Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19123) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (23)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty

Dodano: 18.09.2017 10:25
Źródło: LM.pl

Od najbliższego piątku zamknięty będzie przejazd kolejowy wzdłuż ul. Rumiankowej w Koninie. Obowiązywać będą objazdy.

W związku z modernizacją linii kolejowej E-20 konieczne jest zamknięcie na kilka dni przejazdu kolejowego na konińskim Chorzniu. Jak informuje Urząd Miejski, samochody osobowe zostaną poprowadzone objazdem. W obu kierunkach ruch będzie się odbywał ulicami: Poznańską, Kleczewską i Zakładową.

Przejazd kolejowy na ul. Rumiankowej zostanie zamknięty 22 września o godz. 8.00. Prace potrwają do 28 września, do godz. 22.00.  

  • Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty
  • Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zamknięcie tego przejazdu + utrudnienia na moście = komunikacyjny armagedon w pełni. Trzeba będzie się przesiąść na rowery.
Dodano: 18.09.2017 10:45    Przez: ~Citizen
Ja to bym jeszcze pozamykał w jednym czasie ul. Spółdzielców i Poznańską
Dodano: 18.09.2017 11:18    Przez: ~kierowiec
A ja bym jeszcze zaczal malowac znaki poziome na jezdni w godzinach szczytu,nie w nocy bo w nocy to wszyscy spia...
Dodano: 18.09.2017 12:53    Przez: ~Lalamido
kuźwa mać co jeszcze zamkniecie niedługo w ogóle nie ruszymy z miejsca!I jak tu zdążyć gdziekolwiek,ja niewiem ale pryma aprilis 1 kwietnia wypada.A co do mostu za szybko został oddany do użytku i jest byle jak wzmocniony dlatego to teraz zsiada wszystko,wstyd normalnie,ale to było do przewidzenia że stan techniczny tego mostu się ujawni,pamietam w jaki sposób go budowali i wróżyło to kłopoty czy prędzej czy później.Lepiej niech go zamkną i poprawiają to co trzeba
Dodano: 18.09.2017 13:05    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Zamknięcie tego przejazdu + utrudnienia na moście = komunikacyjny armagedon w pełni. Trzeba będzie się przesiąść na rowery.
Dodano: 18.09.2017 10:45    Przez: ~Citizen
kuźwa mać co jeszcze zamkniecie niedługo w ogóle nie ruszymy z miejsca!I jak tu zdążyć gdziekolwiek,ja niewiem ale pryma aprilis 1 kwietnia wypada.A co do mostu za szybko został oddany do użytku i jest byle jak wzmocniony dlatego to teraz zsiada wszystko,wstyd normalnie,ale to było do przewidzenia że stan techniczny tego mostu się ujawni,pamietam w jaki sposób go budowali i wróżyło to kłopoty czy prędzej czy później.Lepiej niech go zamkną i poprawiają to co trzeba
Dodano: 18.09.2017 13:05    Przez: ~Ha
Tylko nie na rowery. Sześciu kolarzy baba skasowała.
Dodano: 18.09.2017 20:35    Przez: ~Obywatel
Ja to bym jeszcze pozamykał w jednym czasie ul. Spółdzielców i Poznańską
Dodano: 18.09.2017 11:18    Przez: ~kierowiec
I ciebie tez, za durne pisanie. Do:kierowiec
Dodano: 18.09.2017 11:25    Przez: ~Rowerek
A ja bym jeszcze zaczal malowac znaki poziome na jezdni w godzinach szczytu,nie w nocy bo w nocy to wszyscy spia...
Dodano: 18.09.2017 12:53    Przez: ~Lalamido
A na końcu zamkniemy Urząd Miasta!
Dodano: 18.09.2017 14:15    Przez: ~Kary
Hura!
Dodano: 18.09.2017 15:30    Przez: ~d
Ten to trzeba zamknac najpierw..
Dodano: 18.09.2017 21:30    Przez: ~Pn
Chorzeń, chciało się mieszkać na wsi to teraz macie. Co to znaczy chorzeń, od choroby ?
Dodano: 18.09.2017 18:32    Przez: ~Parzymiechy
Tak, twojej umyslowej pglowku.
Dodano: 18.09.2017 21:30    Przez: ~Pn
Kogo zamknięto? Bo nie doczytano?
Dodano: 18.09.2017 20:37    Przez: ~iks
Przynajmniej jeden ciekwy wpis. Nic tylko podziękować.
Dodano: 18.09.2017 21:28    Przez: ~Pn
WŁADZA WOLI BETONOWAĆ WAŁY ?, JAK DOPROWADZIĆ DO BUDOWY WIADUKTÓW ,TUNELE DLA PIESZYCH MAJA SCHODY?, TO DENERWUJE. ,,MYŚLICIELE TWIERDZA : ,,EUROPA BYŁA BUDOWANA Z ,,BOGIEM ,NA ZASADACH CHRZANOWSKICH ,DALSZY ROZWÓJ Z ODRZUCENIEM TAKIEJ KONCEPCJI TO DROGA DO ZNIEWOLENIA . ...