Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Policjanci w świątecznych przebraniach odwiedzili chore dzieci

Dodano: 11.12.2017 12:49
Źródło: LM.pl

Święty Mikołaj ze świtą pojawił się w konińskim szpitalu. W rolę rozdających prezenty wcielili się policjanci z wydziału prewencji.

Mundury zamienili w bajkowe stroje, by sprawić chorym dzieciom odrobinę radości. Z okazji „Mikołajek” funkcjonariusze z konińskiej policji odwiedzili pacjentów dwóch oddziałów dziecięcych w obu budynkach szpitala. Był tam św. Mikołaj, skrzat oraz karciana dama.

Jak podkreśla Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, wizycie towarzyszyły wspólne rozmowy, żarty i dużo dziecięcej radości. Mundurowi, rozdawali dzieciom słodkie upominki, a także odblaski, które przydadzą się po opuszczeniu szpitala.

fot. KMP Konin

  • Policjanci w świątecznych przebraniach odwiedzili chore dzieci
  • Policjanci w świątecznych przebraniach odwiedzili chore dzieci
  • Policjanci w świątecznych przebraniach odwiedzili chore dzieci
  • Policjanci w świątecznych przebraniach odwiedzili chore dzieci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

No i co wspólnego ma jedno z drugim i.mbusie?Brawa dla kibiców i policjantów.
Dodano: 11.12.2017 14:06    Przez: ~pukpukwpustyłeb
Ja p***rziele co za ludzie wiecznie źle jak policja robi źle to rozumiem krytyka, ale tutaj? jeżeli pojawi się uśmiech choć na jednej buźce u dziecka - a napewno się pojawi to brawo policja.
Dodano: 11.12.2017 18:10    Przez: ~Tom

KOMENTARZE

To kibice zawsze chodzili, co za papugi
Dodano: 11.12.2017 13:33    Przez: ~kibic
No i co wspólnego ma jedno z drugim i.mbusie?Brawa dla kibiców i policjantów.
Dodano: 11.12.2017 14:06    Przez: ~pukpukwpustyłeb
Nieładnie i niewolno obrażać pisząc na publicznym forum nazywając przedmówcę "i.mbusie" oraz mając obrażliwy podpis "pukpukwpustyłeb" Ciekawe kto to pisał?
Dodano: 11.12.2017 22:11    Przez: ~do "pukpukwpustyłeb"
carlos
Dodano: 13.12.2017 03:30    Przez: ~daniel
Próbują poprawić wizerunek policji ale czy im się to uda więcej czynią zła niż dobra
Dodano: 11.12.2017 13:48    Przez: ~dobro
Mam nadzieję, że to robili po służbie. Bo jeżeli robili to podczas służby to za grosz wstydu nie mają. Skoro już się tym chwalą to mogliby zrobić to za darmo i bezinteresownie.
Dodano: 11.12.2017 16:18    Przez: ~Obiektywny
Ja p***rziele co za ludzie wiecznie źle jak policja robi źle to rozumiem krytyka, ale tutaj? jeżeli pojawi się uśmiech choć na jednej buźce u dziecka - a napewno się pojawi to brawo policja.
Dodano: 11.12.2017 18:10    Przez: ~Tom
Podpisuję się pod gratulacjami dla Policjantów za tą akcję. Szacunek.
Dodano: 11.12.2017 21:16    Przez: ~Nikt ważny
Dobrze, że moi koledzy tego nie przeczytają 😉ale propsy dla policjantów i policjantek za takie akcje zmotywowaliście mnie i też zrobię coś dobrego dla świata na święta
Dodano: 11.12.2017 18:22    Przez: antyhejt
Zajmijcie się łapaniem bandytów.
Dodano: 11.12.2017 19:48    Przez: ~Pleban
Co ta osoba przebrana za mikołaja z tego co tu pisze na co dzień pracująca w policji trzyma w reku bo wygląda to na pałkę teleskopową?
Dodano: 11.12.2017 22:18    Przez: ~Czy to palka teleskopowa?
Czemu policjanci się przebierają? Ja bym wolał ich oglądać na ulicach. W Koninie jest 200 policjantów, Kilkunastu znam, bo mnie łapią i punkty dopisują. Reszta to przebierańcy? Bankomaty niech ochraniają strażnicy Raifenzer , albo innych banków. Policja ma łapać bandytów, oszustów, chuliganów itp. Policja powinna poczekać przy bankomacie, ąż złodziej wyjdzie. Ochrona bankomatu przed zniszczeniem za cenę ludzkiego życia? Do przebierania można wykorzystać emerytów policyjnych. Chętnie dorobią.
Dodano: 11.12.2017 22:43    Przez: ~MO
Co za kretynizm! Za co te Policjantki pieniądze biorą? Powinny w cyrku występować albo zatrudnić się w świetlicy środowiskowej a nie w policji. Ich praca nie ma nic wspólnego z policją. Coraz więcej w policji takich od zabawy niż do pracy. Komu to potrzebne? Gdy te się bawią z dziećmi ich koledzy zasuwają na drogach, interwencjach czy tez łapią złodziei. Kto pozwala na takie kretyńskie działania? Do normalnej policyjnej pracy je wygnać, na ulicę a nie do zabawy. Bawić to się społecznie mogą. To będzie mile widziane.
Dodano: 12.12.2017 06:50    Przez: ~obiektywny
A ja lubie Policjantów! NIGDY przez żadnego nie byłem pobity czy obrażany. Zawsze pełna kultura i chęć pomocy z ich strony. Jak byłem kontrolowany przez drogówke koninska to zawsze kulturalnie... Wiadomo że z suszarkami stoja gdzie im przełozony mówi, nie zawsze tam gdzi epowinni. Ale ogólnie ok. Co do prewencji to oni maja troszke inne zadania to i inaczej sie musza zachowywac. Gimbaza tu pisze ch..p jp200% ale jak wam rower ktos ukradnie to pierwsze co robicie to długa na komende i potulnie prosicie o pomoc... Także pozdro dla policjantów konińskich. Sebixy i karyny bedą minusowac zapewne ale co tam...