Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19474) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (1)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Konin. W centrum miasta po raz kolejny będą zrywać łańcuchy

Dodano: 6.10.2017 12:26
Źródło: LM.pl

„Zerwijmy łańcuchy” - po raz kolejny akcja dotrze do Konina. Podpiąć się do budy będzie można już jutro.

Akcja organizowana przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami odbędzie się w sobotę, 7 października od godz. 12.00 na skwerze przy byłych domach towarowych „Centrum”, na skrzyżowaniu ulic Dworcowa i Aleje 1 Maja. Jej celem jest uświadomienie ludziom, co czują psy żyjące na uwięzi.

- Każdy z nas będzie miał okazję podpiąć się do łańcucha przy budzie i poczuć jego ciężar – podkreślają organizatorzy.

Miłośnicy zwierząt podobne happeningi będą organizować w całym kraju.

  • Konin. W centrum miasta po raz kolejny będą zrywać łańcuchy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Promujcie macierzyństwo, rodzinę, bo do tego zostałyście stworzone, a nie wynaturzenia. Cenię mądre kobiety, dobre żony i matki, przykładem świecące swoim dzieciom, potrafiące zadbać o dom, no i oczywiście wierzące w Boga.
Dodano: 6.10.2017 16:02    Przez: ~Mężczyzna
Za normalnością w tym kraju czekaliśmy długo i już prawie ją mamy.UBekistan POzbawiony kasy,jeszcze tylko POkazać publicznie donosicieli i zreformować to i owo.DAMY RADĘ!
Dodano: 6.10.2017 12:53    Przez: ~janiu
No właśnie arro tylko obalać chcecie wszystko dookoła i również rząd , rzeczywiście w robieniu skeczy pod publikę Po przoduje bo to oni chcą zakuc Polaków w kajdany uzależnić od Makreli iod tego co żabojat ma do powiedzenia,gdyby tak było już dawno bylibyśmy na straconej pozycji,a z Polską też na świecie niech się inni liczą ,a co to My jesteśmy gorsi? Bo wyrażamy swoje zdanie ,bo postępujemy inaczej,bo nie chcemy nacisku od innych państw ?.Te czasy już minęły.
Dodano: 6.10.2017 14:19    Przez: ~Ha
PO jest w agonii, jeszcze wprawdzie wierzga nogami, ale to są jej ostatnie POdrygi, jakie notowania dzisiaj ma PO i Nowoczesna w sondażach ?
Dodano: 6.10.2017 17:11    Przez: ~Symp. PiS
Za to szczekanie dostaje jedzenia a na noc jest spuszczany żeby bronił nas przed takimi cholerami jak ty. A jak tylko wejdziesz mi w dzień bez pozwolenia na podwórko, to wtedy uwolnię Miśka z łańcucha, to sobie wtedy pogadacie.
Dodano: 6.10.2017 16:30    Przez: ~Gość+

