Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21922) SPORT FORUM FIRMY (5208) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (203)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (26)

Konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy

Dodano: 23.01.2018 09:08

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Gajowej w Koninie apeluje o pomoc. Potrzebna siatka.

- W schronisku wzloty i upadki! Na terenie schroniska rozpoczęły się prace remontowe. Powstały nowe boksy dla naszych podopiecznych. Ponieważ zaczęło dużo się dziać, a los płata figle, w starej części budynku zawaliła się konstrukcja dachu, nikomu nic się nie stało, na chwilę obecną ustabilizowaliśmy sytuację, jednak sprawa jest poważna. Ponieważ są plany i duże potrzeby będziemy potrzebować waszej pomocy. Obecnie rozpoczęliśmy prace na tylnej części schroniska – wybiegach, gdzie musieliśmy zdjąć stare, zardzewiałe, kruszące się i zniszczone ogrodzenie by wyrównać teren. Będą stawiane tam zadaszenia dla naszych psiaków. Ogrodzenie musi stanąć ponownie, a część zużytych siatek nie nadaję się już do użytku, dlatego prosimy o pomoc. Potrzebne nam są metalowe panele ogrodzeniowe - minimum 4 mm grubości, jeśli będzie więcej to będzie naprawdę super! Prosimy o darowiznę, ale również o pomoc finansową. Liczymy na Was, na Wasze ciepłe serca :)

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce o/Konin, ul. Gajowa 7a ; 62-510 Konin ; tel. /63/ 243-80-38

85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 z dopiskiem: "na panele", "na ogrodzenie".

 

Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie 

  • Konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy
  • Konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy
  • Konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy
  • Konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje pomocy

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:schronisko dla zwierząt Konin,   boksy dla psów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dzisiaj robię przelew. Dla zwierzaczków. Niech mają dobre warunki ;)
Dodano: 23.01.2018 09:42    Przez: ~a.m
Czytając komentarze debili można stwierdzić tylko jedno, człowiek to najgorszy gatunek na ziemi, a dodatkowo Polak to jedna z gorszych odmian człowieka. Typowe prymitywne, discopolowe, niewrażliwe i betonowe i agresywne prostactwo. To niesamowite, że wszechmogący, dobrotliwy i miłosierny stworzył takie co, na własne podobieństwo na dodatek.
Dodano: 23.01.2018 10:45    Przez: ~fgh
Co są winne te psiaki ? Kto może niech pomoże.
Dodano: 23.01.2018 11:21    Przez: ~ziom
Nie mam nic do zwierzaków :) ale czy Schronisko - chyba jedyne w mieście nie powinno być objęte subwencją Miasta Konin ????
Dodano: 23.01.2018 11:28    Przez: ~Doktor.
kto nie kocha zwierząt, ten nie kocha ludzi ...
Dodano: 23.01.2018 10:21    Przez: ~Mruczek

