Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18663) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

Dodano: 17.04.2018 21:00

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityk i prawniczka, posłanka na Sejm VIII kadencji, przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii. Z zaproszenia skorzystało kilkadziesiąt osób, które przybyły do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, aby poznać posłankę Nowoczesnej znaną z odważnych wystąpień sejmowych i konfrontacji z parlamentarzystką Krystyną Pawłowicz z PiS. Spotkanie prowadziała Iwona Krzyżak. 

Posłanka najwięcej mówiła o zagrożonej praworządności w Polsce i przekonywała do zmian poprzez udział w wyborach, zwłaszcza tych najbliższych - samorządowych. - Nie mam wątpliwości, że po tych latach rządów PiS, uda się pokonać kieszonkową dyktaturę także za pomocą kartki do głosowania.

Mówiła o Nowoczesnej jako alternatywie w dualnym układzie sił politycznych: PO i PS. - Na scenie politycznej brakowało świeżości, energii, oddechu, takiej partii, która byłaby kotwicą racjonalności i odpowiedzialności. Taką partią jest Nowoczesna. Nie boimy się trudnych tematów. Nie staliśmy się partią rządzącą, ale mam jednak takie poczucie, że jako politycy zyskaliśmy bardzo ważne narzędzie, aby wprowadzać trudne tematy do debaty politycznej – mówiła Kamila Gasiuk-Pihowicz. - Kiedy widzę, jak polskie społeczeństwo było zaangażowanie w ostatnim czasie to jestem pełna podziwu. Patrzyłam z dumą i podziwem, że społeczeństwo tak szybko zrozumiało, iż jakiś wirtualny Trybunał Konstytucyjny to nie jest instytucja bardzo odległa. Polska polityka jest bardzo dynamiczna. Do końca nie wiemy co się jeszcze zmieni, ale każdy miesiąc opóźnienia, wprowadzenia w życie złych ustaw jest na wagę złota.

- Nowoczesna jest taką kotwicą odpowiedzialności, racjonalności, mówimy jasno, że jesteśmy za rozdziałem państwa od kościoła. Państwo nie powinno finansować lekcji religii. Jesteśmy za silną obecnością w Unii Europejskiej. Naszą obecność w UE wzmocniłoby przyjęcie euro. W te negocjacje powinniśmy jak najszybciej wejść. Ważna jest ochrona praworządności. Wierzymy w praworządność, szacunek dla prawa, konstytucji. Patriotyzm może łączyć , a nie dzielić. Jesteśmy za równouprawnieniem kobiet. Mówimy o ochronie własności, że należy przywrócić wyższy wiek emerytalny, uprościć podatki – wymieniała Kamila Gasiuk-Pihowicz, poproszona o sformułowanie czegoś w rodzaju „dekalogu” Nowoczesnej.

 

 

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"
Slajd 1/11

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 1 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 2 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 3 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 4 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 5 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 6 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 7 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 8 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 9 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Polityka jest dynamiczna. K. Gasiuk-Pihowicz przedstawia "dekalog"

slajd 10 z 11

Akademia Demokracji zaprosiła dzisiaj na spotkanie z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kamila Gasiuk-Pihowicz,   Akademia Demokracji,   spotkanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta posłanka to niewie co mówi,co ona chce upraszczać ?a może do 100 mamy zapier..c do roboty,praworzadnosc jej się nie podoba ,wstyd! Niech pożyje i zobaczy jak było kiedyś a jak jest teraz i niech porówna to z innymi państwami jeszcze.Nowoczesna jest kotwica ,ależ oczywiście że tak i to dosłownie bo stoi w miejscu i plecie w kółko to samo,a jak z przeprawa? Ponoć Nowoczesna miała się za to brać i co gowno ?jak zwykle słychać w tej sprawie,napewno nikt o tym nie wspomniał na spotkaniu no bo po co.Wylansowac się tylko chcą a potem nic nie robić.J ezeli przyjęli byśmy euro to zobaczą państwo jak wszystko drastycznie pójdzie w górę,ceny,zycie wszystko,to jest największą głupotą jaka może być.A nie zarabiamy tyle co w innych krajach Europy i wymiana będzie niekorzystna.
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~Ha
Kaśka lubnauer po wykastrowaniu Ryśka obiecała swoim członkom że nowoczesna będzie mieć na wiosnę 15 procent poparcia.....i gdzie te procenty? chyba w drinkach pitych przez kierownictwo "N"
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~Były sympatyk "N"
Z takim programem to może sobie gadać zmarnowałam swój czas
Dodano: 17.04.2018 23:43    Przez: ~marta
..bo młodzi mają swój rozum.
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~pawell
A co u palikota? Wie ktoś co robi ten przygłup? Z nowoczesną będzie podobnie, zniknie już za dwa lata raz na zawsze.
Dodano: 17.04.2018 21:17    Przez: ~Pop

