Dzisiaj jest piątek 20 kwietnia 2018, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (26336) SPORT FORUM FIRMY (5166) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
18 / 9oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Jesienią bolesna porażka, wiosn ... (1)Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły si ... (32)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z d ...

Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami

Dodano: 14.03.2018 15:43
Źródło: LM.pl

Wojna z dopalaczami trwa. Konińscy policjanci siłą weszli do sklepu na Zatorzu. W tym czasie sprzedawca próbował zniszczyć towar.

Sklepy z dopalaczami ciągle mają się nieźle. Nakładane kary dają niewielki skutek. Mundurowi w ciągu ostatnich dni nasilili kontrole i legitymowania przy sklepie na ul. Chopina w Koninie. W końcu postanowili sprawdzić sam punkt. W akcji wzięli udział policjanci wydziału kryminalnego i grupa realizacyjna. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, funkcjonariusze wiedzieli, że dostać się do środka nie będzie łatwo.

- Sprzedawca przy pomocy systemu monitoringu weryfikował potencjalnych kupujących i tylko tacy mogli przejść przez pierwsze drzwi, a przez okienko w drugich mogli kupować dopalacze – informuje Marcin Jankowski. - Kiedy sprzedawca zobaczył, że pod drzwiami stanęli policjanci i usłyszał, że ma otworzyć drzwi, ani myślał wpuścić mundurowych, a sprzedawane dopalacze natychmiast trafiły do niewielkiego pieca, który był w środku – dodaje.

Policjanci wyważyli zarówno jedne jak i drugie drzwi. Po ich sforsowaniu natychmiast ugasili ogień. Te środki, które nie zdążyły się spalić trafią teraz do badań. Poza dopalaczami mundurowi zabezpieczyli ponad 4 tys. zł.

