Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18591) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

Słupca. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn z marihuaną

Dodano: 19.03.2018 10:10
Źródło: LM.pl

Od rutynowej kontroli drogowej do policyjnych dozorów. Słupeccy mundurowi zatrzymali czterech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty posiadania, udzielania i sprzedaży narkotyków.

Kilka dni temu policjanci słupeckiej drogówki zatrzymali do kontroli auto, którym podróżowało dwóch 20-latków. Przy kierowcy funkcjonariusze znaleźli susz marihuany. Jak ustalili kryminalni, miał mu je dać pasażer, z którym jechał. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jednak na tym sprawa się nie skończyła.

Dalsze czynności podjęte przez policjantów doprowadziły do kolejnego 20-latka, od którego pasażer zatrzymanego wcześniej auta, miał kupić marihuanę. Mundurowi dotarli również do 22-latka, który w okresie ostatnich miesięcy kilkakrotnie miał sprzedawać narkotyki jednemu z wcześniej zatrzymanych, łącznie około kilkaset gramów marihuany.

Wobec dwóch zatrzymanych sąd zdecydował o dozorze policyjnym. Za posiadanie środków odurzających, lub psychotropowych grozi do 3 lat, a za sprzedaż do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Słupca. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn z marihuaną

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To ciekawe że podczas rutynowej kontroli robi się przeszukanie...
Dodano: 19.03.2018 10:45    Przez: ~taa
Marychuana na własny użytek w ilości dozwolonej powinna być zalegalizowana.
Dodano: 19.03.2018 10:32    Przez: ~Ha
Zabawna... typowa Polska cebula !!! Nic nie wie na temat, ale swoje musi wtrącić... Jak ja nie wiem za dużo o fizyce kwantowej to się nie wypowiadam na jej temat !!! PROSTE CZY ZAWILE ???
Dodano: 19.03.2018 11:28    Przez: ~Nie

KOMENTARZE

Marychuana na własny użytek w ilości dozwolonej powinna być zalegalizowana.
Dodano: 19.03.2018 10:32    Przez: ~Ha
Może i tak ale od małych ilości się zaczyna a później Monar zapełniony o rodzice 😭 płaczą nad swoim dziećmi władza świetna robota tak trzymać
Dodano: 19.03.2018 11:16    Przez: ~Zabawna
Zabawna... typowa Polska cebula !!! Nic nie wie na temat, ale swoje musi wtrącić... Jak ja nie wiem za dużo o fizyce kwantowej to się nie wypowiadam na jej temat !!! PROSTE CZY ZAWILE ???
Dodano: 19.03.2018 11:28    Przez: ~Nie
dziwne chlopaki jak policja moze robic kontrole osobista bez nakazu prokuratora nawet samochodu nie moga przeszukac jedynie moga poprosic o dokumenty apteczke gasnice jezeli to wszystka mamy w kokpicie to nie musimy pokazywac bagaznika policja jedynie pyta sie czy mozna otworzyc bagaznik ale jak masz wszystko w srodku to bagaznika nie musisz otwierac
Dodano: 19.03.2018 12:23    Przez: ~anty
Brawo Policja, proszę przeszukiwać młodych, a u większości zawsze coś znajdziecie i karać za posiadanie trucizny. Macie moje przyzwolenie na walkę z narkotykami.
Dodano: 19.03.2018 12:37    Przez: ~Obywatel
Ha, też popala ? Wielki obrońca marihuany, on zawsze za legalizacją tej trucizny.
Dodano: 19.03.2018 12:40    Przez: ~A może uprawia ?
obywatelu dziękujemy, twoje przyzwolenie jest nam najbardziej potrzebne:)
Dodano: 19.03.2018 15:24    Przez: ~KRK
Obywatelu.
Dodano: 19.03.2018 15:49    Przez: ~Z dużej
w anglii gdzie teraz siedzi pol polski na wlasny uzytek jest dozwolona i jakos nie ma tragedii, nic zlego sie nie dzieje a ludzie zyja lepiej :)
Dodano: 20.03.2018 00:55    Przez: ~mile wieczory
To ciekawe że podczas rutynowej kontroli robi się przeszukanie...
Dodano: 19.03.2018 10:45    Przez: ~taa
To się nazywa kontrola osobista i na nią nie trzeba nakazu prokuratora, przeszukanie to co innego jeśli podczas kontroli osobistej znalezione są narkotyki z automatu robione jest przeszukanie
Dodano: 19.03.2018 12:34    Przez: ~adwokat
Do A może uprawia, ,wiesz co seks możesz uprawiac,,w innych krajach marychuana jest dozwolona i jest normalnie a u nas że się zakazuje i ludzie przez to często palą różnego rodzaju świństwa.N ie mam żadnej uprawy ,ale jak masz chęć to se zasadz zwyczajnie i nie marudził jak ci czegoś żal.
Dodano: 19.03.2018 16:11    Przez: ~Ha
Ha popiera uprawę i popalanie marihuany, a z ortografią to u niej/ niego kiepsko.
Dodano: 20.03.2018 16:30    Przez: ~Gender
PO NITCE DO KŁĘBKA HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Dodano: 19.03.2018 10:53    Przez: ~ADAM
Dobrze,że ich zatrzymali bo by dzieciom sprzedawali.Uff...
Dodano: 19.03.2018 11:53    Przez: ~anonim
Anonim popieram w stu procentach trzeba mieć oczy szeroko otwarte
Dodano: 19.03.2018 11:58    Przez: ~Zabawna
Słupca idzie w ślady patologicznego Koła ? Młodzi ludzie w wieku 20-tu lat mają przy sobie narkotyki, a co mieliby niby mieć, cukierki ?
Dodano: 19.03.2018 12:34    Przez: ~K-n
No właśnie, i potem od tej głupiej marihuany zachowują się irracjonalnie.
Dodano: 19.03.2018 15:53    Przez: ~Ona bije na głowę
Suweren mlody a juz kombinuje...