KOMENTARZE

A co u palikota? Wie ktoś co robi ten przygłup? Z nowoczesną będzie podobnie, zniknie już za dwa lata raz na zawsze.
Dodano: 17.04.2018 21:17    Przez: ~Pop
trzeba było przyjść, zabrać głos, odsłonić przyłbice a nie jak tchórz pod pop co to znaczy? coś wystękujesz, wykwękujesz i nic z tego nie wynika
Dodano: 17.04.2018 21:57    Przez: ~obecna
Pop co w życiu osiągnąłeś oprócz trollowania i ubliżania anonimowo jak tchórz?
Dodano: 17.04.2018 23:49    Przez: ~Anty Pop
Niech żałują ci co nie byli na spotkaniu! Taki Kobrzycki dowiedziałby się co to jest demokracja, jak dobra zmiana ma za nic prawo i o wielu ciekawych sprawach (np. pieniążkach, kombinacjach, przekrętach). Edukacja polityczna, przekazywana przez telewizję państwową to zbyt mało! Trzeba iść do ludzi, a nie powielać idiotyczne slogany! Gadki przemiłego Tomasza już nie "chwytają", a inni trollujący piszą to co piszą i tak im upływa życie w tej miernocie. Wpisy na mój temat, też na mnie działają.
Dodano: 18.04.2018 03:40    Przez: ~H. Szczepankiewicz
Szczepankiewicz pojedź do Warszawy i zobacz jak twoi idole przestrzegaja prawo
Dodano: 18.04.2018 04:27    Przez: ~Vhh
Pan Prezes jak przyjedzie to chyba trzeba będzie zrobić spotkanie na stadionie bo cały Konin przyjdzie.Czekamy już niedługo
Dodano: 18.04.2018 07:01    Przez: ~Jola
Bardzo merytoryczne spotkanie z posłanką kompetentną i konsekwentną w walce o standardy demokratycznego państwa prawa. PRL-owski prokurator, który gnębił opozycję na Podkarpaciu , by po 89 roku ochraniać zboczonego księdza z Tylawy a dziś być narzędziem w niszczeniu praworządności i wulgarna posłanka Pawłowicz nie mają szans z tą świetnie wykształconą, elokwentną ,po ludzku mądrą i odważną kobietą.
Dodano: 18.04.2018 07:09    Przez: ~Alfred Michalczyk
avatar Buahaha.Byłem!!Frkwencja marna! kilku KOD-mitów, nie wiem za co ten kretyn Soros im płaci.A Mycha gadała jak najęta ,pitu,pitu sratata.Nic merytorycznego ,nic ale to nic dla przeciętnego obywatela, tylko elyta i nadzwyczajna kasta, zresztą to była wqrwiona jak zawsze,chyba taka już wstaje, o okres to ma chyba cały rok.Szkoda iż zmarnowałem tyko czas.Skąd ten Soros bierze takie idiotk i kretynówi te Myszki,Aśki,Joaśki,Madery, Piotrków i glupich Ryśków.To tak jakby kasaę do pieca rzucał, nawet Kijowski go robi w ch.a.Z taką opozycją Kaczor będzie rządził wiecznie.Pan Bóg jednak czuwa nad Polską.
Dodano: 18.04.2018 07:28    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki, świetny tekst.
Dodano: 18.04.2018 08:22    Przez: ~Arjawarta
Bog czuwa na Polską ? Masz na myśli 2 wojnę światową ,czy to ,że co roku 3 tysiące ludzie odbiera sobie życie w tym kraju ,a drugie tyle ginie w wypadkach samochodowych..a większość społeczeństwa zarabia tyle ile tygodniówka na zachodzie.Weź się nie ośmieszaj z tym booogiem. Jakby czuwał to by tych złodziei z POi Pisu już dawno zabrał do piekła.
Dodano: 18.04.2018 09:12    Przez: ~do kobrzyckiego
