Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18031) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Strzałkowo. Wyjeżdżając ze stacji paliw uderzył w motocyklistę

Dodano: 10.04.2018 10:59
Źródło: LM.pl

Słupecka policja wyjaśnia okoliczności wypadku, w wyniku którego do szpitala przewieziony został motocyklista.

W miniony weekend na al. Prymasa Wyszyńskiego w Strzałkowie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki VW Passat. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni kierowca auta wyjeżdżając ze stacji paliw nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem i doprowadził do zderzenia. Jadący jednośladem z podejrzeniem złamania nogi trafił do szpitala. Kierowcy passata zatrzymano prawo jazdy.

Mundurowi apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę, ale także o kulturę i życzliwość na drodze. Natomiast kierujących motocyklami policjanci proszą o zachowanie rozwagi i zdrowego rozsądku oraz nieprzecenianie swoich umiejętności.

  • Strzałkowo. Wyjeżdżając ze stacji paliw uderzył w motocyklistę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Patrz w lusterka passaty są wszędzie.
Dodano: 10.04.2018 21:24    Przez: ~Hyhyhy

KOMENTARZE

A nie motocyklista w niego?
Dodano: 10.04.2018 11:18    Przez: ~???
Przepisy mówia, że kierowca pasata nie ustapił pierszeństwa. OK. Ale życie mówi że kierowca passata nie zauwazył zapier..jącego 150 kmh 20 letniego scigacza ktorym jechal jakis bezmózg ( bo kazdy moryniarz na scigaczu mózgu nie ma). Zycie zweryfikuje i przesieje te jednostki. Szkoda tylko passata bo jakis janusz by nim jezcze na dzialeczke pośmigał...
Dodano: 10.04.2018 11:20    Przez: ~wuwuzel
mogł jechac i milion km/h ...najpierw trzeba zmienic przepisy zeby mowic, ze winny byl motocyklista. Przepisy sa chore... ale przypomne wyrok sady dla synalka walesy, gdzie sedzia powidzial, ze "nadmierna predkosc, nie byla przyczyna wypadku" hahahaha :D #nadzwyczajnakasta :D
Dodano: 10.04.2018 11:25    Przez: ~asd
PO PIERWSZE SAM JESTEŚ ,,BEZMÓZGIEM" A PO DRUGIE JECHAŁ TO CZOPER ,nie widziałeś to trzymaj mordę na wodzy ,,,Pozdrawiam ,życze szybkiego powrotu do zdrowia motocykliście..
Dodano: 11.04.2018 11:46    Przez: ~Arli
SEZON NA ŚWIEŻE WARZYWA uważam za otwarty. ryn-dyn-dynnn-dynnn, , ryyyyyyyynn-dynnnn-dynnn-dyyyy-nnn. A potem płacz matki, że "brajanek taki dobry chłopak był, Miał tylko tatuaz -lubie zapier..ać- ae poza tym to byl taki dobry"
Dodano: 10.04.2018 11:24    Przez: ~wuwuzel
sezon na sleakow w osobowkach zabijajacyhc prawidlowo jadacych na motorach czy rowerach uwazam za otwarty :-) tatystyki mowia wyraznie 91% wypadkow z udzalem motocyklisty jest z WINY KIEROWCY SAMOCHODU !!!
Dodano: 10.04.2018 11:26    Przez: ~tony
co na to pijacy za kierownicą samochodów?
Dodano: 10.04.2018 11:27    Przez: ~JJ
Do motocyklistów - proszę nie jezdzic ma dlugich swiatlach!
Dodano: 10.04.2018 12:51    Przez: ~Pn
nie ma czegoś takiego jak "długie światła". Sa światła mijania i drogowe. Ale skąd taki tłuk bez prawa jazdy jak ty może to wiedzieć...
Dodano: 10.04.2018 13:06    Przez: ~Motolotnia
Będziemy jeździć na światłach drogowych dopóki dopóty zaczną nas zauważać... Dziś też mi jeden podjechał pod koło wyjeżdżając w rondo. Masakra jakaś
Dodano: 10.04.2018 13:52    Przez: ~CBR 1000F
Bardzo proszę kierowców samochodów o tworzenie tzw. tunelu życia, którymi mogą bezpiecznie przejeżdżać także motocykliści. Nic Was to nie kosztuje.
Dodano: 10.04.2018 14:09    Przez: ~romet 125
XD dobre
Dodano: 10.04.2018 16:10    Przez: ~kju
ja proszę kierowców o nie zajezdzanie mi drogi jak jadę motorkiem albo o nie wyprzedzanie mnie i ostre hamowanie mi przed nosem. dziękuję jeżdżę 125 więc nie mam za zbytnio czym poszalec dla tych co stwierdza że szaleje :-D zdrowia dla chłopaka żeby się szybko noga zrosla.
Dodano: 10.04.2018 20:02    Przez: ~poczatkujacy motocyklista
Patrz w lusterka passaty są wszędzie.
Dodano: 10.04.2018 21:24    Przez: ~Hyhyhy