyli nowe auta wypadków nie mają ....dziwne że na szrotach stoją. Pozdrawiam i szerokości.
Dodano: 13.04.2017 11:43    Przez: ~Artur
drzewa przy drogach to faktycznie chory pomysł, ale to co ludzie wyprawiają prowadząc samochody woła o pomstę do nieba.
Dodano: 13.04.2017 11:40    Przez: ~Jeżon
Dać im dobre, nowe samochody, brak radarów, brak policji.
Dodano: 13.04.2017 12:33    Przez: ~Oto skutki
straszaki losują ? KTO SPRZĄTA ?
Dodano: 13.04.2017 20:19    Przez: ~baska med
Telefon sprawdzony?
Dodano: 13.04.2017 22:19    Przez: ~Pn
Widzę najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy albo mało wiedzą na temat albo jedyne czym kierowali w życiu, to palcem do nosa i z nosa do buzi.
Dodano: 13.04.2017 22:21    Przez: ~Kto zna ten wie.
Dlatego kupilem automat. Moge jednocześnie prowadzic i trzymac piwo w reku bez obawe ze porozlewam.
Dodano: 13.04.2017 22:23    Przez: ~Merdesed s pincet lpg
Dzis kierowca ktorego opisal lm, a moze jutro Ty lub ja :-) zycze udanej jazdy z piwem i pozdrawiam wszystkich niesmiertelnych :-)
Dodano: 13.04.2017 22:48    Przez: ~Łowca absurdu
tak sie dzieje jak kmioty z ciagnikow przesiada sie do szybszych samochodow , a w glupim lbie pusto, nie mowie tu generalnie o wszystkich, ale kilku idiotow rzutuje na wizerunek calego srodowiska.....
Dodano: 17.04.2017 07:29    Przez: ~soltys z Psiej Wolki