Dzisiaj jest środa 24 października 2018, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Ktoś chętny? 22-tonowy głaz trafi na licytację WOŚP w Koninie

Dodano: 11.01.2018 16:03

Głaz trafi na licytację 26. Finału WOŚP. Granitowy głaz narzutowy waży 22 tony i wydobyty został na odkrywce Jóźwin. Koniński sztab WOSP nie po raz pierwszy będzie licytował głaz przekazany przez PAK KWB KONIN.

Historia Konina nierozerwalnie wiążę się z kopalnią węgla brunatnego. Dlatego kilka lat temu pracownicy KWB wpadli na pomysł, by podczas finałów WOŚP licytować głazy narzutowe. Narzutniaki trafiły m.in. do Konimpexu czy Avansu. Jeden z głazów stanął na rondzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako pamiątka jubileuszowego 20. Finału WOŚP.

  • Ktoś chętny? 22-tonowy głaz trafi na licytację WOŚP w Koninie
  • Ktoś chętny? 22-tonowy głaz trafi na licytację WOŚP w Koninie
  • Ktoś chętny? 22-tonowy głaz trafi na licytację WOŚP w Koninie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOSP 2018,   głaz na licytacji,   głaz WOŚP,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Postawię sobie w sypialni. Mam już jeden głaz którego głowa ciągle boli, to teraz będzie drugi, ale ten na szczęście niemy.
Dodano: 11.01.2018 16:44    Przez: ~Małżonek
Wydobyli na podstawie koncesji więc mają prawo sprzedać.Ciekawe czy w cenie jest załadunek i transport
Dodano: 11.01.2018 16:30    Przez: ~Lipka
No tak a PO sprzedał KWB za cenę złomu maszyn tam się znajdujących
Dodano: 11.01.2018 17:07    Przez: ~max
Alez ty jestes madry Q chyba powinieneś zostac pederasta
Dodano: 11.01.2018 16:53    Przez: ~Uy
A Kobrzycki zazdrości bo na zasiłku siedzi i może trollować tylko dlatego, że mu MOPS internet opłaca.
Dodano: 11.01.2018 19:43    Przez: ~Wstyd

KOMENTARZE

Jak można sprzedawać coś co nie jest jego własnością ? Wyprodukowaliscie to ze to sprzedajecie?
Dodano: 11.01.2018 16:28    Przez: ~Q
np. grzyby i jagody
Dodano: 11.01.2018 16:36    Przez: ~qq
Alez ty jestes madry Q chyba powinieneś zostac pederasta
Dodano: 11.01.2018 16:53    Przez: ~Uy
Sprzedają ,bo komu to na co ? Ciekawe czemu żadnego bursztynu nie wystawili ? Czyżby w gumowcach wyniesiono wszystko ?
Dodano: 11.01.2018 17:16    Przez: ~yu
Mogę dać stolec w betonie . Solec ładny gruby lekko zakręcony.
Dodano: 11.01.2018 17:46    Przez: ~Erwis
Koparek jakaś może sprzedajcie będzie większy pożytek a nie pociąć na zyletki jak miało to miejsce że zwałowarke 5000 na joźwinie niby miała być zrobiona i jako rezerwową na ościsłowo a została wyzlomowana żal
Dodano: 11.01.2018 18:14    Przez: ~Hhu
avatar Ciekawe, co ludzie mają w głowie iż dają kasę na takich jak Kijowski,czy na tego rumuńskiego beya w czerwonych portkach, jeden kupuje sobie nowe iphone nie płacąc alimentów na własne dzieci ,drugi z rodzinką robi kokosy na złotym melonie i mrówce całej (przez lat rodzinką zarobiła 50 mln zł).Jak widać naiwnych nie brakuje, ludzie są nadal naiwni i się dają przekręcać a to na wnuczka, a to na policjanta, a to na Owsiaka.
Dodano: 11.01.2018 18:30    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar Lepiej na redemptorystę czy na konkordat?
Dodano: 11.01.2018 19:19    Przez: Urlich von Jungingen
A Kobrzycki zazdrości bo na zasiłku siedzi i może trollować tylko dlatego, że mu MOPS internet opłaca.
Dodano: 11.01.2018 19:43    Przez: ~Wstyd
Jak ibisz się podpisze to go biore
Dodano: 11.01.2018 20:01    Przez: ~Ghhg
Wydobyli na podstawie koncesji więc mają prawo sprzedać.Ciekawe czy w cenie jest załadunek i transport
Dodano: 11.01.2018 16:30    Przez: ~Lipka
Postawię sobie w sypialni. Mam już jeden głaz którego głowa ciągle boli, to teraz będzie drugi, ale ten na szczęście niemy.
Dodano: 11.01.2018 16:44    Przez: ~Małżonek
To trzeba było ożenić się z kobietą która ma FANTAZJĘ :-)
Dodano: 11.01.2018 17:59    Przez: ~ŚPISZ
A może josef by kupił i w rynku ustawił ?
Dodano: 11.01.2018 16:55    Przez: ~pułkownik zuber
Błyskotliwość trolli jest coraz bardziej denna.
Dodano: 11.01.2018 17:12    Przez: ~Konin nie będzie wasz
No tak a PO sprzedał KWB za cenę złomu maszyn tam się znajdujących
Dodano: 11.01.2018 17:07    Przez: ~max
Dosyć ustawiania głazów w Koninie! Serio - już ich wystarczy, ile można?
Dodano: 11.01.2018 17:36    Przez: ~agrhhhh
zacznijmy ustawiać kolejne krzyże.
Dodano: 11.01.2018 20:02    Przez: ~rokita
Las krzyży.
Dodano: 12.01.2018 09:06    Przez: ~uyee
A może by tak do Lichenia? Tam Ci głazów dostatek.
Dodano: 11.01.2018 17:57    Przez: ~Qń
Piekny glaz :)
Dodano: 11.01.2018 18:01    Przez: ~Ciotka
Mmm, podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz xD
Dodano: 11.01.2018 18:10    Przez: ~Osioł od Shreka
Nie ma czegos innego na sprzedaz tylko głaz ze złepływatyzowanej upadajacej wytworni mułu ?
Dodano: 11.01.2018 18:29    Przez: ~Gronkowiec-walc🔯
1 z 3
123>>