Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24115) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSzokująca interwencja wobec kobiety w Skulsku. Mam ...

Szokująca interwencja wobec kobiety w Skulsku. Mamy nagranie!

Dodano: 23.10.2017 21:11

Kontrola wyjaśni, czy policjanci interweniujący wobec 27-latki w Skulsku, nie nadużyli swoich uprawnień. Kobieta w ciężkim stanie przebywa na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w konińskim szpitalu.

Wczoraj przed godz. 11.00 mieszkańcy Skulska zaalarmowali policję o dziwnie zachowującej się młodej kobiecie. Kiedy mundurowi z komisariatu w Ślesinie przyjechali na ul. Konińską, z 27-latką kontakt był utrudniony. Dodatkowo, była ona agresywna wobec policjantów. Funkcjonariusze obezwładnili ją używając siły fizycznej. Błagająca o pomoc kobieta przez kilkadziesiąt minut leżała na trawniku przyciśnięta przez mundurowych.

- Dlaczego policjant tak długo przyduszał kolanem tą dziewczynę i do przyjazdu karetki nie zwrócił uwagi, że ona się nie rusza i nie reaguje? - Pyta jeden ze świadków. - Po odsłonięciu jej włosów z twarzy doznaliśmy szoku, gdyż zobaczyliśmy, że dziewczyna jest sina i nie oddycha. Na szczęście ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji po pół godzinie dziewczyna wróciła – dodaje.

Zbigniew Janusz z konińskiej policji wyjaśnia, że interweniujący mundurowi najpierw próbowali czekać z 27-latką w radiowozie. - Kobieta zaczęła demolować samochód – mówi Zbigniew Janusz. Czy funkcjonariusze jednak nie nadużyli swoich uprawnień przyduszając leżącą na trawniku kobietę? To wyjaśni kontrola, którą już zlecił komendant miejski policji.

Kobieta jest na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w konińskim szpitalu. Poza tym, że jej stan jest ciężki, nie udało nam się nic więcej dowiedzieć. Wiadomo jedynie, że od 27-latki pobrano krew do badań na obecność środków odurzających. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Przeciez na tym filmie nic nie widac to jak mamy ocenic co sie dzialo...
Dodano: 23.10.2017 21:19    Przez: ~???
Lepiej było puścić ją wolno - by zadźgała z 8 ludzi i wtedy by był problem jak w Stalowej Woli w Markecie. Wtedy fejsbukowe społeczeństwo by również wielce narzekało na Policję, że nie dopilnowali tematu. Na takich szaleńców powinna być możliwość użycia "natychmiastowej karmy" jak w Brazylii czy USA. Tam Policja z ćpunami i agresywnymi szaleńcami się zupełnie nie patyczkuje.
Dodano: 23.10.2017 21:32    Przez: ~Don Żułan
Nie prościej było skuć?
Dodano: 23.10.2017 21:18    Przez: ~Koninijczyk :p
Jako funkcjonariusz napiszę tak: Nie jesteśmy w stanie teraz stwierdzić pod czego wpływem była w/w kobieta, ale jeśli były to dopalacze to wierzcie mi Państwo, nie jesteście sobie w stanie wyobrazić co tak osoba wyprawia i co potrafi. Miałem kontakt tylko raz z taką osobą i ten jeden raz za dużo. Osoba ta prowadziła pojazd i dopalacze zaczęły działać za szybko... Pomimo ŚPB tj. kajdanki zapięte na ręce trzymane z tyłu taka osoba jest w stanie leżąc na brzuchu, podnieść dwóch mężczyzn na kolana.
Dodano: 24.10.2017 13:10    Przez: ~Husar
Skoro sami mieszkańcy wezwali policję tzn że wcześniejsze zachowanie tej kobiety było naprawdę niepokojące,narazie nie wiemy czy ma ona psychiczną chorobę czy była po prochach to się okaże,nie ma co dybac o tym,byc może faktycznie mogłoby coś zdarzyć się złego gdyby została puszczona przez policję i co wtedy?Tak naprawdę dlaczego zsiniala też tak dokładnie niewiadomo jest, ale to do sądu rozstrzygać sprawę i już ,a z nagrania gowno widać poza tym że się drze w dziwaczny sposób no dla mnie jak osoba chora mająca zaburzenia i poważny problem z komunikowaniem się.
