Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18204) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

Dodano: 22.03.2018 12:09
Źródło: LM.pl

Będą protestować przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji. Kobiety z całego kraju jutro zjadą się do Warszawy. Koninianki również zamierzają pokazać swój sprzeciw. Tutaj „Czarny Piątek” odbędzie się jednak w sobotę.

Sejmowe wydarzenia rozwścieczyły kobiety w całej Polsce. W mijającym tygodniu Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała projekt „Zatrzymaj aborcję”, który znosi możliwość przerywania ciąży z powodu ciężkich wad płodu.

- Sejmowy festiwal pogardy i nienawiści do kobiet trwa – piszą organizatorki protestu ze Strajku Kobiet. - Musimy się na maksa zmobilizować. Cokolwiek się stanie, nie pójdzie im z nami tak łatwo – dodają.

Główna manifestacja odbędzie się jutro, 23 marca o godz. 16:00 w Warszawie. Jej organizatorki zachęcają do przyjazdu do stolicy i pikietowania przed Sejmem oraz przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Protesty będą odbywać się nie tylko w Warszawie. W Koninie „z przyczyn proceduralnych” pikietę zaplanowano na sobotę, 24 marca. O godz. 16:00 koninianki i koninianie spotkają się przed budynkiem „Raj”, gdzie mieści się siedziba PiS i biuro posła Witolda Czarneckiego.

  • Kobiety przeciwko zakazowi aborcji. Konin zaprotestuje w sobotę

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A jeżeli kobieta zajdzie w ciąże pozamaciczną, co będzie wiązało się z jej śmiercią, to też ma umierać, bo zakaz aborcji. A jeżeli zostanie zgwałcona to ma rodzić i patrzeć przez całe życie na dziecko, które będzie jej przypominało traumę? Przeciwnicy aborcji ile dzieci niepełnosprawnych już adoptowaliście?
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~Marta
A jeśli to planowana ciąża, ale dziecko ma poważną wadę np. bezmózgowie? Ma urodzić, zobaczyć takie dziecko, czekać na jego śmierć i mieć do końca życia przed oczami jego obraz? To humanitarne, ludzkie i po katolicku?
Dodano: 22.03.2018 12:35    Przez: ~Rybka
Gdybyś człeku dysponował elementarną wiedzą dot. faz rozwoju embrionalnego, a nie dyrdymałkami serwowanymi ludowi przez niedouczonych chłopców w sukienkach nie wypisywałby takich idiotyzmów. Ale cóż dobra zmiana kocha takich jak Ty zindoktrynowanych nieuków, gdyż człowiek posiadający szczyptę wiedzy nie odważyłby się takich głupstw wypisywać.
Dodano: 22.03.2018 13:05    Przez: ~Zdzich@
Brawo! Nie będą stare dziady decydować o tym co ich nie dotyczy! To indywidualna sprawa każdego człowieka, nie zgadzasz się z tym to tego nie rób ale nie zakazuj innym.
Dodano: 22.03.2018 13:10    Przez: ~Radosław
zrobić referendum kto jest za ?
Dodano: 22.03.2018 16:17    Przez: ~M............ś