KOMENTARZE

Dzisiaj robię przelew. Dla zwierzaczków. Niech mają dobre warunki ;)
Dodano: 23.01.2018 09:42    Przez: ~a.m
Dlaczego LM usuwa komentarze osób które opisują prawdę o zasranych chodnikach. Każdy ma prawo wyrazić swoja opinię o ile nie obraża innych. Co za portal! Co za redakcja ! Pfff!
Dodano: 23.01.2018 10:45    Przez: ~qwe
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie jeden chce płacić na schronisko a drugi NIE. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. DLACZEGO WIĘC LM USUWA KOMENTARZE!!!!
Dodano: 23.01.2018 10:47    Przez: ~Paweł
Popieram przedmówców! LM i jego redaktorzy są bezczelni! Nie mają odwagi wziąć na siebie żadnej krytyki. Nie każdemu musi się podobać że np. schroniska są opłacane z podatków. Jakim więc prawem usuwacie więc krytyczne komentarze. Każdy ma swoje zdanie. Niektórzy wolą żeby ich pieniądze poszły np na szpitale i chore dzieci.
Dodano: 23.01.2018 10:56    Przez: ~allah
To porażka władz miasta że nic od lat nie zrobiono w kierunku normalnie funkcjonującego schroniska. Nawet PSL w powiecie Słupeckim już dawno pobudował prawdziwe schronisko gdzie każdy piec ma osobny kojec,miskę z jedzeniem i piciem. Wstyd panie Nowicki, bo takimi rządami jesteś jak Adrian z Warszawy niby teraz z Bogiem w sercu, a zwierzętami w czterech literach.
Dodano: 23.01.2018 11:04    Przez: ~Czerwony udawany komunista
Psy do eutanazji i problem znika, no ale pies ważniejszy od człowieka.
Dodano: 23.01.2018 16:54    Przez: ~Psiarki
Wywalić jedną osobę z rodziny ze spółki miejskiej i już będzie na siatkę co nie radni PO-SLD?
Dodano: 23.01.2018 17:10    Przez: ~dsa
Tata Zbigniew – I sekretarz egzekutywy POP PZPR, mama Maria – urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, brat Andrzej – członek Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. To najbliższa rodzina Jerzego Owsiaka, o której w udzielanych mediom wywiadach stara się on raczej nie wspominać.
Dodano: 24.01.2018 09:14    Przez: ~hehe
kto nie kocha zwierząt, ten nie kocha ludzi ...
Dodano: 23.01.2018 10:21    Przez: ~Mruczek
to pokochaj kobrę albo tajpana pustynnego - weź je pod własny dach ciesz się miłością
Dodano: 23.01.2018 10:24    Przez: ~jan
Jak można kochać psa ? Czy Bóg nakazał kochać człowieka czy psa ? Psiarkom bije na głowy.
Dodano: 23.01.2018 16:56    Przez: ~Dokładnie
Do Dokładnie,mozna kochać swoje zwierzątko bo człowiek się do niego przywiązuje,moj pies wyczuwa , zagrożenie,choroby,jak coś się ma stać nie odstępuje człowieka na krok nawet,u mnie w domu jeden z domowników dostał krwotok dzięki temu że pies był czujny w nocy ,zdążyliśmy,zadzwonic po pogotowie,okazalo się że jest konieczny zabieg i jak tu takiego pieska zwyczajnie nie kochać.
Dodano: 23.01.2018 20:51    Przez: ~Ha
Czytając komentarze debili można stwierdzić tylko jedno, człowiek to najgorszy gatunek na ziemi, a dodatkowo Polak to jedna z gorszych odmian człowieka. Typowe prymitywne, discopolowe, niewrażliwe i betonowe i agresywne prostactwo. To niesamowite, że wszechmogący, dobrotliwy i miłosierny stworzył takie co, na własne podobieństwo na dodatek.
Dodano: 23.01.2018 10:45    Przez: ~fgh
Czytając Twój komentarz widać dopiero jakim zaściankowym intelektualistą jesteś skoro obrażasz kogoś bo nie podoba Ci się że np. słucha disco polo! Jedz na zachód europy . Tam zobaczysz dojrzałą kulturę.
Dodano: 23.01.2018 10:52    Przez: ~asd
@asd : wole być zaściankowym intelektualistą niż takim prymitywem jak Ty ! nie pozdrawiam :)
Dodano: 23.01.2018 13:51    Przez: ~zomo