Dodano: 23.10.2017 23:20    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Nie prościej było skuć?
Dodano: 23.10.2017 21:18    Przez: ~Koninijczyk :p
Ta dziewczyna była skuta
Dodano: 23.10.2017 21:27    Przez: ~..
Lepiej było puścić ją wolno - by zadźgała z 8 ludzi i wtedy by był problem jak w Stalowej Woli w Markecie. Wtedy fejsbukowe społeczeństwo by również wielce narzekało na Policję, że nie dopilnowali tematu. Na takich szaleńców powinna być możliwość użycia "natychmiastowej karmy" jak w Brazylii czy USA. Tam Policja z ćpunami i agresywnymi szaleńcami się zupełnie nie patyczkuje.
Dodano: 23.10.2017 21:32    Przez: ~Don Żułan
BYCIE POLICJANTEM NIE ZWALNIA OD MYSLENIA BO JEZELI PRZYPADKOWY PRZECHODZIEN WIDZAC DZIWNE ZACHOWANIE TEJ KOBIETY PROBOWAL BY JA OBEZWLADNIC W TAKI SPOSOB JAK TEN DAMSKI RAMBO TO DOSTALBY ZARZUT PROBY USILOWANIA MORDERSTWA
Dodano: 23.10.2017 22:35    Przez: ~ANTY
TO WINA POLSATU NA OGLADALI SIE CHLOPCY KSW I TERAZ CWICZA NA SLABSZYCH ALE NA KOBIECIE MASAKRA
Dodano: 23.10.2017 23:06    Przez: ~MMA
Skoro sami mieszkańcy wezwali policję tzn że wcześniejsze zachowanie tej kobiety było naprawdę niepokojące,narazie nie wiemy czy ma ona psychiczną chorobę czy była po prochach to się okaże,nie ma co dybac o tym,byc może faktycznie mogłoby coś zdarzyć się złego gdyby została puszczona przez policję i co wtedy?Tak naprawdę dlaczego zsiniala też tak dokładnie niewiadomo jest, ale to do sądu rozstrzygać sprawę i już ,a z nagrania gowno widać poza tym że się drze w dziwaczny sposób no dla mnie jak osoba chora mająca zaburzenia i poważny problem z komunikowaniem się.
Dodano: 23.10.2017 23:20    Przez: ~Ha
A CO TO ZA PROBLEM OBEZWLADNIC KOBIETE.. A JAK JUZ BYLA SKUTA I NADAL SIE SZARPALA WYSTARCZYLO NADZWYCZAJNIEJ W SWIECIE PRZYPIAC JA DO JAKIEGOS ZNAKU CZY BARIERKI. RACZEJ TYLE MOCY NIE MA ZEBY UCIEKLA ZE ZNALIEM POD PACHA. MYSLE ZE POLICJANCI TEZ POWINNI TROCHE MYSLEC A NIE BUJAC SIE AUTAMI W CIEPELKU..
Dodano: 23.10.2017 23:26    Przez: ~Policyjne dno
Gdyby była skuta z tyłu nie mogłaby demolować radiowozu.
Dodano: 24.10.2017 00:44    Przez: ~prawo siły
Ludzie!!!!! Nawet jeśli ta dziewczyna była pod wpływem narkotyków które sama wzięła albo ktoś jej podał to znaczy, że pomoc jej się nie należy? Że można na środku ulicy gdzie przechodzą ludzie prawie ją zabić?! Bo po co takiej udzielić pomocy... Przecież ma aż ~30lat - swoje przeżyła... Dzięki Bogu żyje.. I mam nadzieję że wyjdzie z tego cała i zdrowa.
Dodano: 24.10.2017 09:22    Przez: ~Koninianka
BRAC PIESKA WROCILA DO PRACY I NEGATYWY ZACZELA KLIKAC
Dodano: 24.10.2017 11:23    Przez: ~ORMO
Do Ha: zsinienie to główny objaw braku tlenu to tak na szybko z pierwszej pomocy. Oczywiście może być ten problem z krążeniem, ale też koniec końców w wyniku niedotlenienia. Jeżeli kobieta krzyczała, gdy policjant ją obezwładnił i dalej ją do ziemi przyciskał to znaczy, że tlen był, mogła jeszcze oddychać. Pytanie więc, czy brak tlenu to skutek problemów zdrowotnych, czy efekt interwencji policjanta, czy splot tych dwóch zdarzeń?
