Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18983) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolizyjny piątek w Koninie. W mieście odnotowano j ... (0)Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (5)

Tragiczny wypadek w Kleczewie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Dodano: 24.09.2017 09:59
Źródło: LM.pl

Tragiczny wypadek w Kleczewie. Zginął 34-letni mieszkaniec powiatu konińskiego. Druga osoba walczy o życie w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej nr 264 prowadzącej z Kleczewa do Kazimierza Biskupiego. Kierujący osobowym daihatsu najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W aucie uwięzionych było dwóch mężczyzn.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do uwięzionych osób przy pomocy urządzeń hydrauliczych. Po wykonaniu dostępu do kierowcy pojazdu, będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Podróżujący z 34-latkiem, 31-letni pasażer w stanie ciężkim trafił do szpitala. 

fot. KM PSP Konin

  • Tragiczny wypadek w Kleczewie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przez taką straszną tragedię, teraz wszyscy hejterzy i hieny będą mieli jak spędzić deszczową niedzielę. Siedząc i pisząc bzdety, przeszczekując jeden drugiego. Ogarnijcie się, jeśli macie w sobie choć troszeczkę sumienia, jeśli wiecie co znaczy ,,Nikt nie zna dnia ani godziny." Już nic nie cofnie tego,ile jechał, kto zawinił. Zginął człowiek! Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Dodano: 24.09.2017 11:03    Przez: ~BB
Taaa, wyciąć drzewa, rozebrac ploty, budynki itd... Wszystko winne tyljo nie ten, który spowodował wypadek. Ludzie, skad wy się bierzecie?
Dodano: 24.09.2017 11:26    Przez: ~Pn
Przykre i smutne.
Dodano: 24.09.2017 10:28    Przez: ~Syla
Nie wiem, jak było w tym wypadku, ale faktem jest, że dla części lokalesów 90 km/h to na tej drodze za mało. Muszą na tym liczącym może z 5 km odcinku jechać min. 120-140 km/h. Jakby to dawało nie wiadomo jaki zysk czasowy.
Dodano: 24.09.2017 11:07    Przez: ~ufik
To jest wlasnie rachunek za bezmyślność na drodze. Przykre dle prawdziwe.
Dodano: 24.09.2017 10:32    Przez: ~Abc