KOMENTARZE

a te znow maja problem do lekarza po recepte na tabletki lub co innego a nie zabic dziecko.Co one jest wam winne.
Dodano: 22.03.2018 12:27    Przez: ~kobieta
A jeśli to planowana ciąża, ale dziecko ma poważną wadę np. bezmózgowie? Ma urodzić, zobaczyć takie dziecko, czekać na jego śmierć i mieć do końca życia przed oczami jego obraz? To humanitarne, ludzkie i po katolicku?
Dodano: 22.03.2018 12:35    Przez: ~Rybka
@Rybka, ciebie na 100% należało abortować,bo twoje bezmózgowie jest totalne i niepodważalne.
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~aborter
Gdybyś człeku dysponował elementarną wiedzą dot. faz rozwoju embrionalnego, a nie dyrdymałkami serwowanymi ludowi przez niedouczonych chłopców w sukienkach nie wypisywałby takich idiotyzmów. Ale cóż dobra zmiana kocha takich jak Ty zindoktrynowanych nieuków, gdyż człowiek posiadający szczyptę wiedzy nie odważyłby się takich głupstw wypisywać.
Dodano: 22.03.2018 13:05    Przez: ~Zdzich@
Uwaga!Morderczynie i mordercy w akcji.
Dodano: 22.03.2018 15:08    Przez: ~tfffuuu
Może jak się lewaczki wyskrobią to będzie ich mniej i a świecie będzie w końcu dobro ?
Dodano: 22.03.2018 21:11    Przez: ~zaza
Zdzich ty nie masz elementarnej wiedzy na temat wiary a jak myślisz że to wymyśl chłopców w sukienkach to jesteś w głębokiej niewiedzy posiadz ta wiedze a później wygłasza swoje dydrymaly
Dodano: 23.03.2018 08:27    Przez: ~antyzdzich
Antyzdzich popraw berecik...
Dodano: 23.03.2018 08:36    Przez: ~tadeusznierydzyk
Co ja mam zrobić, jak nie pamiętam z kim i gdzie, a mąż dopiero za 2 miesiące przyjedzie. Mam rozwód brać????
Dodano: 24.03.2018 07:07    Przez: ~amnezja
Jak nisko można upaść ?
Dodano: 22.03.2018 12:33    Przez: ~Wiem co Szy
można bardzo nisko - zobacz po sobie...
Dodano: 22.03.2018 12:40    Przez: ~zx
Mniej więcej tak jak hipokryci katoliccy. Niżej to już będzie ciężko.
Dodano: 22.03.2018 13:11    Przez: ~....
Z redakcyjnej poczty: wezwanie Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu do oporu.
Dodano: 23.03.2018 19:04    Przez: ~wolna-polska.pl
Nie ma wolności w tym kraju. Nie mogę dawać komu chce i kiedy chce??? Odmawiam sobie wielu rzeczy chce sobie raz czy dwa razy w tygodniu coś wciągnąć i się wypiąć. Brońmy tego prawa!!!
Dodano: 24.03.2018 07:18    Przez: ~europejka
Każdy może zobaczyć, że kobieta różni się od mężczyzny. To truizm. Te różnice czynią jednak kobietę słabszą od mężczyzny i to pod każdym względem. Dlatego żona powinna być podporządkowana mężowi. Mąż więc zapładnia żonę i kobieta staje się ciężarna. Jest wtedy bardziej słabsza i dlatego wymaga opieki męża. A co wymyśliły żydowskie feministki? Nie musisz mieć opieki i utrzymania od męża, państwo cię utrzyma i możesz zabić to co mąż spłodził.
Dodano: 22.03.2018 12:56    Przez: ~Artysta
Ja mam pytanie. Kto temu debilowi daję kciuki w górę? Przyjmij matole do wiadomości że same potrafimy na siebie zarobić, same o sobie decydować a twoje dyrdymały są rodem z średniowiecza
Dodano: 22.03.2018 14:07    Przez: ~Klepsydra