Dodano: 24.10.2017 11:28    Przez: ~Obiektywnie oceniając
Jako funkcjonariusz napiszę tak: Nie jesteśmy w stanie teraz stwierdzić pod czego wpływem była w/w kobieta, ale jeśli były to dopalacze to wierzcie mi Państwo, nie jesteście sobie w stanie wyobrazić co tak osoba wyprawia i co potrafi. Miałem kontakt tylko raz z taką osobą i ten jeden raz za dużo. Osoba ta prowadziła pojazd i dopalacze zaczęły działać za szybko... Pomimo ŚPB tj. kajdanki zapięte na ręce trzymane z tyłu taka osoba jest w stanie leżąc na brzuchu, podnieść dwóch mężczyzn na kolana.
Dodano: 24.10.2017 13:10    Przez: ~Husar
*kolanach
Dodano: 24.10.2017 13:13    Przez: ~Husar
A ja myślałem że nasza Dorotka F coś nawywijała bo podobno w Skulsku zamieszkuje z NOWYM partnerem
Dodano: 24.10.2017 14:46    Przez: ~Sławosz
DO OBIEKTYWNY GDY ZACZELO JEJ TLENU BRAKOWAC ZACZELA WOLAC O POMOC A JAK JUZ TLENU JEJ BRAKLO TO STRACILA PRZYTOMNOSC PRZEMYSL TO
Dodano: 24.10.2017 15:34    Przez: ~ ANTY
policja = legalni bandyci
Dodano: 24.10.2017 17:13    Przez: ~Obywatel
Do ANTY: nie mnie oceniać co było przyczyną, bo nie było mnie na miejscu. Zastanawiające jest zachowanie i tej biednej kobiety i tego policjanta. Nawet świadkowie przedstawiają dwie różne wersje. Ja tylko wskazałem, co może być powodem zasinienia ciała. Gdybać mogę i owszem, ale publicznie nie mam zamiaru, dlatego ty masz nick "anty", a ja "obiektywnie oceniając".
Dodano: 24.10.2017 18:37    Przez: ~Obiektywnie oceniając
Przeciez na tym filmie nic nie widac to jak mamy ocenic co sie dzialo...
Dodano: 23.10.2017 21:19    Przez: ~???
A kto cię o ocenę prosił? To nie konkurs...
Dodano: 23.10.2017 21:22    Przez: ~xXx
Ja tam byłam ona była skuteczna i do radiowozu ją nie wsadzili, to jak ona im mogła zniszczyć radiowóz, będąc na miejscu radiowóz był cały i czysty w środku, bo próbowano rozmawiać z policją i samochód był otwarty, ale jak można przeszło godzinę siedzieć na kobiecie, która nie daje oznak życia, jak proszone policjanta by z niej zszedł to powiedział kurna ja wiem co robię, a potem udaje że chce udzielić pomocy
Dodano: 24.10.2017 06:57    Przez: ~lola
Jak ocenić? Zapytaj o to "profesjonalistów" z LM :)
Dodano: 24.10.2017 08:56    Przez: ~Wilk
No wlasnie pytam :)
Dodano: 24.10.2017 14:30    Przez: ~???
To po co jest ten filmik ? Jak można coś ocenić skoro *uja co widać. Nie wiesz, gdzie leży wina.
Dodano: 24.10.2017 15:04    Przez: ~heil
Więcej szkoleń z myślenia Panowie milicjanci!