Do H. Szczepankiewicz: Stary człowiek, a taki bezrozumny. Skąd ta głupota się bierze Szanowny Panie w takim wieku? Wstyd dla córek i rodziny. Ja na ich miejscu zapadłabym się ze wstydu pod ziemię.
Dodano: 18.04.2018 09:50    Przez: ~Heh
Ci z totalnej opozycji nie mają wstydu za grosz.
Dodano: 18.04.2018 11:57    Przez: ~Adam
Panie Alfredzie, niestety nawet jeśli od czasu do czasu zdarzy się Pani Gasiuk-Pihowicz powiedzieć coś mądrego, to ten pozytywny wizerunek przykryją kompletne głupoty, które powie przy okazji innego z wystąpień. Proszę posłuchać jej publicznych wystąpień, których przykładów jest całe mnóstwo na YT. W tym sensie jest bardzo podobna do swoich kolegów, głównie jednego z liderów i założyciela .N - Pana Ryszarda Petru, słynącego przecież z gaf, jak mało który z polityków. Niestety, mają ich już tyle na koncie, że wbrew temu, o czym Pan pisze wystawia to im bardzo złe świadectwo jako niezbyt przygotowanych do przejęcia rządów po PISie, a tym bardziej późniejszego "naprawiania Państwa". Spodziewałbym się po nich jedynie dalszej obstrukcji, tylko bardziej przypominającej tę "platformianą", być może z większą dawką finezji, szczególnie w porównaniu do ostatnich lat rządów Platformy.
Dodano: 18.04.2018 12:57    Przez: Tomasz Kasprzyk
Niejaki ''KOBRZYCKI'' /to nie nazwisko, tylko pseudo tchórza ukrywającego swą prawdziwą osobowość/ kłamie w żywe oczy, bo gdyby był na spotkaniu , to by wiedział, że frekwencja była bardzo dobra. Spora sala Młodzieżowego Domu Kultury była wypełniona po brzegi. Uczestnicy z aprobatą przyjęli wystąpienie Pani poseł. Kreowanie nieprawdy, to zresztą stara metoda bolszewików spod znaku ciemnogrodu. Szkoda, że pomimo posiadania pełni władzy nie macie Państwo odwagi. by stanąć do merytorycznej debaty na argumenty. No ale w takiej debacie trzeba by mieć argumenty. Prawda ?
Dodano: 18.04.2018 13:10    Przez: ~Alfred Michalczyk
Pan Tomasz Kasprzyk / pochwała za autoryzowanie wypowiedzi. W środowisku tzw ''prawicy'' to chlubny wyjątek / ma prawo mieć odmienne od mojego zdanie. Szkoda tylko, że zamiast cytatów stosuje Pan uogólnienia, czy wręcz pomówienia. Z Panią Gasiuk można się nie zgadzać ale nie można powiedzieć, że nie wie o czym mówi. Jest to jedna z niewielu posłanek, które bardzo precyzyjnie posługują się językiem, jest merytoryczna i konsekwentna. Nie bywa zacietrzewiona, bo to nie w jej stylu. Za to zawsze trafia w punkt. PiS się jej po prostu panicznie boi i stąd szykany niegodne instytucji państwa prawa.
Dodano: 18.04.2018 13:21    Przez: ~Alfred Michalczyk
Panie Alfredzie, bardzo proszę o wypowiedzi bez zbędnego nadęcia, bo nie pasują one do Pana. A jeśli oczekuje Pan konkretnych cytatów z legendarnych wypowiedzi Pani posłanki, to choćby dwie pierwsze z brzegu: pierwsza dotycząca niezrozumienia przez Panią posłankę znaczenia słowa "inwokacja" w studiu TVN24 w czerwcu 2016 r., którą była uprzejma skomentować w kierunku swojego interlokutora, aby nie kierował pod jej adresem epitetów... Kolejny przykład to jej tweet z listopada 