Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19205) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Skulsk. Policjanci użyli siły, żeby obezwładnić młodą kobietę

Dodano: 22.10.2017 14:41
Źródło: LM.pl

Siłowa interwencja w Skulsku. Policjanci użyli siły fizycznej wobec dziwnie zachowującej się 27-latki.

Wszystko działo się dziś przed południem. Mieszkańcy Skulska zauważyli na ulicy irracjonalnie zachowującą się 27-latkę. Powiadomili o tym policję. Na miejsce przyjechali mundurowi ze Ślesina. Jak informuje Zbigniew Janusz z KMP w Koninie, kobieta była agresywna wobec funkcjonariuszy.

- Policjanci musieli obezwładnić 27-latkę, żeby nie zrobiła sobie krzywdy – mówi Zbigniew Janusz. - Faktycznie użyli siły fizycznej. 

Kobieta miała być podduszana przez mundurowych. Tego Zbigniew Janusz nie potwierdza. Podkreśla natomiast, że funkcjonariusze są odpowiednio przeszkoleni i z pewnością nie zrobili 27-latce krzywdy. Niemniej kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala.

- Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Z. Janusz. 

Istnieje natomiast podejrzenie, że kobiecie ktoś dał jakieś środki niedozwolone. To będzie najprawdopodobniej przedmiotem śledztwa. Od 27-latki pobrano krew do badań w tym kierunku.  

  • Skulsk. Policjanci użyli siły, żeby obezwładnić młodą kobietę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego nie jest napisane, że sanitariusze dziewczynę reanimowali ,bo policja prawie dziewczynę udusila
Dodano: 22.10.2017 15:21    Przez: ~Świadek
Policja ją prawie udusiła i jak karetka odjechała to uciekli, nawet nie chcieli się wylegitymować, a muszą to zrobić i uciekli.
Dodano: 22.10.2017 15:16    Przez: ~Świadek
Ale to nie znaczy , że policjant miał prawo ja podduszać !!!
Dodano: 22.10.2017 16:50    Przez: ~Ktoś
Zanim przyjechalo pogotowie dziewczyna była nieprzytomna i sina brak było oznak życia. Pogotowie reanimowalo ja około pół godziny są na to świadkowie i nagrania na telefonach
Dodano: 22.10.2017 17:23    Przez: ~Anonim
Założę się ze 99% osób która się wypowiada nie była na miejscu a ma najwiecej do powiedziana. Ogarnijcie się ludzie! A co mieli przytulić agresywna narkomankę? Rzucała się to ja uspokoili. Ciekawe jakby policja nie przyjechała i zrobiła komuś krzywdę? Było by ze nie przyjechali... ludzie zastanówcie się!
Dodano: 22.10.2017 18:16    Przez: ~Creez

KOMENTARZE

Baby sa gorsze od facetow
Dodano: 22.10.2017 15:15    Przez: ~Jadzia
Ale to nie znaczy , że policjant miał prawo ja podduszać !!!
Dodano: 22.10.2017 16:50    Przez: ~Ktoś
MOJ WPIS SKASOWANO WIEC PONAWIAM RAZ JESZCZE FILMIKI WEMITOWAC NA YOUTUBE ORAZ WYSLAC DO TVN UWAGA BO JAK ZNAM ZYCIE TO TA SPRAWA TRAFI POD DYWAN
Dodano: 23.10.2017 17:52    Przez: ~ANTY
Policja ją prawie udusiła i jak karetka odjechała to uciekli, nawet nie chcieli się wylegitymować, a muszą to zrobić i uciekli.
Dodano: 22.10.2017 15:16    Przez: ~Świadek
tylko i wyłącznie osobie wobec ktorej podejmowane sa czynnosci...poczytaj a potem szczekaj
Dodano: 22.10.2017 15:18    Przez: ~hwdp
Policjanci nikomu się nie muszą legitymować, to Policjantom trzeba się wylegitymować
Dodano: 22.10.2017 16:51    Przez: ~x
Dlaczego nie jest napisane, że sanitariusze dziewczynę reanimowali ,bo policja prawie dziewczynę udusila
Dodano: 22.10.2017 15:21    Przez: ~Świadek
Hej a wiadomo kto to był,? Albo chociaż jak była ubrana. Lub może jak na imię. Proszę to ważne
Dodano: 22.10.2017 16:59    Przez: ~Daria
Ratownicy nie sanitariaty debilu
Dodano: 22.10.2017 15:32    Przez: ~PRS
Ta szczekacze narzarla sie i stracila przytomność od prochow
Dodano: 22.10.2017 15:39    Przez: ~bagdvnhddejk
Za dużo się najerala szczekacze
Dodano: 22.10.2017 15:40    Przez: ~bagdvnhddejk
A mieli ją pogłaskać?
Dodano: 22.10.2017 16:05    Przez: ~:-)
No ale nie dusić... Bez przesady !!!! Kim do cholery oni są ? To tylko policja !
Dodano: 22.10.2017 16:55    Przez: ~Ktoś
Spróbuj obezwładnić kogoś po narkotykach. Nic nie działa.
Dodano: 23.10.2017 08:29    Przez: ~fdf
Nie ważne. Doszło do zdarzenia. Powinna przyjechać policja spisać protokół i świadków. Bo taka jet kolejność. Nie ważne kto w tym momencie siedzi za kierownicą. Ciekawe co by to było gdyby ktoś z nas odjechał z miejsca wypadku nie czekając na policję.
Dodano: 23.10.2017 19:20    Przez: ~Ma
Skuli by rece z tyłu i przywiązali do słupa i byłby spokój.
Dodano: 24.10.2017 00:59    Przez: ~okowy
Policja ze slesina sie nadaje do tarcia kiszonych ogorkow!
Dodano: 22.10.2017 16:48    Przez: ~Gyu
Niektórzy mówią ze poddusił ją nieświadomie... No ale jak można kogoś poddusic nie swiadomie? Chyba za szyję musiał ją złapać co nie ? ...
Dodano: 22.10.2017 16:59    Przez: ~Walak
Zanim przyjechalo pogotowie dziewczyna była nieprzytomna i sina brak było oznak życia. Pogotowie reanimowalo ja około pół godziny są na to świadkowie i nagrania na telefonach
Dodano: 22.10.2017 17:23    Przez: ~Anonim
Naoczni świadkowie wydarzenia nie powinni mu pozwolić odjechać. Czekać tak długo do póki nie przyjedzie drugi radiowóz. A teraz możemy sobie tylko podyskutować.
Dodano: 23.10.2017 19:26    Przez: ~Ma
1 z 7
1234567>>