Dodano: 23.10.2017 21:21    Przez: ~Obywatel
Bez obrazy, ale nasza policja to jest nie kumata, nie potrafi dobrze pisać, a nie mówiąc o myśleniu, mam tylko nadzieję że oni ze swoimi żonami, czy kobietami tego nie stosują
Dodano: 24.10.2017 07:02    Przez: ~lola
Nie milicji, ale też wstyd czasem za policję. Rozumiem: skuć, obezwładnić, ale szybko trzeba wyjaśnić kto i kiedy wezwał karetkę i ile jechała do zdarzenia jak też co się działo od czasu skucia kobiety do przyjazdu karetki. Co do Policji ogólnie to zobacz ile trwa ich szkolenie! To jest mniej niż wyszkolenie PSA - zwierzęcia. Dziś szkółka trwa 124 dni robocze czyli 6 msc. Pół roku! Co się można w pół roku nauczyć? Jakie zachowania opanować, przyswoić i zapamiętać. CUD, że mamy społeczeństwo wyjątkowo bezbronne (broń) i dość spokojne. Za Odrą szkolenie takie trwa 2 lub 2 i pół roku czyli u Nas minimum 4 razy jest krótsze. Powiedzmy sobie wprost: kwalifikacje i szkolenie policjanta jest tak kiepskie, że wiele więcej od nich nie uzyskamy a takie przypadki będą coraz częściej w mediach. Można tez się spodziewać nowych dowcipów o policji.
Dodano: 24.10.2017 09:52    Przez: ~lo
Do lolii. Oj chyba jesteś niedpchnięta, oj widać, że masz uraz do policjantów
Dodano: 24.10.2017 13:03    Przez: ~😂
Umysł masz bystry jak ... Nie wiem od kiedy litery z małej pisowni LO dają skrót Iolii - Iola. Może IOLA to LOLA? Jak juz to lo pisane z dużej LO to skrót liceum ogól... a może od Leszek Olbratowski. Mężczyzna. Jedno wiem: do policji nie mam urazu. Chyba nawet ich bronię wbrew sobie bo nikt mi nie zagwarantuje, że mnie z auta wyciągną pod byle pretekstem i posiedzą sobie na mnie do czasu przyjazdu karetki np: 40 min. Wiem za to jedno: do takiej pracy się człowiek w pół roku nauki nie przygotuje. To już nawet by zostać bibliotekarzem trzeba mieć licencjat i 3 letnie studia. Do policji wystarczy matura i pół orku nauki. Nucz się teraz w pół roku jak interweniować w różnych przypadkach i przećwicz to tyle razy by powstał jakiś nawyk, odruch bo czasu na myślenie może brakować. przecież jeszcze trzeba się uczyć podstaw prawa, jak radar trzymać, jak przejść zebrą ... w pół roku to już pisałem kogo można wyszkolić.
Dodano: 24.10.2017 13:52    Przez: ~lo
Chyba się panu czasy pomyliły z tymi milicjantami
Dodano: 26.10.2017 16:56    Przez: ~aa
bardzo dobrze... ozarła sie czegos to pozniej odbiło !!!
Dodano: 23.10.2017 21:21    Przez: ~mas
A skąd wiesz że jej nie dosypali?
Dodano: 23.10.2017 21:53    Przez: ~He
I znów policja.Szanowny Panie komendancie nie radzi sobie komenda z mundurowymi.Oczywiście temat dla Uwagi
Dodano: 23.10.2017 21:22    Przez: ~Konin
Dla uwagi to mało powiedziane, jaki kol wiek temat o policji jest uciszany i zamiatarki pod dywan, ale tak nie może być, policja bez karna, a ludzie zawsze winni
Dodano: 24.10.2017 07:05    Przez: ~lola
Sobie biedulka szła i ją porwali... Może nawet zgwałcili... Proszę... W Stanach dostałaby kulkę w łeb. I tak powinno być. Agresja, demolowanie radiowozu, co jeszcze musi się stać by policjant mógł używać przemocy? Jak kibole podpalą samochód TVN czy Polsat czy innej stacji, to wtedy, gdzie była policja... Hipokryzja mediów i patologii, pod którą te media tworzą program.
Dodano: 24.10.2017 08:25    Przez: ~Fhk
Fhk, jaką kulkę, naoglądałeś się filmów i myślisz, że tak naprawdę jest w USA. Ewidentny brak podstawowych umiejętności policjantów, od razu powinni być odsunięci od działań służbowych i wysłani na szkolenie.
Dodano: 24.10.2017 09:32    Przez: ~exa
Napewno temat dla twojej rodziny w niedzielę przy obiedzie 😀
Dodano: 24.10.2017 13:17    Przez: ~🤔
Kto był na miejscu i widział na własne oczy to dokładnie wie jak było... i jak się wsłuchać dobrze w filmik dziewczyna krzyczy że jej słabo....
