Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18538) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Koło. Para miała w mieszkaniu nielegalny tytoń i papierosy

Dodano: 16.01.2018 15:47
Źródło: LM.pl

Ponad 13 tys. zł stracił Skarb Państwa na przestępczej działalności pary 26-latków z Koła.

Mundurowi z wydziału kryminalnego pojawili się w jednym z mieszkań, gdzie według ustaleń miał znajdować się nielegalny tytoń. Jak informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji, w trakcie przeszukania lokalu znaleziono 2200 sztuk papierosów i ponad 10 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Zabezpieczony towar trafił do policyjnego depozyty.

Zatrzymanym, czyli 26-letniej kobiecie i jej rówieśnikowi grożą wysokie kary grzywny, a nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

  • Koło. Para miała w mieszkaniu nielegalny tytoń i papierosy

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Każdy orze jak może.
Dodano: 16.01.2018 16:08    Przez: ~Ha
Oni wzajemnie mogli by siebie.sprawdzic bo nie jeden.policjant.(stary cpun) ma nie legal w.domu ale zwykly obywatel najazdu nie zrobi bo go o wlam posadza a sami chandluja a ten budrzet miasta sam nas okrada a pozniej sie dziwią ze ludzie robia cos nie legalnie
Dodano: 16.01.2018 19:28    Przez: ~To sa oszuści
13 tysiecy to by było26 razy PO 500 plus
Dodano: 16.01.2018 16:45    Przez: ~boczek

KOMENTARZE

Pyk, pyk, pyk z fajeczki. Czemu nam nie wolno zapalić fajki pokoju?
Dodano: 16.01.2018 16:06    Przez: ~Winetou i Inczuczuna
Znowu patologiczne Koło i młodzi ludzie, dobrze, że Policja kolska nie próżnuje.
Dodano: 16.01.2018 16:06    Przez: ~K-n
Każdy orze jak może.
Dodano: 16.01.2018 16:08    Przez: ~Ha
Ha, obrońca marihuany a teraz i nielegalnego tytoniu, na którym traci Skarb Państwa.
Dodano: 16.01.2018 16:57    Przez: ~Oj nieładnie
Może mają od dzieciństwa biedę i dlatego tytoniem handlują,skad wiesz,a ile nielegalnego tytoniu wyjeżdża z Polski na Zachód bo tam papierosy drogie- kupę,to raz a dwa beczkami koło czarnego za Miedzylesiem się zajmicie tam zaczęło się dziwne składowanie odpadów,one są prawie zakopane w ziemi,ludzie chodza niektórzy i widzą ,biorąc pod uwagę wcześniejsze tematy o beczkach.
Dodano: 16.01.2018 18:26    Przez: ~Ha
patologiczne ciołku znasz w ogóle znaczenie tego słowa
Dodano: 16.01.2018 19:52    Przez: ~mario
Mundur tylko dla odważnych,wysportowanych facetów ,nie bab z koneksjami i p**dusiów w rurkach!!!!!!!!!
Dodano: 04.02.2018 11:30    Przez: ~prof.Ostrowski
Czolgiem przejechać, albo na szubienice... SKARB PAŃSTWA ucierpiał przecież!!!
Dodano: 16.01.2018 16:11    Przez: ~Na
13 tysiecy to by było26 razy PO 500 plus
Dodano: 16.01.2018 16:45    Przez: ~boczek
W Kole to co ulica to lewizna... Oj muszą się mundurowi nabiegać bo tego tu mnogo !!!
Dodano: 16.01.2018 19:18    Przez: ~CBAAa
Oni wzajemnie mogli by siebie.sprawdzic bo nie jeden.policjant.(stary cpun) ma nie legal w.domu ale zwykly obywatel najazdu nie zrobi bo go o wlam posadza a sami chandluja a ten budrzet miasta sam nas okrada a pozniej sie dziwią ze ludzie robia cos nie legalnie
Dodano: 16.01.2018 19:28    Przez: ~To sa oszuści
Brawo Policja tępić i wysoko karać
Dodano: 16.01.2018 19:33    Przez: ~on
Każdy niech zajmie się własną dupa a nie gada i pisze o innych .Patologia to wy
Dodano: 16.01.2018 20:11    Przez: ~Halinka
parowy nie wezma sie za pomoc ludzia tylko gnebic potem wychodzi dziecko na ulice i nie boi bo "psy" "niebiescy" jada bo mama czy tata wiaze koniec z koncem tylko ciekawe dlaczego w KOLE pracuja policjanci ktorzy konczyli samochodowke na kolejowej albo zawodowke a potem nie potrafia protokolow wypelnic Panie Komendancie wez sie kur.a za robote a nie w chu.a lecisz. Koło dawno powinni zamknąć policja to są wieksi przestepcy a wypisuja o takich rzeczach a jak morderstwo to po miesiacu umozenie nygusy pozery!!!!!!!!!!!
Dodano: 16.01.2018 23:22    Przez: ~Skazany a na wolnosci :)
I bardzo dobrze. Co nie można się wziąć za normalna pracę tylko trzeba wszystko na lewo robić? Nygusy śmierdzi ce i tyle
Dodano: 16.01.2018 23:45    Przez: ~Niepaląca
G ó w n o wiesz o życiu