Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17798) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Kaczki Średnie. Stracił panowanie nad autem i wpadł do rzeczki

Dodano: 1.11.2017 18:07
Źródło: LM.pl

Nastolatek stracił panowanie nad samochodem i wpadł do strugi. Do kolizji doszło dzisiaj w Kaczkach Średnich.

Wypadek miał miejsce około godz. 16.15. Jadący volkswagenem golfem 18-latek wyjeżdżając z bocznej drogi na drogę krajową nr 83, stracił panowanie nad autem i zjechał na pole, a potem wpadł do rzeczki Kiełbaski. Jak informuje Mateusz Latuszewski z policji w Turku, nikomu nic się nie stało. Obie podróżujące samochodem osoby, wydostały się z niego o własnych siłach.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci.  

  • Kaczki Średnie. Stracił panowanie nad autem i wpadł do rzeczki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A ten małolat w Golfie to bażant bez mózgu ?
Dodano: 1.11.2017 18:32    Przez: ~Z piórami
widzę że autor artykułu ciągnie breche z tego zdarzenia nie było można napisać - WPADŁ DO RZEKI KIEŁBASKI a nie jak brzechwa się k**wa rozpisuje - wpadł do strugi rzeczki kiełbaski ta... a opodal był krzaczek a obok krzaczka chodziła kaczka dziwaczka AHA - KACZKA BYŁA ŚREDNIA
Dodano: 1.11.2017 21:14    Przez: ~JANEK BRZECHWA
18 lat głupi w chuuj wiek...wiem po sobie
Dodano: 1.11.2017 20:57    Przez: ~zzz
Co za wyszukane porzekadło.
Dodano: 1.11.2017 20:36    Przez: ~PGN

KOMENTARZE

Kaczki Średniej wielkości i Kiełbaska też średniej wielkości, zapewne na grilla.
Dodano: 01.11.2017 18:30    Przez: ~Dobre
A ten małolat w Golfie to bażant bez mózgu ?
Dodano: 01.11.2017 18:32    Przez: ~Z piórami
Kaczki do wody
Dodano: 02.11.2017 15:48    Przez: ~brud
czemu jechał ża szybko ? Po co się spieszył ? ... głupi tego nievzrozumie
Dodano: 01.11.2017 19:13    Przez: ~Kaczor
A po się spieszył - też pytanie? - bo chciał, aby go za 3 dni wolno ponieśli (ale w trumnie) :-).
Dodano: 01.11.2017 19:48    Przez: ~Stewas
Chciał szybciutko na cmentarz, 18 lat, w końcu już swoje przeżył.
Dodano: 02.11.2017 15:46    Przez: ~Grabarz
Jak ktoś się p...ą urodził to kanarkiem nie zdechnie...
Dodano: 01.11.2017 19:53    Przez: ~Pn
Co za wyszukane porzekadło.
Dodano: 01.11.2017 20:36    Przez: ~PGN
Pn cały czas to klepie, nic innego nie potrafi.
Dodano: 02.11.2017 15:48    Przez: ~Np
18 lat głupi w chuuj wiek...wiem po sobie
Dodano: 01.11.2017 20:57    Przez: ~zzz
widzę że autor artykułu ciągnie breche z tego zdarzenia nie było można napisać - WPADŁ DO RZEKI KIEŁBASKI a nie jak brzechwa się k**wa rozpisuje - wpadł do strugi rzeczki kiełbaski ta... a opodal był krzaczek a obok krzaczka chodziła kaczka dziwaczka AHA - KACZKA BYŁA ŚREDNIA
Dodano: 01.11.2017 21:14    Przez: ~JANEK BRZECHWA
W Kiełbasce topiły się ponoć czołgi. Dobrze by było wypchnąć tego golfa zanim wody przybędzie.
Dodano: 02.11.2017 02:15    Przez: ~Qń
Golf to stan umysłu
Dodano: 02.11.2017 08:02    Przez: ~B j l nj
Tak jak PiS.
Dodano: 02.11.2017 09:16    Przez: ~Pn
Pn z umysłem ma problemy, wybaczcie mu kochani, a i leczyć się nie chce.
Dodano: 02.11.2017 15:51    Przez: ~Matka
Pn już się udziela frajer
Dodano: 02.11.2017 11:21    Przez: ~Opd
18- lat, to już doskonały kierowca i jeszcze do tego vieśwagen.
Dodano: 02.11.2017 11:44    Przez: ~karola32
Dlaczego mu ojciec nie kupił BMW, miałby go już z głowy, a tak to on jeszcze nawywija.
Dodano: 02.11.2017 15:54    Przez: ~Rodzic
Tobie starzy mogli szambiarke kupić a następnie utopić Cię w niej i by też Cię mieli z głowy