Dodano: 23.10.2017 21:23    Przez: ~XYZ
Szukać trzeba ludzi którzy rozprowadzają dziadostwo... A w Skulsku szczególnie. ..
Dodano: 23.10.2017 22:46    Przez: ~Anna
XYZ ty widziales tylko kawalek... I nie pisz głupot bo krzyczala zeby wezwac policje...jak to wlasnie policja z nia była. .. To kto tam był normalny? Policja czy ona!!!??? Niech ćpa wiecej...
Dodano: 23.10.2017 22:56    Przez: ~Wkurzona..
TY "WKURZONA" SKORO PISZESZ ZE KRZYCZALA ZEBY WEZWAF POLICJE TO MOZE BALA SIE ZE TO JACYS PRZEBEIRANCY I ZROBIA JEJ KRZYWDE SKORO NIE POTRAFILI SIE ZACHOWAC JAK POWINNI. OBY CIEBIE KIEDYS W NOCY WZIAL TAKI PIJANY POLICJANT DO KONTROLI TO SIE ZDZIWISZ JACY ONI POTRAFIA BYC DO KOBIET BEZPOSREDNI A DO MEZCZYZN AGRESYWNI.
Dodano: 23.10.2017 23:31    Przez: ~Nie macie pojecia o policji
Skąd wkurzona wiesz ile widziałem krzyczała żeby jej nie zabierali to chyba logiczne że chodziło jej raczej o policję a nie żeby wezwać policję... nie broni się totalnie dziewczyny tu chodzi o postępowanie policji wobec niej bo z wiekiem kartofli się tak nie postępuje jak oni z człowiekiem postąpili jak by nie było to jest człowiek nawet ze zwierzakiem tak się nie robi hallo....
Dodano: 23.10.2017 23:40    Przez: ~XYZ
A najlepiej to żeby jeszcze jej kawke i ciasto podali, a potem poglaskac po główce. Ludzie skoro ktoś się awanturuje i wyrywa to jedyny sposób żeby kogoś zatrzymać. Niedługo policja już nic nie będzie mogła zrobić zgodnie z takim tokiem myślenia.
Dodano: 24.10.2017 08:46    Przez: ~Onn
Dostała globusa
Dodano: 24.10.2017 12:19    Przez: ~M
Byc tam na miejscu i to widziec to coś strasznego było jak sanitariusze ja kładli na nosze dziewczyna sina bez oznak życia reanimacja trwała dośc długo tylko pytanie po co ten policjant do przyjazdu karetki nadal ja przyciskał tym kolanem jeśli jej serce już nie dawało żadnych oznak ślepy był z tą policjantką ze dziewczyna sina lezy ?
Dodano: 24.10.2017 13:21    Przez: ~widzący
To bandyci a nie policja
Dodano: 23.10.2017 21:27    Przez: ~MO
skulsk to stan umysłu
Dodano: 24.10.2017 08:38    Przez: ~af
Skoro była agresywna to wystarczyło ja przykuć do drzewa niech sobie krzyczy i nogami wali a nie rzucać na glebę i jeszcze nosem do ziemi to sam fakt mówi za siebie jak Panowie mundurowi umieją sobie poradzić z kobietą o wadze ok. 50 kg to co oni by zrobili jakby to był facet ze 150 kg biedaki by musieli posiłki wzywać a wiadomo Panie komisarzu swój swojego będzie bronił.....
Dodano: 23.10.2017 21:27    Przez: ~Xxxxxc
Gdyby byl to Endrju Golota to z policjancikow by nic nie zistalo. No ale oni potrafia a raczej nie potrafia obezwladnic slabej kobiety. Wstyd policjo! Tylko po krzakach umiecie sie cjowac a jak juz inna interwencja (Stachowiak, Kolo czy teraz Skulsk) to pokazujecie jakie z was piz...y!
Dodano: 24.10.2017 06:53    Przez: ~Pn
Chłopaki w Kole im pokazali jak to jest.
Dodano: 24.10.2017 10:19    Przez: ~ja
No co zesrali by się na rzadko i może zastrzelili w obronie własnej.
Dodano: 24.10.2017 16:19    Przez: ~gil
Do drzewa?Może nie mieli gwoździ i łańcucha 😀