Dzisiaj jest czwartek 4 czerwca 2020, imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18453) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin wicemistrzem Polski! PZPN zakończył se ... (0)Rychwał. Rozbudują przedszkole, bez obciążenia gmi ... (0)

Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami

Dodano: 28.05.2018 11:33
Źródło: LM.pl

Szalony taniec, malowanie na prześcieradle i dyskusje o filmach. Tak wyglądała ostatnia przed wakacjami akcja „Dzieciaki w Centrum”.

W ramach projektu realizowanego przez Koniński Dom Kultury i Europa Cinemas dzieci najpierw z rodzicami obejrzały film animowany „Futrzaki ruszają na ratunek”. Później najmłodsi wybrali się na warsztaty filmowo-artystyczne, a rodzice wrócili do kina, by obejrzeć „Pozycję obowiązkową”, komedię w znakomitej obsadzie aktorskiej.

- W czasie, gdy rodzice oglądali film, dziećmi zajęli się instruktorzy. Nie zabrakło zajęć aktorskich, rozmów o powstawaniu filmów oraz akcji ,,Prześcierale’’. Na materiale dzieciaki malowały wszystko co kojarzy im się z filmami, projektem ,,Dzieciaki w Centrum’’ oraz zbliżającymi się wakacjami. Prześcierale opatrzone hasłem ,,Europa Cinemas. I love it!’’ trafi do naszego partnera w Londynie – informuje Dorota Gapska, kierownik biura impresaryjnego Konińskiego Domu Kultury.

Dzieci pod okiem instruktorek trenowały również taniec. A przygotowany układ taneczny zaprezentowali rodzicom na scenie sali widowiskowej KDK.

fot. KDK

  • Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami
  • Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami
  • Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami
  • Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami
  • Konin. Dzieciaki w Centrum bawiły się ostatni raz przed wakacjami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nauka w szkole zgodna z programem nauczania powinna być priorytetem. Lekcje religii powinny przygotowywać dzieci do świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy w ferie. A warsztaty filmowo-artystyczne jak najbardziej w wakacje. Nauczyciele do roboty.
Dodano: 28.05.2018 12:30    Przez: ~uczy cielę

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.