Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18531) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Anastazewo. Strażacy uratowali kota. Ściągnęli go z drzewa

Dodano: 24.08.2017 11:28
Źródło: LM.pl

Kot uwięziony na wysokości siedmiu metrów. Musieli interweniować strażacy.

Do nietypowej interwencji w miejscowości Anastazewo zostali wezwani słupeccy strażacy.

- Właściciel zadzwonił, że prosi o pomoc w ściągnięciu kota, który wszedł na drzewo półtora dnia wcześniej i nie chce zejść – informuje Marcin Nachowiak z KP PSP w Słupcy.

Na strażaków jak zawsze można liczyć. Przy użyciu wysuwanej drabiny mundurowi dotarli do wystraszonego zwierzęcia i ściągnęli go bezpiecznie na ziemię. Kot wrócił do właściciela. 

fot. KP PSP Słupca

  • Anastazewo. Strażacy uratowali kota. Ściągnęli go z drzewa
  • Anastazewo. Strażacy uratowali kota. Ściągnęli go z drzewa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobra robota .
Dodano: 24.08.2017 12:19    Przez: ~Ania
Niech chciał zejść bo chciał mieć chwilę spokoju od właściciela.....Przy okazji - czy ktoś z was widział kiedyś szkielet kota na drzewie? Skoro nie, to łatwo dojść do wniosku, że koty tak jak z wejściem równie dobrze radzą sobie z zejściem z drzewa.
Dodano: 24.08.2017 12:47    Przez: ~xXx
a ile kosztowała właścicieli kota ta usługa?
Dodano: 24.08.2017 11:58    Przez: ~koninianka
Dokładnie... słabną, odwadniają się a następnie spadają i z obrażeniami wewnętrznymi czołgają się w jakieś krzaki konając w męczarniach. Pomyślunku życzę i zawsze samodzielności w życiu!
Dodano: 24.08.2017 13:07    Przez: ~Woland

KOMENTARZE

Było ściąć drzewo.
Dodano: 24.08.2017 11:45    Przez: ~Szyszka
gdzie on tam z koszykiem się znalazł ?
Dodano: 24.08.2017 13:37    Przez: ~Pn
Pn z poczuciem humoru, nie blużnisz na PiS ?
Dodano: 24.08.2017 18:25    Przez: ~Np
Wieści szokujące porównywalne do zamachu smoleńskiego oraz efektów pracy antkowej komisji śledczej.
Dodano: 24.08.2017 11:50    Przez: ~jaś
Taa jak egzekutywa narkomanóf z peŁU
Dodano: 24.08.2017 21:46    Przez: ~Adam
a ile kosztowała właścicieli kota ta usługa?
Dodano: 24.08.2017 11:58    Przez: ~koninianka
Były Boskie Koty w starożytnym Egipcie, teraz czas na mniej boskie w Polsce. Tak więc usługa pewnie nieodpłatna. Strażacy wykonali pracę, a kot pewnie i tak by spadł na cztery łapy.
Dodano: 24.08.2017 15:07    Przez: ~Babcia E
SERIO?NEWS DNIA?
Dodano: 24.08.2017 12:05    Przez: ~No coments
Dobra robota .
Dodano: 24.08.2017 12:19    Przez: ~Ania
Niech chciał zejść bo chciał mieć chwilę spokoju od właściciela.....Przy okazji - czy ktoś z was widział kiedyś szkielet kota na drzewie? Skoro nie, to łatwo dojść do wniosku, że koty tak jak z wejściem równie dobrze radzą sobie z zejściem z drzewa.
Dodano: 24.08.2017 12:47    Przez: ~xXx
Dokładnie... słabną, odwadniają się a następnie spadają i z obrażeniami wewnętrznymi czołgają się w jakieś krzaki konając w męczarniach. Pomyślunku życzę i zawsze samodzielności w życiu!
Dodano: 24.08.2017 13:07    Przez: ~Woland
Żeby się nie odwodnił to mogli mu wodę podać.
Dodano: 24.08.2017 13:55    Przez: ~Sikawkowy
A nie prościej bylo sięgnąć po wiatrówke?
Dodano: 24.08.2017 14:35    Przez: ~Gun
Good job dobrze ze nie jechaliscie za szybko bo w lesie tam policja łapie non toper
Dodano: 24.08.2017 16:06    Przez: ~Janusz
Ale jaja, wezwał Straż Pożarną do kota na drzewie, zgłodniałby i wtedy sam by zszedł. Kto zapłaci za cała tą akcję ? Głupota ludzka, nie ma granic !
Dodano: 24.08.2017 18:22    Przez: ~Obciążyć wzywającego
1 z 2
12>>