Przewrócona Klepsydro, kobiety ze względu na swoją słabość i niedomagania potrafią mniej zrobić niż mężczyzna. Dlatego skoro mniej zrobi to i mniej zarobi. Jeśli jest odwrotnie to jest to postawienie stanu rzeczy na głowie. Stąd już blisko do upadku i ty już leżysz. Nie bądź więc taka niezależna w swojej ułomności.
Dodano: 22.03.2018 14:51    Przez: ~Artysta
Artysta dzisiaj to piszesz głupoty normalnie,nie ma słabych kobiet to niektórzy mężczyźni są słabi i i nieoporni na swój popęd płciowy, dlatego też chca zniewolic kobiety by rodziły na siłę czy tego chcą czy nie,a gdzie wolność którą daje demokracja?Jestem za tym by aborcja była dozwolona w tych przypadkach o których mowa była wcześniej.Kobieta nie jest instrumentem w rękach mężczyzny by rodzić dzieci lecz jest przede wszystkim człowiekiem i ma prawo podejmować decyzje.Nie wolno nikogo do niczego zmuszać ani nawet nakłaniać,nic na siłę.
Dodano: 22.03.2018 15:43    Przez: ~Ha
Ha jest za legalną aborcją i za legalizacją marihuany, a jakie są Twoje relacje z Bogiem ?
Dodano: 22.03.2018 16:54    Przez: ~Wierzący
@Wierzący - a twoje?
Dodano: 22.03.2018 17:24    Przez: ~Pn
Słuchaj wierzący tak bez urazy do ciebie, nie chciałbyś by np stado ciapatych,, goryli,,np:zgwałcili ci kobietę i będzie ona zmuszona np: urodzić dziecko z ciężką genetyczna wadą i do tego niech zaraz umrze i co wtedy? Co z twoją kobieta ,co z jej rozwalona psychika do końca życia i koszmarem? Zamienisz się miejscami ,napewno nie!Piszę to dla przykładu,nie żeby ci źle życzyć,absolutnie nie,uwazam że aborcja w dozwolonych przypadkach musi pozostać,co do marchuany to zawsze kiedy się czegoś zakazuje będzie lepiej ,,smakowac,,gdyby była dozwolona w danej ilości nie było by problemu.W Holandii za ilości nie dozwolone są surowe mandaty(,tak od 500 euro wzwyż) w niektórych przypadkach pudlo i niszczenie upraw,tam na wszystko trza miec zezwolenie,u mas mogło by być podobnie.C o do Boga jestem osobą wierząca co nie znaczy że ktoś ma na mnie ma wpływać w jakikolwiek sposób,bo nie jest w stanie,poniewaz to ja kieruje swoim życiem podobnie jak tysiące innych Polaków.B ez urazy i obrazy wierzacy
Dodano: 22.03.2018 18:52    Przez: ~Ha
Ha, masz rację w przypadku gwałtu dokonanego przez ciapatych, czy kogolwiek innego. Taką ciążę trzeba usunąć a gwałciciela zabić. To tak jakby ktoś przygotował sobie pole czy ogródek by posiać tam swoje nasiona. I przyszedł wróg i posiał na nim swój chwast. Chwasty trzeba wyrwać. Choć może się wydawać, że na początku, w zarodku chwast podobny jest do rośliny pożytecznej. Trzeba jednak mieć wiedzę, że nie będzie z niego dobrego owocu i usunąć. Tak samo z zarodkiem gwałtu. Co do zasady usuwać. Jednak zawsze jest to indywidualna decyzja pokrzywdzonych.
Dodano: 22.03.2018 19:58    Przez: ~Artysta
Klepsydra mylisz się kochanie, tak Wam się tylko wydaje, że jesteście samo wystarczalne i pamiętaj my mężczyźni mamy też coś do powiedzenia skoro do zapłodnienia dochodzi właśnie przy udziale kobiety i mężczyzny. Pomysł o tym
Dodano: 23.03.2018 10:52    Przez: ~gość
