Dzisiaj jest czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20726) SPORT FORUM FIRMY (5277) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Murem za Owsiakiem. Tam, gdzie odbył się fi ... (3)Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ... (30)

Pola nadziei na rzecz hospicjum. Żonkilowa akcja charytatywna

Dodano: 18.05.2018 10:10

Pola nadziei na rzecz hospicjum w Licheniu. W niedzielę, 20 maja br. na terenie sanktuarium maryjnego oraz parafii pw. św. Doroty w Licheniu Starym odbędzie się po raz dziewiąty akcja charytatywna „Pola nadziei”.

Czynny udział wezmą w niej oprócz wolontariuszy uczniowie Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie oraz Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie. Celem akcji jest promowanie idei hospicyjnej, uwrażliwianie ludzi na bezinteresowną pomoc osobom dotkniętym nieuleczalną chorobą oraz zbieranie ofiar na funkcjonowanie hospicjum.

- Za każdy gest dobrej woli oraz datek przekazany dla hospicjum ofiarodawca otrzyma od wolontariusza broszkę w kształcie żonkila, którą można przyczepić do ubrania. Żonkil jest międzynarodowym symbol walki z chorobą nowotworową – w ten sposób każdy będzie mógł wesprzeć ten szlachetny cel – powiedziała Urszula Kulig, koordynator wolontariatu w licheńskim hospicjum.

  • Pola nadziei na rzecz hospicjum. Żonkilowa akcja charytatywna

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   pola nadziei,   sanktuarium maryjne,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Za mało zarabiają na nieszczęściu ludzi ??? , czy co ??
Dodano: 18.05.2018 20:33    Przez: ~Mundek
Wiesz co te akcje sa po to aby zbierać na chorych, łóżka, materace odlezynowe, pampersy itp ale dużo ludzi nie wie że za hospicja pacjenci ani ich rodziny nie płacą. A również przez takie akcje może chodź ze dwie osoby będą chciały zostać wolontariuszem. Ale zapomniałam że w Koninie i w okolicach brak w ludziach empati na krzywdę ludzką i szacunku....
Dodano: 19.05.2018 06:28    Przez: ~żonkil
Życzę Tobie obyś nigdy nie musiał trafić do hospicjum. Czasem warto się zastanowić zanim coś się napisze
Dodano: 19.05.2018 14:52    Przez: ~Troszkę nieladnie
a kto zarządza tym hospicjum? czy aby nie ?????.
Dodano: 19.05.2018 17:11    Przez: ~pipi

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.