Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22008) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (27)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (6)

Konińscy strażacy podliczają straty po silnym wietrze i deszczu

Dodano: 17.05.2018 10:20

Konińscy strażacy podliczają straty po wczorajszej wichurze i deszczu.

- Silny wiatr na jednej posesji w miejscowości Kramsk Pole, gmina Kramsk, zerwał dach z budynku mieszkalnego jednorodzinnego, uszkodził dach w budynku gospodarczym oraz zaparkowany samochód marki BMW – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej. - Ponadto uszkodzeniu uległ dach budynku mieszkalnego na kolejnej posesji w miejscowości Kramsk Pole. W Starym Mieście przy ul. Kwiatowej oraz w Biskupicach, gmina Grodziec, wiatr wyłamał konary drzew, które spadły na jezdnie i zagrażały uczestnikom ruchu.

W wyniku gwałtownych opadów, w Szkole Podstawowej w Żychlinie doszło do przecieku na poddaszu, a w Koninie został zalany podjazd do sklepu przy ul. Jana Pawła II. Nie było osób poszkodowanych.

Fot. PSP Konin 

  • Konińscy strażacy podliczają straty po silnym wietrze i deszczu
  • Konińscy strażacy podliczają straty po silnym wietrze i deszczu
  • Konińscy strażacy podliczają straty po silnym wietrze i deszczu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   ulewy,   silny wiatr,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

współczuję.. masakra. Mnie wczoraj też podtopiło :-(
Dodano: 17.05.2018 10:46    Przez: ~Natura
Polska..... Nic nie wiecie a gadacie. Nie macie co robić to komentujecie bez sensu..
Dodano: 17.05.2018 13:54    Przez: ~:)
Radosławie, a skąd informacja że dom nie był ubezpieczony? Jeżol, gadać nie wiedząc to dopiero ciemnota wśród ludu. DOM BYŁ UBEZPIECZONY, mimo tego jest to wielka tragedia. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co teraz przeżywają Ci ludzie...
Dodano: 17.05.2018 15:56    Przez: ~Mieszkanka gminy
No i co z tego. PN też świadczy, że Konin w zaborze poznańskim. Zamiast mieć rejestrację co do nazwy województwa to jest Pn. A i jest tu jeszcze jeden taki cymbał (jak ty) trolowaty o takiej ksywie.
Dodano: 17.05.2018 12:59    Przez: ~Arjawarta
po ilości minusów widać, że ciemnota panuje wśród ludu. Składka za ubezpieczenie mieszkania 150zł/rok. Ile będzie kosztować remont mieszkania zalanych sąsiadów? To chyba logiczne, że warto mieć ubezpieczenie.
Dodano: 17.05.2018 14:04    Przez: ~Jeżon

KOMENTARZE

współczuję.. masakra. Mnie wczoraj też podtopiło :-(
Dodano: 17.05.2018 10:46    Przez: ~Natura
Gdyby nie prośby Prezydenta Dudy w USA wiatr byłby większy. Wdzięczni mu musimy być dozgonnie za łaski jakie nam zafundował swoim stawiennictwem.
Dodano: 18.05.2018 09:13    Przez: ~Kolasz
Letni wiatr – delikatny jak muśnięcie warg U – ło, u – ło,o,o W letni czas – zwariowana miłość kwitnie w nas U – ło, u – ło, u – ło, o – ye, e
Dodano: 18.05.2018 11:21    Przez: ~Kocur
Najpierw pieniądze na bryka później dach nad głową. Mentalność.
Dodano: 17.05.2018 11:11    Przez: ~912
Polska..... Nic nie wiecie a gadacie. Nie macie co robić to komentujecie bez sensu..
Dodano: 17.05.2018 13:54    Przez: ~:)
Dach był zrobiony 4 lata temu, najpierw wypadałoby się dowiedzieć a później wypisywać komentarze. Mentalność.
Dodano: 17.05.2018 15:58    Przez: ~Xyz
Jak był zrobiony? Przez małego Kazia po dużym piwie? Obejrzyj zdjęcia.
Dodano: 18.05.2018 12:25    Przez: ~912
na zdjęciu widac rejestracje- P....K..N
Dodano: 17.05.2018 12:11    Przez: ~i wszystko jasne
No i co z tego. PN też świadczy, że Konin w zaborze poznańskim. Zamiast mieć rejestrację co do nazwy województwa to jest Pn. A i jest tu jeszcze jeden taki cymbał (jak ty) trolowaty o takiej ksywie.
Dodano: 17.05.2018 12:59    Przez: ~Arjawarta
Niemiec plakal jak zobaczyl Bmw
Dodano: 17.05.2018 15:03    Przez: ~Opel
dlatego tylko bogaci mogą sobie pozwolić na brak ubezpieczenia!Nie stać Cię na nowy dom lub samochód? Musisz mieć ubezpieczenie. Włączamy myślenie.
Dodano: 17.05.2018 12:36    Przez: ~Radosław
po ilości minusów widać, że ciemnota panuje wśród ludu. Składka za ubezpieczenie mieszkania 150zł/rok. Ile będzie kosztować remont mieszkania zalanych sąsiadów? To chyba logiczne, że warto mieć ubezpieczenie.
Dodano: 17.05.2018 14:04    Przez: ~Jeżon
Radosławie, a skąd informacja że dom nie był ubezpieczony? Jeżol, gadać nie wiedząc to dopiero ciemnota wśród ludu. DOM BYŁ UBEZPIECZONY, mimo tego jest to wielka tragedia. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co teraz przeżywają Ci ludzie...
Dodano: 17.05.2018 15:56    Przez: ~Mieszkanka gminy
@Jeżon A liczysz może ile procent domów potrzebuje UBEZPIECZENIA załóżmy w ciągu 100 lat??? Jak przebijesz 0,1 promila, to zwracam honor.
Dodano: 20.05.2018 12:53    Przez: ~X
na pierwszej focie BMW w garażu a na drugim uszkodzone ,hmmmi znów to BMW
Dodano: 17.05.2018 12:43    Przez: ~hgrvfifgu
Bo to jest kilka sztuk .na bogato
Dodano: 17.05.2018 13:22    Przez: ~Cygan
Współczuję :/
Dodano: 17.05.2018 13:56    Przez: ~Rzetelny obywatel pl
Przecież się wyklepie. A staram niech gmina coś da.
Dodano: 17.05.2018 15:49    Przez: ~912
Biedne to e46 :(
Dodano: 17.05.2018 20:48    Przez: ~U
OO=[][]=OO
Dodano: 17.05.2018 20:49    Przez: ~E30
Nie znacie rodziny to nie piszcie takich komentarzy
Dodano: 17.05.2018 21:17    Przez: ~Xxx
Lepiej.sobie ubezpiecZenie wykupcie ludzie :))
Dodano: 17.05.2018 22:42    Przez: ~Lililililia
1 z 2
12>>