A jeżeli kobieta zajdzie w ciąże pozamaciczną, co będzie wiązało się z jej śmiercią, to też ma umierać, bo zakaz aborcji. A jeżeli zostanie zgwałcona to ma rodzić i patrzeć przez całe życie na dziecko, które będzie jej przypominało traumę? Przeciwnicy aborcji ile dzieci niepełnosprawnych już adoptowaliście?
Dodano: 22.03.2018 13:00    Przez: ~Marta
Marta ciebie tez mogli wyskrobac, wodoglowie i bezmog widoczny z daleka. No i nie pisałabys głupot teraz
Dodano: 22.03.2018 13:06    Przez: ~Ginekolog
Albo zgwałcą ją stadnie kosmici, to co ma zrobić? Urodzić zielonego stworka z antenką na głowie??!!! TO JEST SKANDAL!
Dodano: 22.03.2018 14:06    Przez: ~Etc
Tylko kobiety rozwiązłe chcą aborcji, żona kochająca swojego męża, kochająca swoje dzieci nigdy nie powie do męża- zabijmy swoje nienarodzone dziecko.
Dodano: 22.03.2018 17:03    Przez: ~Nie zabijaj !
...albo np puści się bokiem z czarnym a tu mąż jest jeszcze i co wtedy? ....no aborcja, ta "legalna"
Dodano: 22.03.2018 17:58    Przez: ~Manio
Ciąża pozamaciczna może nie jest tak motywująca do protestu, jak ciąża pozamałżeńska, co???
Dodano: 24.03.2018 07:34    Przez: ~mężatka
"Czarny piątek odbędzie się w sobotę..." 😂 padłem normalnie 😂
Dodano: 22.03.2018 13:09    Przez: ~Komik
Kto zaprotestuje?Konin?Bzdura.Zaprotest parę niechcianych i opuszczonych rozwartych czarnych macic z otwartą parasolką i światełkiem wewnątrz.
Dodano: 22.03.2018 14:37    Przez: ~takaprawda
Kiedy obchodzisz Wigilię?
Dodano: 22.03.2018 15:09    Przez: ~Pn
@~Pn - w Wigikie pissuarski trolu.
Dodano: 22.03.2018 17:25    Przez: ~Pn
Pn obchodzi wigilię dookoła.
Dodano: 22.03.2018 18:09    Przez: ~A jak
Brawo! Nie będą stare dziady decydować o tym co ich nie dotyczy! To indywidualna sprawa każdego człowieka, nie zgadzasz się z tym to tego nie rób ale nie zakazuj innym.
Dodano: 22.03.2018 13:10    Przez: ~Radosław
Radosław jest młody, gniewny rządny zabijania i nie boi się Boga.
Dodano: 22.03.2018 17:06    Przez: ~Odważny
też będziesz dziadkiem, jak dożyjesz....
Dodano: 23.03.2018 15:27    Przez: ~Esmeralda
Wariatki
Dodano: 22.03.2018 13:35    Przez: ~gość
Goń się stąd ułomie!!!
Dodano: 22.03.2018 13:56    Przez: ~XXX
Komuniści chcą zabijać
Dodano: 22.03.2018 17:08    Przez: ~Dzieci
Gonić klechów i komuchów.
Dodano: 23.03.2018 17:02    Przez: ~Pn
SUPER!!! WYWALIĆ TEN PiS W KOSMOS!!!!
Dodano: 22.03.2018 13:44    Przez: ~XXX
Głupie baby. Protestować trzeba w kościele. Baby by chciały pogodzić Pana Jezusa z Panem Lucyperem.
Dodano: 22.03.2018 15:07    Przez: ~pleban
Usunąć wszystkich hierarchów kościelnych z Polski !!!!, którzy nie znają szarości życia, a swoje popędy zaspakajają niezgodnie z naturą !!! precz -wont do Watykanu !!!
Dodano: 22.03.2018 15:58    Przez: ~Mundek
zrobić referendum kto jest za ?
Dodano: 22.03.2018 16:17    Przez: ~M............ś
Usunąć, ale wszystkich sbków, komuchów, bolszewików i ped.ałów to tak
Dodano: 22.03.2018 16:32    Przez: ~gość
Na taczki i do Watykanu, nareszcie będzie spokój.
Dodano: 23.03.2018 16:44    Przez: ~Q
eutanazja i aborcja dla wszystkich !
Dodano: 22.03.2018 15:42    Przez: ~tanatos
1 z 5
12345>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.