2017 w kierunku Prezydenta Dudy, którego nazwała "grabażem" polskiej konstytucji - dla przypomnienia Panie Alfredzie, jej hasło wyborcze w którym sama mówiła o sobie: "Polonistka. Ateistka. Euroentuzjastka.". Takich przykładów jest oczywiście znacznie więcej i każdy z nich wpisuje się doskonale w komentowany przeze mnie brak kwalifikacji do przejęcia władzy po PIS'ie przez większość posłów partii .N. Problem tylko z ograniczonym miejscem na wpisywanie dłuższych komentarzy w ...
Dodano: 18.04.2018 14:23    Przez: Tomasz Kasprzyk
Panie Alfie, Kobrzycki jednak świetnie w sposób prześmiewczy scharakteryzował to spotkanie. I samą panią polityk również. Podał argumenty o zasilaniu takiego ugrupowania brudnymi pieniędzmi Sorosa. Człowieka, jawnie szkodzącego białym, Europejczykom. Jego pieniądze i jego cele widać w takich partiach jak Nowoczesna. Dlatego program takiej partii jest nie do przyjęcia. W istocie wszystkie, jakiekolwiek ugrupowania, których działania wynikają z dążeń obcych ośrodków, wywiadu powinny mieć zakaz działalności w Polsce. Powinna wkroczyć ABW. Możliwość działania takich podmiotów jak np. Fundacja Batorego i jej środowisk czy Fundacji From the depths świadczy, że Polska rzeczywiście istnieje teoretycznie.
Dodano: 18.04.2018 14:37    Przez: ~Arjawarta
Prześmiewczość Pana ''Kobrzyckiego'' polega na prymitywnych skrótach myślowych, wulgarnym języku i pomawianiu innych . Niejaki ''Kobrzycki'' ma rzeczywiście szczere intencje. Zwłaszcza, gdy napiera na reformę w sądownictwie z sugestią, że oto jego latorośl ukończyła prawo na KUL i ........i no właśnie i co ?
Dodano: 18.04.2018 15:45    Przez: ~Alfred Michalczyk
Popieram ludzi z prawej strony politycznej, nie cierpię natomiast ludzi lewicy, co jest wart człowiek nie wierzący w Boga ?
Dodano: 18.04.2018 16:56    Przez: ~Wierzący
Do ~WierzącyCo jest wart człowiek niewierzący? Nie wiem, ale jeśli według Ciebie nic to znaczy, że za nic masz kreację boską w którą tak wierzysz. Takie trochę to sprzeczne z jednej strony wierzyć w boga z drugiej potępiać jego stworzenie i wolną wolę, którą ponoć ma każdy.
Dodano: 18.04.2018 19:22    Przez: ~Niewierzący
Nie ośmieszajcie się pisoluby, bo szczekacie jak burki zza ogrodzenia. Trzeba być albo dyletantem, albo idiotą, albo opłacanym trollem (wybierzcie sobie) żeby popierać wszelkie pisowskie "reformy". Pis ciągnie nas na dno, i jak tak dalej będziecie go bronić, to waszym dzieciom i wnukom przyjdzie w zapyziałym, postkomunistycznym kraju, bez perspektyw i szans na normalne życie. Wyjadą z niego jeszcze szybciej niż wam się wydaje. Na zawsze. I jeszcze dygresja. To nie opozycja jest od tego aby spowodować, żeby prezes przestał niszczyć kraj, tylko ludzie przy urnach.
Dodano: 18.04.2018 22:07    Przez: ~Egzekutor
Świeżość i oddech czyli nowosmieszna..nie rozbrajaj mnie dziewczyno.....a przypomnę że ta świeża i nowa dama jeszcze w 2004 roku startowała z list unii wolności, najbardziej antypolskiej partii po 89 roku!!!! To widać więc jaka to nowość i świeżość....