fot. KMP Konin

  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami
  • Konińscy policjanci sforsowali drzwi w sklepie z dopalaczami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Takiego bydlaka, który truje ludzi, zazwyczaj młodych, powinno się eliminować ze społeczeństwa.
Dodano: 14.03.2018 16:12    Przez: ~I tyle
Nieżle trzeba mieć zryty beret by łykać domestosy i palić kostki wc lub inne butapreny :/ Patole najniższych lotów.
Dodano: 14.03.2018 16:18    Przez: ~WonZKonopiamiISDopalaczami
Pochodzę z mega biednej rodziny. Wychowywałem się w latach osiemdziesiątych.Nie pleć o rozrywkach bo to gówniarzu co teraz mają nawet ludzie z totalnego marginesu przerasta kilkukrotnie nasze największe marzenia z tamtych lat. Jak masz tak zryty łeb że nawet nie umiesz sobie zajęcia wymyślić byleby się jakimś świństwem nie nabomblować to polecam zoo. Tak Zoo.. do klatki z szympansami. Za moich czasów też były takie goryle jak ty... siedzieli i wąchali butapren... bo idiota to jednak pojęcie ponadczasowe.
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Ziutek
Wolność dla konopii, zero tolerancji dla dopalaczy
Dodano: 14.03.2018 16:03    Przez: ~Ale rupieciarnia
W końcu sie wzięli za dopalacze a nie łapią chłopaków z mała ilościa trawy
Dodano: 14.03.2018 16:06    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Wolność dla konopii, zero tolerancji dla dopalaczy
Dodano: 14.03.2018 16:03    Przez: ~Ale rupieciarnia
Jak kary wynoszą 500 złotych to nie ma się co dziwić że sklepy istnieją. Gdyby dostał 20000 by pomoglo
Dodano: 14.03.2018 16:55    Przez: ~A
Jakoś nic nie napisano jakoby dilera aresztowano, za jedną doniczkę trawki idzie się od razu na dołek.
Dodano: 14.03.2018 17:05    Przez: ~Andzia
hahahah pedRuch w Koninie! hahahaha xddd
Dodano: 15.03.2018 07:22    Przez: ~X
Ale ten LM spózniony.Kiedy byl ten nalot:P)juz dawno a sklep nadal funkcjonuje i ma sie dobrzewampirki ciagle tam wedruja
Dodano: 15.03.2018 07:36    Przez: ~anty-dop
W końcu sie wzięli za dopalacze a nie łapią chłopaków z mała ilościa trawy
Dodano: 14.03.2018 16:06    Przez: ~Ja
Takiego bydlaka, który truje ludzi, zazwyczaj młodych, powinno się eliminować ze społeczeństwa.
Dodano: 14.03.2018 16:12    Przez: ~I tyle
Ale to właśnie ludzie chcą to świństwo brać. Gdyby nie brali by tego nie było na rynku.
Dodano: 14.03.2018 23:24    Przez: ~Forrest
Prezydent Duterte na Filipinach za każdego zabitego handlarza narkotyków daje 100 dolarów...szacun za pomysł
Dodano: 15.03.2018 23:51    Przez: ~Mariusz
dajcie młodym możliwość innej rozrywki w tym smutnym jak p mieście to zapomną o dopalaczach
Dodano: 14.03.2018 16:17    Przez: ~mlody
Pochodzę z mega biednej rodziny. Wychowywałem się w latach osiemdziesiątych.Nie pleć o rozrywkach bo to gówniarzu co teraz mają nawet ludzie z totalnego marginesu przerasta kilkukrotnie nasze największe marzenia z tamtych lat. Jak masz tak zryty łeb że nawet nie umiesz sobie zajęcia wymyślić byleby się jakimś świństwem nie nabomblować to polecam zoo. Tak Zoo.. do klatki z szympansami. Za moich czasów też były takie goryle jak ty... siedzieli i wąchali butapren... bo idiota to jednak pojęcie ponadczasowe.
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Ziutek
Rusz czaszką i sam znajdziesz sobie lepsze zajęcie niż dopalacze...brałeś coś jak pisałeś ten komentarz?
Dodano: 14.03.2018 16:29    Przez: ~Stary
Nieżle trzeba mieć zryty beret by łykać domestosy i palić kostki wc lub inne butapreny :/ Patole najniższych lotów.
Dodano: 14.03.2018 16:18    Przez: ~WonZKonopiamiISDopalaczami
W składzie dopalaczy była także trutka na szczury, czy młodzi amatorzy trucizny o tym nie wiedzą ?
Dodano: 14.03.2018 16:26    Przez: ~Trutka
Przecież to poblokowane ziomy jakieś Sebixy czy inne Karyny... najpierw by musiało umieć przeczytać słowo "Trutka". Potem jeszcze wykombinować co to znaczy. ...
Dodano: 14.03.2018 16:30    Przez: ~Sw
poczytaj o uzależnieniach to będziesz wiedział dlaczego
Dodano: 15.03.2018 07:39    Przez: ~mmm
Znam takiego który dzięki putaprenowi został marszałkiem sejmu.Więc może warto !!!!
Dodano: 15.03.2018 12:44    Przez: ~Zatorzanin
W końcu,to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.
Dodano: 14.03.2018 16:34    Przez: ~xxx
Brawo,tak trzymać.
Dodano: 14.03.2018 16:35    Przez: ~xxx
I co z tego ze tam wpadli jak sklepik juz dzis znowu funkcjonuje. I czym sie policja chwali. Nic nie potrafia z tym zrobic
Dodano: 14.03.2018 16:47    Przez: ~Xxxxxxxx
To że sklep znów działa to nie jest wina policji tylko upośledzonego prawa
Dodano: 14.03.2018 17:07    Przez: ~X
Policja zatrzymuje a prokuratura wypuszcza. Takie mamy prawo- jakby policjanci nie chcieli nic z tym robić to by powiedzieli że nie da się wejść a nie ryli młotami
Dodano: 14.03.2018 17:26    Przez: ~Dzik w sosny
Serio sklep otwarty ? Wlatuje tam jutro 😂😂
Dodano: 15.03.2018 01:13    Przez: ~CherryKoKolino
Za to rze schodzi na psy
Dodano: 14.03.2018 16:44    Przez: ~Alatojlah
to zawsze było siedlisko najgorszej patologii
Dodano: 14.03.2018 20:01    Przez: ~***
W którym miejscu na zatorzu był sklep z tym gównem?
Dodano: 14.03.2018 16:46    Przez: ~tret
Myślę, e Chopina od strony torów.
Dodano: 14.03.2018 19:23    Przez: ~Obok Zieleniaka
to wygląda raczej jak ćpuńska melina a nie sklep