Nie jestem prymitywem. Jestem bardzo dobrze wykształcony, mam żonę, dzieci, bardzo dobra pracę, a przede wszystkim potrafię myśleć i być obiektywny . Po prostu Twoja wypowiedz nie jest argumentem, a jedynie subiektywnym zdaniem jakiegoś zakompleksionego człowieczka któremu takie stacje jak TVN robią pranie mózgu. Nie masz prawa obrażać nikogo tylko dlatego, że ma inne zdanie, albo słucha innej muzyki niż Ty. To właśnie świadczy o Twoim ograniczeniu intelektualnym i ksenofobi którą czynisz powołując się na autorytety.
Dodano: 23.01.2018 14:18    Przez: ~asd
Dla mnie jesteś kim jesteś i zdania nie zmienię. Co mnie obchodzi że masz żonę, dziecko czy dobrą pracę .. te swoje przechwałki zachowaj dla takich ja ty. Wolne oglądać TVN niż TVPis czy media rydzyka, mam swoje zdanie na ten temat i nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać do twojej wersji ....
Dodano: 23.01.2018 14:34    Przez: ~zomo
Potwierdzam asd to prymityw
Dodano: 23.01.2018 15:19    Przez: ~Cen
Również fakt, że jak stwierdziłeś, nikt nie jest w stanie Cię przekonać, świadczy o tym, co opisałem wcześniej. Inteligentni ludzie słuchają, rozmawiają i wyciągają wnioski, a nie upierają się jak osły.
Dodano: 23.01.2018 23:18    Przez: ~asd
hmmmm no dobra to siatka czy panele, bo piszecie raz tak a raz tak. Panele o grubosci 4mm kosztują okolo 80 zł za sztuke. A powyżej to juz gruba kasa. Wiec nie wiem czy ktoś chetny bedzie od tak oddać. Moze lepiej sie zastanowić nad zwykłą siatką ? Dobrze zamocowana spełni swoją funkcje przez 20 lat. Nawet jak beda ja gryzły psy
Dodano: 23.01.2018 11:00    Przez: ~oj
Radni się zrzekną jednej diety i będzie siatka!A może prezydent dołoży 100zł na montaż
Dodano: 24.01.2018 17:05    Przez: ~Kary
Co są winne te psiaki ? Kto może niech pomoże.
Dodano: 23.01.2018 11:21    Przez: ~ziom
Pomóż, a od porządnych ludzi się odczep, psy uśmiercić i problem z głowy.
Dodano: 23.01.2018 17:01    Przez: ~Hycel
ziom, daj psu pyska i to z językiem.
Dodano: 23.01.2018 17:22    Przez: ~Pies w budzie
Nie mam nic do zwierzaków :) ale czy Schronisko - chyba jedyne w mieście nie powinno być objęte subwencją Miasta Konin ????
Dodano: 23.01.2018 11:28    Przez: ~Doktor.
Właśnie wpłaciłem "stówkę" na konto schroniska.
Dodano: 23.01.2018 11:52    Przez: ~best
Chociaż coś się w tym Koninie buduje...
Dodano: 23.01.2018 13:13    Przez: ~Brawo miasto
Zwierzętom trzeba pomagać i tutaj nie mam wątpliwości. Trzeba się tylko zastanowić czy schronisko to takie szczęście dla zwierząt. Schronisko można rozbudowywać w nieskończoność ale czy oto tutaj chodzi. Oznakowanie zwierząt i ich ewidencja pomogła by obciążyć funduszem tzw. alimentacyjnym tych co się pozbywają niechcianych zwierząt i zmusiła ludzi do bardziej przemyślanych decyzji o posiadaniu zwierzaka.
Dodano: 23.01.2018 15:31    Przez: ~zbigniew3
cenzura na lm jest śmieszna ... tzw.schronisko powinno tylko na tydzień trzymać kundla - jak się nie znajdzie nowy opiekun - do uśpienia i koniec. taki koment przed chwilą jakiś "dobry człowiek" skasował ... Ci sami "dobrzy ludzie" z lm są za zabijaniem dzieci - czyli ABORCJĄ . LM wspierał "czarny protest" . I tacy to "dobrzy ludzie z dobrymi serduszkami" z was są ... Chronić psy - zabijać ludzi ...
Dodano: 23.01.2018 16:00    Przez: ~kyllgryll
Człowiek nade wszystko i to ludziom trzeba pomagać a nie psom, lewica myśli na odwrót.
Dodano: 23.01.2018 17:05    Przez: ~Człowiek
lewakom coś po prostu nie sztymuje w mózgu... jakiś obluzowany styk, przerwane połączenie neuronowe,nieaktywna sfera mózgu odpowiadająca za logiczne myślenie i zdrowy rozsądek ...