Dzisiaj jest czwartek 19 października 2017, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23970) SPORT FORUM FIRMY (5089) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ćwierćfinały MMP: Trzech koninian w strefie medalo ... (8)Konin. Bójka przy bulwarze i na Chorzniu. Czy to p ... (49)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNa ratunek! Konińscy strażacy uratowali zwierzęta ...

Na ratunek! Konińscy strażacy uratowali zwierzęta z opresji 

Dodano: 8.08.2017 11:10

Na ratunek zwierzętom. Konińscy strażacy jak zwykle w gotowości jeśli chodzi o ratowanie zwierząt z opresji.

- Do pierwszego zdarzenia doszło 7 sierpnia 2017 r. tuż po godz. 20.00. Strażacy otrzymali wówczas zgłoszenie o dwóch koniach, które ciągnąc bryczkę utknęły w wodzie. Było to w Strumyku, w gminie Kramsk

- informuje Michał Karczewski z Komendy Miejskiej PSP w Koninie.

- Ratownicy wyciągnęli konie przy użyciu węży strażackich, pasów i podnośnika HDS. Następnego dnia po godz. 6.00 strażacy zostali wezwani do uwięzionego kozła sarny, który utknął w ogrodzeniu Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie. Ratownicy uwolnini kozła i wypuścili go wolność.

Fot. JRG Nr 1 w Koninie

  • Na ratunek! Konińscy strażacy ratowali zwierzęta z opresji
  • Na ratunek! Konińscy strażacy ratowali zwierzęta z opresji
  • Na ratunek! Konińscy strażacy ratowali zwierzęta z opresji
  • Na ratunek! Konińscy strażacy ratowali zwierzęta z opresji

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin straż pożarna,   na ratunek zwierzętom,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Jak te konie znalazły się w wodzie ?
Dodano: 8.08.2017 11:42    Przez: ~Zaskoczony
testował ktoś napęd 4x4 :D
Dodano: 8.08.2017 11:56    Przez: ~zd
ktoś kierował po alkoholu pewnie :D
Dodano: 8.08.2017 11:50    Przez: ~dsafsdaf

KOMENTARZE

Jak te konie znalazły się w wodzie ?
Dodano: 08.08.2017 11:42    Przez: ~Zaskoczony
ktoś kierował po alkoholu pewnie :D
Dodano: 08.08.2017 11:50    Przez: ~dsafsdaf
Rozumie, że poszły konie po betonie ale po wodzie ktoś im kazał chodzić ? Swoją drogą kaczki się zalęgły na Wiejskiej w takim śmiesznym budynku zwanym Sejmem i strażoki nic z tym nie robią.
Dodano: 08.08.2017 12:27    Przez: ~Pewniak
Pewniak, posłuchaj sobie "taśm prawdy" u "Sowa i Przyjaciele" a przekonasz się, że PO to DNO !
Dodano: 08.08.2017 18:14    Przez: ~TVP INFO
TVP Info dlaczego jeszcze nie jesteś w żołnierskim mundurze i nie atakujesz Rosji , Niemiec , Litwy , Francji , Ukrainy , Białorusi - bo do tego wzywa cię twój "krzyk obowiązku" - i zew natury w postaci twoich kościelnych idoli.
Dodano: 08.08.2017 19:51    Przez: ~duda
testował ktoś napęd 4x4 :D
Dodano: 08.08.2017 11:56    Przez: ~zd
To było 2x4.
Dodano: 08.08.2017 12:46    Przez: ~dz
"które utknęły w wodzie z bryczką" - bardziej po polsku byłoby - ...które ciągnąc bryczkę utknęły z nią we wodzie... Słabo nawet bardzo.
Dodano: 08.08.2017 12:58    Przez: ~Marta
Inaczej z tekstu wywnioskować można że w wodzie była bryczka w której utknęły wspominane konie :)
Dodano: 08.08.2017 13:00    Przez: ~M
Marto a może to zdanie poprawisz lub zinterpretujesz "Ratownicy uwolnieni kozła i wypuszczeniu go wolność" - ja nie dam rady
Dodano: 08.08.2017 14:07    Przez: ~ggg
biedne koniki co za debil je tam poprowadził? Brawo Stearzacy!!
Dodano: 08.08.2017 13:36    Przez: ~Radosław
polskie zdanie złożone :" Ratownicy uwolnieni kozła i wypuszczeniu go wolność".
Dodano: 08.08.2017 13:53    Przez: ~polonista
czego się spodziewać po kopistach z LM-u. Pewnie copy-paste zawiodło albo nie było przedszkolaka "pod ręką" który by sprawdził ortografię.
Dodano: 08.08.2017 14:01    Przez: ~AC/DC
Brawo Strażacy !
Dodano: 08.08.2017 14:06    Przez: ~Agnieszka
"Ratownicy uwolnieni kozła i wypuszczeniu go wolność."Co to jest??? Czy naprawdę nikt z LM-u nie potrafi poprawnie napisać prostego zdania...
Dodano: 08.08.2017 14:13    Przez: ~BETIKONIN
MATOŁY
Dodano: 11.08.2017 11:12    Przez: ~ML
ratowanie zwierząt - brawo!!
Dodano: 08.08.2017 16:19    Przez: ~animals
Nawet na zdjeciach widac jak strazacy sa zaangazowani . Wlasciciel sam je ratowal przy uzyciu sprzetu strazackiego!!!- ale ... pochwalic sie potrafia ;-)
Dodano: 08.08.2017 16:26    Przez: ~Ja
Ale szał do wiadomości to dac !!
Dodano: 08.08.2017 18:55    Przez: ~Kon