KOMENTARZE

Przykre i smutne.
Dodano: 24.09.2017 10:28    Przez: ~Syla
To jest wlasnie rachunek za bezmyślność na drodze. Przykre dle prawdziwe.
Dodano: 24.09.2017 10:32    Przez: ~Abc
Taka praeda ci z bmw tez tak jezdza
Dodano: 24.09.2017 10:38    Przez: ~Opel
A skąd wiesz, że to była akurat bezmyślność? Byłeś tam, tuż obok? Widziałeś?
Dodano: 24.09.2017 10:46    Przez: ~Cbd
A stąd wiem ze jak sie jedzie 90 to sie wyhamuje jak trzeba jak sie jedzie 160 do zegnam ale tobie trzeba wdzystko tlumaczyc he he
Dodano: 24.09.2017 10:52    Przez: ~Abc
wyciąć wszystkie drzewa przy drogach....do hejterow - nie ważne ile jechał .... zginie ktoś od Was z rodziny to wtedy zrozumiecie !!!!
Dodano: 24.09.2017 10:46    Przez: ~apel....
A co drzewa winne że barany nie umieją jeździć, może właśnie zacznijmy więcej drzew sądzić to będzie ich mniej na drogach. Wtedy będzie bezpieczniej dla tych normalnych kierowców
Dodano: 24.09.2017 10:49    Przez: ~Alf
A moze lepiej zabrac ci prawo jazdy przynajmniej bedzie taniej
Dodano: 24.09.2017 11:00    Przez: ~Koko
Taaa, wyciąć drzewa, rozebrac ploty, budynki itd... Wszystko winne tyljo nie ten, który spowodował wypadek. Ludzie, skad wy się bierzecie?
Dodano: 24.09.2017 11:26    Przez: ~Pn
Nadmierna prędkość zabija, a ile pędził ten rajdowiec ?
Dodano: 24.09.2017 11:30    Przez: ~120 km/h
Nie, nie prędkość zabija ale glupota lub nieuwaga.
Dodano: 24.09.2017 11:44    Przez: ~Pn
Aleś ty głupi. Latarnie też wyciąć? Rowy zasypać? Snajperów postawić, żeby zwierzęta wchodzące na drogę odstrzeliwali?
Dodano: 24.09.2017 12:50    Przez: ~O!
nie prędkość zabija tylko nagle zatrzymanie
Dodano: 25.09.2017 09:13    Przez: ~fizyk
Przez taką straszną tragedię, teraz wszyscy hejterzy i hieny będą mieli jak spędzić deszczową niedzielę. Siedząc i pisząc bzdety, przeszczekując jeden drugiego. Ogarnijcie się, jeśli macie w sobie choć troszeczkę sumienia, jeśli wiecie co znaczy ,,Nikt nie zna dnia ani godziny." Już nic nie cofnie tego,ile jechał, kto zawinił. Zginął człowiek! Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Dodano: 24.09.2017 11:03    Przez: ~BB
Bardzo się spieszył na cmentarz.
Dodano: 24.09.2017 11:34    Przez: ~Grabarz
Skad oni byli zna ktos ich
Dodano: 24.09.2017 11:04    Przez: ~puj
Nie wiem, jak było w tym wypadku, ale faktem jest, że dla części lokalesów 90 km/h to na tej drodze za mało. Muszą na tym liczącym może z 5 km odcinku jechać min. 120-140 km/h. Jakby to dawało nie wiadomo jaki zysk czasowy.
Dodano: 24.09.2017 11:07    Przez: ~ufik
W sumie nie wiemy jak było, to jest na łuku drogi, daihatsu jechało po łuku wewnętrznym od strony Kleczewa, kto zna tę drogę ten wie, że na tym odcinku jest linia ciągła dla tych co jadą od strony Kazika, może ktoś z przeciwka ścinał łuk i wyjechał poza swój pas, może wyprzedzał na łuku, więc ten z daihatsu odbił w prawo żeby nie doszło do zderzenia czołowego, wypadł na pobocze i ... niestety ...
Dodano: 24.09.2017 14:57    Przez: ~wyrazy współczucia
Tak to jest jak się oszczedza na... oponach...
Dodano: 24.09.2017 11:19    Przez: ~Pn
Ta opony winne ciekawa teoria spiskowa
Dodano: 24.09.2017 11:28    Przez: ~Kui
Nie miał opon ? Jechał na samych felgach ?
Dodano: 24.09.2017 11:37    Przez: ~Ale jaja
"Kierujący osobowym daihatsu najprawdopodobniej wpadł w poślizg (...)" ==> Przy dobrych oponach nie ma prawa to sie zdarzyć. No ale ty wiesz lepiej...
Dodano: 24.09.2017 11:59    Przez: ~Pn
Pn wie wszystko. Że kierowca pedził, że kierowca miał łyse opony. Albo jasnowidz albo cham.
Dodano: 24.09.2017 12:00    Przez: ~Jesteś pusty jak bembenek
Jak sie ma ciut w glowie to nie trzeba byc chamem jak ty prymitywie.
Dodano: 24.09.2017 12:05    Przez: ~Pn
To bylo do @Jesteś pusty jak bembenek
Dodano: 24.09.2017 12:06    Przez: ~Pn
Nawet przy dobrych oponach może się wszystko zdarzyć . Akurat takiego maniaka samochodu jak zmarly to nie było bo wszystkie pieniądze zostawiał u mechanika na samochód . Jak człowieka nie znacie to nie oceniajcie .
Dodano: 24.09.2017 13:43    Przez: ~Ppp
Dobre opony przy malutkim deszczyku spokojnie sobie poradza. Moze kase wydawal na cos innego ale nie na opony. A to od nich najwięcej zależy. Inwestycja w dobre opony przy aucie jest najlepsza z mozkiwych.
Dodano: 24.09.2017 13:53    Przez: ~Pn
I po co szarżował, na własne życzenie zafundował sobie śmierć i cierpienie, kalectwo kolegi.
Dodano: 24.09.2017 11:26    Przez: ~Wolniej, ostrożniej
pewnie ma BMW w domu..........oni z BMW to mózgu nie maja prochy i dopalacze zrobiły swoje
Dodano: 24.09.2017 12:03    Przez: ~ kierowca BMW = śmierc
Jakby kierował BMW to szczątki ich zbierano by jak po katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, Samochodem marki BMW jechać przepisowo nie przystoi, przecież to "petarda" a nie samochód.
Dodano: 24.09.2017 12:14    Przez: ~Tylko Fiat
Niekoniecznie musiał mieć. Daihatsu i Mitsubishi to takie popularne rajdowe marki. To do czegoś zobowiązuje.
Dodano: 24.09.2017 12:54    Przez: ~O!
masz jakiś problem c**lu odp***rol się od bmw..mózgu ty ty pedale nie masz i nie stać cię na bmw...ty smieciu chętnie bym ci obil mordę za te wypisywanie...na kierowców bmw....
Dodano: 25.09.2017 16:34    Przez: ~bmw
To jest dobry odcinek drogi i tutaj każdy ciśnie ile się da.
Dodano: 24.09.2017 12:09    Przez: ~j23_nadaje.
No i wycisnął.
Dodano: 24.09.2017 12:16    Przez: ~A mógł żyć
Jak sie nie ma czym zaimponowac to... z braku laku dobry kit (tu białe BMW).
Dodano: 25.09.2017 06:45    Przez: ~Pn
1 z 3
123>>