Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19690) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (2)

Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty

Dodano: 18.09.2017 10:25
Źródło: LM.pl

Od najbliższego piątku zamknięty będzie przejazd kolejowy wzdłuż ul. Rumiankowej w Koninie. Obowiązywać będą objazdy.

W związku z modernizacją linii kolejowej E-20 konieczne jest zamknięcie na kilka dni przejazdu kolejowego na konińskim Chorzniu. Jak informuje Urząd Miejski, samochody osobowe zostaną poprowadzone objazdem. W obu kierunkach ruch będzie się odbywał ulicami: Poznańską, Kleczewską i Zakładową.

Przejazd kolejowy na ul. Rumiankowej zostanie zamknięty 22 września o godz. 8.00. Prace potrwają do 28 września, do godz. 22.00.  

  • Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty
  • Uwaga kierowcy! Przejazd kolejowy na Chorzniu będzie zamknięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zamknięcie tego przejazdu + utrudnienia na moście = komunikacyjny armagedon w pełni. Trzeba będzie się przesiąść na rowery.
Dodano: 18.09.2017 10:45    Przez: ~Citizen
Ja to bym jeszcze pozamykał w jednym czasie ul. Spółdzielców i Poznańską
Dodano: 18.09.2017 11:18    Przez: ~kierowiec
A ja bym jeszcze zaczal malowac znaki poziome na jezdni w godzinach szczytu,nie w nocy bo w nocy to wszyscy spia...
Dodano: 18.09.2017 12:53    Przez: ~Lalamido
kuźwa mać co jeszcze zamkniecie niedługo w ogóle nie ruszymy z miejsca!I jak tu zdążyć gdziekolwiek,ja niewiem ale pryma aprilis 1 kwietnia wypada.A co do mostu za szybko został oddany do użytku i jest byle jak wzmocniony dlatego to teraz zsiada wszystko,wstyd normalnie,ale to było do przewidzenia że stan techniczny tego mostu się ujawni,pamietam w jaki sposób go budowali i wróżyło to kłopoty czy prędzej czy później.Lepiej niech go zamkną i poprawiają to co trzeba
Dodano: 18.09.2017 13:05    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Zamknięcie tego przejazdu + utrudnienia na moście = komunikacyjny armagedon w pełni. Trzeba będzie się przesiąść na rowery.
Dodano: 18.09.2017 10:45    Przez: ~Citizen
kuźwa mać co jeszcze zamkniecie niedługo w ogóle nie ruszymy z miejsca!I jak tu zdążyć gdziekolwiek,ja niewiem ale pryma aprilis 1 kwietnia wypada.A co do mostu za szybko został oddany do użytku i jest byle jak wzmocniony dlatego to teraz zsiada wszystko,wstyd normalnie,ale to było do przewidzenia że stan techniczny tego mostu się ujawni,pamietam w jaki sposób go budowali i wróżyło to kłopoty czy prędzej czy później.Lepiej niech go zamkną i poprawiają to co trzeba
Dodano: 18.09.2017 13:05    Przez: ~Ha
Tylko nie na rowery. Sześciu kolarzy baba skasowała.
Dodano: 18.09.2017 20:35    Przez: ~Obywatel
Ja to bym jeszcze pozamykał w jednym czasie ul. Spółdzielców i Poznańską
Dodano: 18.09.2017 11:18    Przez: ~kierowiec
I ciebie tez, za durne pisanie. Do:kierowiec
Dodano: 18.09.2017 11:25    Przez: ~Rowerek
A ja bym jeszcze zaczal malowac znaki poziome na jezdni w godzinach szczytu,nie w nocy bo w nocy to wszyscy spia...
Dodano: 18.09.2017 12:53    Przez: ~Lalamido
A na końcu zamkniemy Urząd Miasta!
Dodano: 18.09.2017 14:15    Przez: ~Kary
Hura!
Dodano: 18.09.2017 15:30    Przez: ~d
Ten to trzeba zamknac najpierw..
Dodano: 18.09.2017 21:30    Przez: ~Pn
Chorzeń, chciało się mieszkać na wsi to teraz macie. Co to znaczy chorzeń, od choroby ?
Dodano: 18.09.2017 18:32    Przez: ~Parzymiechy
Tak, twojej umyslowej pglowku.
Dodano: 18.09.2017 21:30    Przez: ~Pn
Kogo zamknięto? Bo nie doczytano?
Dodano: 18.09.2017 20:37    Przez: ~iks
Przynajmniej jeden ciekwy wpis. Nic tylko podziękować.
Dodano: 18.09.2017 21:28    Przez: ~Pn
WŁADZA WOLI BETONOWAĆ WAŁY ?, JAK DOPROWADZIĆ DO BUDOWY WIADUKTÓW ,TUNELE DLA PIESZYCH MAJA SCHODY?, TO DENERWUJE. ,,MYŚLICIELE TWIERDZA : ,,EUROPA BYŁA BUDOWANA Z ,,BOGIEM ,NA ZASADACH CHRZANOWSKICH ,DALSZY ROZWÓJ Z ODRZUCENIEM TAKIEJ KONCEPCJI TO DROGA DO ZNIEWOLENIA . ...