KOMENTARZE

A jak nazwać sytuację społeczeństwa, które zostało zniewolone przez partię oszalałych z nienawiści do wszystkiego co nie z ichniejszego plemienia błaznów, dupków i zwykłych cymbałów pod wodzą kurduplowatego osobnika mieniącego się zbawcą narodu? Jak zademonstrować chęć zerwania łańcuchów zniewolenia i oswobodzenia się od tego szaleństwa? Czy jedynym wyjściem jest bierne czekanie na normalności jeszcze przez dwa lata?
Dodano: 06.10.2017 12:48    Przez: ~Zdzich@
Za normalnością w tym kraju czekaliśmy długo i już prawie ją mamy.UBekistan POzbawiony kasy,jeszcze tylko POkazać publicznie donosicieli i zreformować to i owo.DAMY RADĘ!
Dodano: 06.10.2017 12:53    Przez: ~janiu
A ty kim jesteś zdzichu?Twoje plemię to czysta dzicz z buszu wyjęta,dlatego takie zachowanie macie co widać i słychać,jak czujesz się zniewolony tzn że masz większy problem niż można przypuszczać.
Dodano: 06.10.2017 13:28    Przez: ~Ha
"janiu", nie dacie rady. Nie dacie rady bo Polacy nie dadzą się zakuć w kajdany neokomunie z PIS. Obalą tego kacyka i ten kabaretowy rząd.
Dodano: 06.10.2017 13:40    Przez: ~arro
A MOŻE PREZYDENT KONINA DA ŚWIETNY PRZYKŁAD???
Dodano: 06.10.2017 16:05    Przez: ~Dap
ONA LUBI SADOMASO? W SYPIALNI Z ŁAŃCUCHAMI OJOJOJOJOJIJ
Dodano: 06.10.2017 16:08    Przez: ~Mniammmmmm
proPOnuję zanosić im psią karmę żeby nie zgłodniały,a tym bardziej naderszałym to nawet wiskas żeby miały puszyste kotki jak wrócą do domów.
Dodano: 06.10.2017 16:55    Przez: ~haaaaaaauuuuu!
A może by tak zamiast nic nie dającej manifestacji niech dadzą przykład i adopcja pieski że schroniska. Jestem ciekaw ilu by to zrobiło. Czy nie wola czasem ładnych piesków z ogloszenia
Dodano: 06.10.2017 17:54    Przez: ~Juh
Najpierw aborcja teraz psy. Jeszcze trochę one będą za sexem kobiet ze zwierzętami
Dodano: 06.10.2017 17:55    Przez: ~Pies
Jak mąż umiera, wdowa zaraz kupuje sobie psa, po co ?
Dodano: 06.10.2017 18:08    Przez: ~Zamiast męża
Czy szczekać też będą?
Dodano: 06.10.2017 12:48    Przez: ~bobik
No właśnie arro tylko obalać chcecie wszystko dookoła i również rząd , rzeczywiście w robieniu skeczy pod publikę Po przoduje bo to oni chcą zakuc Polaków w kajdany uzależnić od Makreli iod tego co żabojat ma do powiedzenia,gdyby tak było już dawno bylibyśmy na straconej pozycji,a z Polską też na świecie niech się inni liczą ,a co to My jesteśmy gorsi? Bo wyrażamy swoje zdanie ,bo postępujemy inaczej,bo nie chcemy nacisku od innych państw ?.Te czasy już minęły.
Dodano: 06.10.2017 14:19    Przez: ~Ha
Pies czy tobie na mózg padło?A co do budy to powinien być przywiązany właściciel,ktory pastwi się nad zwierzętami,a łańcuch dla takiego powinien być krótki by za daleko się nie mógł ruszyć.
Dodano: 06.10.2017 18:09    Przez: ~Sofia
Psiary, sprzątać po swoich zasrańcach, pod blokami wszystko zasrane, trawniki, chodniki, masz kundla, niech się wypróżnia w łazience.
Dodano: 07.10.2017 11:36    Przez: ~Anty pies
wystarczy że ty szczekasz
Dodano: 07.10.2017 15:20    Przez: ~nick
Oby potem odchody z chodnika posprzątali...
Dodano: 06.10.2017 12:59    Przez: ~fenek
W Koninie niewielu sprząta po swoich kundlach, zasrane trawniki i chodniki, a Straż Miejska nie reaguje.
Dodano: 06.10.2017 17:20    Przez: ~Psiarki
dobra inicjatywa! Szanujmy zwierzeta! a poza tym PO rzadzi!
Dodano: 06.10.2017 13:19    Przez: ~Pn
Nie rządzi bo wybory przegrało,trzeba się pogodzić z przegraną jak i wygraną i koniec kropka.
Dodano: 06.10.2017 13:33    Przez: ~NppNpp
Już PO ptokach
Dodano: 06.10.2017 16:07    Przez: ~S
PO jest w agonii, jeszcze wprawdzie wierzga nogami, ale to są jej ostatnie POdrygi, jakie notowania dzisiaj ma PO i Nowoczesna w sondażach ?
Dodano: 06.10.2017 17:11    Przez: ~Symp. PiS
Ponoć G. Schetyna chce się pozbyć prezydent Warszawy HGW, gdyż przez tą złodziejską reprywatyzację, stała się kulą u nogi PO.
Dodano: 06.10.2017 17:30    Przez: ~TVP
Uwiązać zośkę bo się urwała panu z łańcucha i gryzie kogo dopadnie.
Dodano: 07.10.2017 08:38    Przez: ~Q
a nie lepiej ruszyć dupe i jechać na wieś? REALNIE SPARWDZIĆ ZDROBIĆ ZDJECIA I PUBLIKOWAĆ!!!! w każdym prawie wypasionym domu są cholery co to trzymają ,,psa" - ma szczekać jak dzwonek jak zdechnie wymieniam na innego.
Dodano: 06.10.2017 15:06    Przez: ~emi
Za to szczekanie dostaje jedzenia a na noc jest spuszczany żeby bronił nas przed takimi cholerami jak ty. A jak tylko wejdziesz mi w dzień bez pozwolenia na podwórko, to wtedy uwolnię Miśka z łańcucha, to sobie wtedy pogadacie.
Dodano: 06.10.2017 16:30    Przez: ~Gość+
Skakał by wtedy jak kangur zwany Giertychem na manifie KOD-u.
Dodano: 06.10.2017 17:15    Przez: ~Burek bierz go
Suczka
Dodano: 06.10.2017 15:26    Przez: ~Men
Co te kobiety wyrabiają, w głowach im się przewraca z nudów, albo promują aborcje, albo zboczenia, a teraz będą się zamieniały z psami na łby i wiązały na łańcuchach przy budzie.
Dodano: 06.10.2017 15:56    Przez: ~Ujadające kobiety
Promujcie macierzyństwo, rodzinę, bo do tego zostałyście stworzone, a nie wynaturzenia. Cenię mądre kobiety, dobre żony i matki, przykładem świecące swoim dzieciom, potrafiące zadbać o dom, no i oczywiście wierzące w Boga.
Dodano: 06.10.2017 16:02    Przez: ~Mężczyzna
pies lepszy od żony jak zamkniesz żonę z psem w bagażniku na godzinę to kto się bardziej ucieszy na twój widok jak go otworzysz
Dodano: 07.10.2017 06:27    Przez: ~mąż
Bardziej potrzebna jest akcja ''Sprzątany kupy po swoich pupilach,, bo kultury właścicieli czworonogów trudniej nauczyć.
Dodano: 07.10.2017 08:46    Przez: ~bol
Szukasz kultury wśród właścicieli psów ?
Dodano: 07.10.2017 11:45    Przez: ~Nadaremno
1 z 2
12>>