Dodano: 17.04.2018 21:27    Przez: ~su_arez@wp.pl
Trzeba być albo bolszewikiem albo faszystą / zresztą to jedno badziewie / , by opluwać ludzi, którzy doprowadzili do demokratycznych przemian w Polsce , którzy na dodatek uniknęli wojny domowej. Kryptokomunista podpisujący się su - coś tam obraża Polskę i Polaków. Wstyd.
Dodano: 18.04.2018 06:54    Przez: ~Alfred Michalczyk - UW
Jeśli gościu za demokratyczne przemiany uważa oszukanie Polaków przy okrągłym stole i wychwala jeszcze Unię wolności to jest to przypadek którym powinien się zająć psychiatra.Gazety wyborczej się naczytaleś i udajesz najmądrzejszego,to już nie lata 90- te żeby wciskać Polakom taką michnikową propagandę... Zbij se termometr to może ci gorączka przejdzie... a nazywanie mnie faszystą i kryptokomunistą to jest właśnie obrażanie Polski i Polaków... Michnik da ci kiedyś medal za to!!
Dodano: 18.04.2018 08:30    Przez: ~Su_arez@ wp.pl
Alfred, proszę mi nie wciskać tutaj dziecka z kąpielą do brzucha i proszę mi nie wmawiać, że ja coś powiedziałam.
Dodano: 18.04.2018 09:14    Przez: ~Joanna Dyngus - Śmingus
Potem mamy święta, po świętach – przypomnę - jest Sześciu Króli, tak? Kończy się pierwsze półrocze i kiedy oni to chcą zrobić?
Dodano: 18.04.2018 09:24    Przez: ~Richardo Pjetru
Nie trzeba wylewywać mleka z kąpieli
Dodano: 18.04.2018 10:18    Przez: ~Marek Krowa
Rychu dał jej kosza i poleciał na Maderę z inną.
Dodano: 18.04.2018 12:02    Przez: ~A co ?
Więcej takich spotkań! Tylko średnia wieku mocno zawyżona... dlaczego młodych nie było?
Dodano: 17.04.2018 21:49    Przez: ~now
..bo młodzi mają swój rozum.
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~pawell
A to było trzeba przyjść zabrać głos ale narzekać każdy umie
Dodano: 17.04.2018 22:26    Przez: ~Łukasz
Przede mną cały rząd zajmowały młode żywo reagujące kobiety. Myślę, że młodzi, którzy wychowali się już w nowej demokratycznej Polsce nie dostrzegają jak wiele cech ma obecna pisowska władza z Polską Ludową . Te same lęki przed światem, patriotyzm sprowadzony do poziomu nacjonalizmu, zakłamanie, pazerność i słoma wystająca z butów. Wystarczy poczytać blubry chama ''Kobrzyckiego'' , by dostać odruchów wymiotnych.
Dodano: 18.04.2018 07:40    Przez: ~Alfred Michalczyk
Panie Alfie, już u pana nie kupuje. Sprzedaż kłóci się z polityką. Mimo to pozdrawiam.
Dodano: 18.04.2018 08:27    Przez: ~Arjawarta
Nowoczesna gorsza od PO, bardziej radykalna i agresywna.
Dodano: 18.04.2018 12:04    Przez: ~Popieram PiS
Świeżość aż bije od obydwu tych istot.A może ja się na świeżości nie znam?Oddech Mumi Wolności i PEŁO zakropione gender.
Dodano: 17.04.2018 21:53    Przez: ~PSL
