Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20802) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

Remontujesz dom? Sprawdź jak możesz go ogrzać

Materiał promocyjny

Dodano: 10.07.2018 14:32
  • Remontujesz dom? Sprawdź jak możesz go ogrzać

Planujesz remont domu? Zastanawiasz się nad tym, na jaki system grzewczy się zdecydować? Chcesz być ekologiczny i, jednocześnie, nie musieć nieustannie martwić się o dostarczanie paliwa? Najlepszym rozwiązaniem będzie pompa ciepła powietrze/woda.

Wzrost na rynku

Jej zalety odkryły już tysiące Polaków. Z raportu opublikowanego przez PORT PC (Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła) wynika, że w 2017 roku, w co ósmym nowym domu instalowano pompę ciepła. A tych powietrze/woda sprzedano aż 8100 sztuk, co daje wynik o 55% lepszy niż rok wcześniej.

Podobne tendencje nie powinny dziwić. Coraz większą uwagę zwracamy dzisiaj na ekologię, życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Jednocześnie nie zapominamy o wygodzie i oszczędności rozwiązań. A wszystko to znajdziemy właśnie w tym urządzeniu.

Prosta instalacja

Pompa ciepła powietrze/woda to doskonały wybór tak dla nowych, jak i modernizowanych budynków. Jej instalacja nie wymaga skomplikowanych odwiertów, a system może służyć nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale też do dostarczania ciepłej wody użytkowej, a nawet aktywnego chłodzenia. Dodatkowo posiadanie takiego sprzętu nie wymusza na nas budowy osobnego pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię.

Ekologiczna i oszczędna

Urządzenie wykorzystuje powietrze zewnętrzne do wytworzenia ciepła lub chłodu. Jest w pełni ekologiczna, korzysta z odnawialnych źródeł energii i swoim działaniem nie wpływa negatywnie na środowisko. Takie rozwiązanie to najlepsza opcja grzewcza dla wszystkich tych, którym leży na sercu dobro planety.

Dzięki swojej samowystarczalności daje użytkownikowi komfort, o jakim przy innych metodach mógłby tylko pomarzyć. Nie wymaga dostaw paliwa, nieustannej kontroli, ciągłych przeglądów. To jednorazowa inwestycja, która pozwoli zaoszczędzić na regularnych zakupach węgla czy innych materiałów opałowych.

Pompa ciepła powietrze/woda to rozwiązanie, któremu ufa coraz więcej Polaków. Taka tendencja nie dziwi. Na tę chwilę trudno znaleźć lepszy sposób na ogrzewanie budynków, chłodzenie ich i dostarczanie do domów ciepłej wody użytkowej.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:remont,   dom,   mieszkanie,   ogrzewanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.