Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17132) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Turek. Mapa inwestycji i zarządców dróg do wglądu mieszkańców

Dodano: 3.01.2018 08:25

Miasto Turek uruchomiło dla mieszkańców nowy system informacji o miejskich inwestycjach i zarządcach dróg. Tak można sprawdzić, co zostało zrobione, co jest robione i do kogo należy konkretna ulica.

Nowe narzędzia informacyjne powstały z myślą o mieszkańcach Turku, którzy są szczególnie zainteresowani działaniami miejskiego samorządu. Inwestycje w różnych częściach miasta zostały podzielone na osiem kategorii: kanalizacja i wodociągi, drogi i chodniki, sport i rekreacja, oświata i kultura, ochrona środowiska, zdrowie i pomoc społeczna, budynki mieszkalne, pozostałe.

W każdej z kategorii inwestycje zostały podzielone na ukończone, realizowane oraz zaplanowane. Mapa jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Wystarczy kliknąć w ikonę na mapie, a pokaże się nazwa zadania oraz opis zawierający m.in. zakres prac i koszt.

Dzięki tym narzędziom turkowianie będą mogli w łatwy i przestępny sposób dowiedzieć się co w mieście zostało i jest robione, oraz sprawdzić, która z ulic miejskich należy do miasta, powiatu czy innego zarządcy, odpowiedzialnego za jej utrzymanie. To drugie jest o tyle ważne, że niektóre ulice w mieście są zaniedbane, a nie zawsze mieszkańcy mieli pewność, kto jest za taki stan odpowiedzialny.

Kolorowa mapa inwestycji dostępna jest pod adresem: inwestycje.miastoturek.pl, zaś mapa zarządców dróg w Turku pod adresem: drogi.miastoturek.pl Pomiędzy mapami można przechodzić niezależnie, tzn. z mapy inwestycyjnej można bezpośrednio przejść na mapę drogową i odwrotnie.

 

  • Turek. Mapa inwestycji i zarządców dróg do wglądu mieszkańców

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   mapa inwestycji,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przynajmniej cokolwiek próbują robić, a w Koninie...
Dodano: 03.01.2018 09:50    Przez: ~abc
A w Koninie jest czerwono ale ludziom ze wstydu.Wyjątek niejaki Jungingen badający poziom wody w jeziorach.Jemu siętylko wódka na stacjach nie podoba.
Dodano: 03.01.2018 14:43    Przez: ~
Super, niech się nasi radni uczą.
Dodano: 03.01.2018 12:18    Przez: ~Pfi
Można...można... A w Koninie dno...
Dodano: 04.01.2018 08:05    Przez: ~Drogowiec
Antosik opiera się na propagandzie i półprawdzie, bo może ciemny lud to kup, a Turek zamiera .
Dodano: 04.01.2018 10:20    Przez: ~mieszkaniec

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.