Ta posłanka to niewie co mówi,co ona chce upraszczać ?a może do 100 mamy zapier..c do roboty,praworzadnosc jej się nie podoba ,wstyd! Niech pożyje i zobaczy jak było kiedyś a jak jest teraz i niech porówna to z innymi państwami jeszcze.Nowoczesna jest kotwica ,ależ oczywiście że tak i to dosłownie bo stoi w miejscu i plecie w kółko to samo,a jak z przeprawa? Ponoć Nowoczesna miała się za to brać i co gowno ?jak zwykle słychać w tej sprawie,napewno nikt o tym nie wspomniał na spotkaniu no bo po co.Wylansowac się tylko chcą a potem nic nie robić.J ezeli przyjęli byśmy euro to zobaczą państwo jak wszystko drastycznie pójdzie w górę,ceny,zycie wszystko,to jest największą głupotą jaka może być.A nie zarabiamy tyle co w innych krajach Europy i wymiana będzie niekorzystna.
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~Ha
Tak pyskatej kobiety nie chciałbym mieć w domu, ujada jak wściekły pies, z jej ust sączy się nienawiść do PiS-u i wszystkiego co nasze polskie.
Dodano: 18.04.2018 12:09    Przez: ~Polak
Kaśka lubnauer po wykastrowaniu Ryśka obiecała swoim członkom że nowoczesna będzie mieć na wiosnę 15 procent poparcia.....i gdzie te procenty? chyba w drinkach pitych przez kierownictwo "N"
Dodano: 17.04.2018 22:11    Przez: ~Były sympatyk "N"
Jak by był dobry to by obskoczył wszystkie.
Dodano: 18.04.2018 09:14    Przez: ~obecna
Ryśku poszedł w tango ze Szmidką. Pozostałe baby poczuły się zazdrosne więc go wykastrowały. Z babami trzeba ostrożnie.
Dodano: 18.04.2018 10:30    Przez: ~Artysta
Na R. Petru chyba wszystkie leciały, a Kamila bardzo się o niego ocierała i co wybrał Joanne.
Dodano: 18.04.2018 12:12    Przez: ~Madera
Z takim programem to może sobie gadać zmarnowałam swój czas
Dodano: 17.04.2018 23:43    Przez: ~marta
Bo Martusi wystarczy pincet plus. Wyrazy współczucia.
Dodano: 18.04.2018 08:08    Przez: ~Q
Q, tobie nie dali, czy jesteś starym lewicowym kawalerem ?
Dodano: 18.04.2018 12:13    Przez: ~500 plus
Kamila, podobnie jak Lubnałer to prawdziwy mąż stanu...
Dodano: 18.04.2018 04:24    Przez: ~Artysta
mąż, myślałam, że to kobiety ?
Dodano: 18.04.2018 12:14    Przez: ~Wanda
Do prawdziwej kobiecości to im sporo brakuje...
Dodano: 18.04.2018 13:05    Przez: ~Arjawarta
Piękna zgrabna kobieta...
Dodano: 18.04.2018 05:17    Przez: ~Pola
Jaki numer szkieł nosisz?
Dodano: 18.04.2018 07:03    Przez: ~edek
O widzę stali bywalcy protestów z przed sądów obecni.I nikt więcej.Kupa śmiechu.
Dodano: 18.04.2018 06:58    Przez: ~ewa
O ja też poznaję panią Ewę. To ta, która zza krzaka pluje jadem na wszystko co Polskie i europejskie . Pani Ewa jest ''tutejsza'' i demokracja nie jest jej do niczego potrzebna.
Dodano: 18.04.2018 07:12    Przez: ~Alfred Michalczyk
A Pan Alfred pluje od rana jadem na patriotów i prawdziwych Polaków gdyż bardzo niewygodne mu mieszkanie w Polsce bardziej swobodnie czułby się w Niemczech
Dodano: 18.04.2018 07:56    Przez: ~Jontek
Proponuję zajrzeć od czasu do czasu do słownika...
Dodano: 18.04.2018 12:08    Przez: ~xoxo
Pani Kamila to bardzo mądra kobieta, prawicowa hołota powinna jej buty czyścić . Widzę że prawicowemu prostactwu wystarczy zaproponować pincet plus i te małe mozdzki pójdą i zrobią co im każą .
Dodano: 18.04.2018 08:16    Przez: ~Q
Twoja zona za 500 zl kleknie przed swym panem czyli mna