Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18030) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Policja prosi o kontakt świadków potrącenia kobiety na przejściu 

Dodano: 19.07.2018 12:04

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego konińskiej komendy poszukują świadków potrącenia kobiety na przejściu przy ulicy Paderewskiego w Koninie.

Komenda Miejska Policji w Koninie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Koninie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 3 lipca około godziny 17.20 na przejściu dla pieszych na ulicy Paderewskiego, naprzeciwko bloku przy ulicy Chopina 6, gdzie kobieta przechodząca po oznakowanym przejściu dla pieszych została potrącona przez pojazd marki Citroen C4.

W celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego wypadku policja prosi osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym KMP w Koninie przy ul. Przemysłowej 2 pok 229, tel. (63) 247-25-11 lub 997.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   potrącenie na pasach,   poszukiwani świadkowie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

3 lipca powiadacie? Jabyscie to info zamiescili dnia 4-5 lipca to osoby ktore tamtedy przejezdzaly czy sie kręciły by jeszcze cos kojarzyły. A wy 19 lipca szukacie świadków? Nie dziwi mnie ze o sukcesach kolskiej policji sie tu pisze czesciej niz koninskiej patrzac na zapłon...
Dodano: 19.07.2018 12:32    Przez: ~skleroza
Kobieta podobno zmarła .Do panów milicjantów ...może w końcu ruszycie tyłki na miasto i zaczniecie robić porządek z tymi co wyprzedzają na pasach .Bo ja jeżdżąc godzinę po mieście widzę kilka takich przypadków a policji nie widzę.A jak widzę ,to sobie jedziecie rozłożeni i nic was nie obchodzi .
Dodano: 19.07.2018 14:06    Przez: ~kierowca
Zmień dilera lub łyknij dopalacze szkoda tlenu na takiego idiotę.
Dodano: 19.07.2018 12:35    Przez: ~Kaziu Siekierka
....i głupoty.
Dodano: 19.07.2018 12:19    Przez: ~Qwerty2
Na poznańskiej czesto susza. Albo jezdza bez celu po miescie i nie potrafią dac mandau i za sikanie pod murkiem jakiemus karkowi w bialy pogodny dzien w srodku osiedla...
Dodano: 19.07.2018 16:49    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

3 lipca piłem cytrynówke na tym osiedlu ale nic nie widziałem niestety... (Bimber przyczyną ślepoty)
Dodano: 19.07.2018 12:17    Przez: ~Qwerty
....i głupoty.
Dodano: 19.07.2018 12:19    Przez: ~Qwerty2
Eee słabe jakieś gowno pijesz...
Dodano: 19.07.2018 12:25    Przez: ~dario
Kobieta Zmarla a wy szukacie Swiadkow??? sprawie leb cNikt ich nie spiasla na miejcu??nie bylo ich ??czy chcecie ukrecic??
Dodano: 19.07.2018 23:34    Przez: ~Na paach masz ..
To na pewno BMW
Dodano: 20.07.2018 09:14    Przez: ~Pn
Kara Boża z tym deszczem na to miasto,na was i na wasze dzieci. Ale uprosilem niebiosa zapalajac świętą swieczke w swietym Licheniu i od jutra będzie pogoda.Amen
Dodano: 19.07.2018 12:23    Przez: ~bilbo
Zmień dilera lub łyknij dopalacze szkoda tlenu na takiego idiotę.
Dodano: 19.07.2018 12:35    Przez: ~Kaziu Siekierka
Pogoda jest zawsze, dobra lub zła, a za deszcz dziękujmy Bogu, choć już mogłoby przestać padać, a zaświecić słoneczko.
Dodano: 19.07.2018 16:02    Przez: ~Meteo
3 lipca powiadacie? Jabyscie to info zamiescili dnia 4-5 lipca to osoby ktore tamtedy przejezdzaly czy sie kręciły by jeszcze cos kojarzyły. A wy 19 lipca szukacie świadków? Nie dziwi mnie ze o sukcesach kolskiej policji sie tu pisze czesciej niz koninskiej patrzac na zapłon...
Dodano: 19.07.2018 12:32    Przez: ~skleroza
Refleks mają szachisty, konińska policja.
Dodano: 19.07.2018 16:04    Przez: ~Wojtek
Zaręczam, że ktokolwiek będąc świadkiem tak poważnego wypadku, nie nie zapomni o tym tak szybko, jak tu gadacie.
Dodano: 19.07.2018 20:16    Przez: ~z konina
Na wszystkich ruchliwych przejściach dla pieszych w Koninie masowo powinny być zamontowane sygnalizacji świetlne ostrzegawcze, policja i panie prezydent, obudzić się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 19.07.2018 13:44    Przez: ~Konin
Kobieta podobno zmarła .Do panów milicjantów ...może w końcu ruszycie tyłki na miasto i zaczniecie robić porządek z tymi co wyprzedzają na pasach .Bo ja jeżdżąc godzinę po mieście widzę kilka takich przypadków a policji nie widzę.A jak widzę ,to sobie jedziecie rozłożeni i nic was nie obchodzi .
Dodano: 19.07.2018 14:06    Przez: ~kierowca
To się nazywa opóźniony zapłon ,no Lm dzisiaj jest już 19 lipca to po ponad 2 tygodniach świadków szukacie?Znaczy piszecie o tym, Zaraz m się przypomina program w dwojce ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał.
Dodano: 19.07.2018 15:29    Przez: ~Ha
Patrzą gdzie i jaka atrakcyjna kobieta łamie prawo by wyssac od niej nr telefonu by się umówić Co mądrzejsza ignoruje ich ale są też naiwne
Dodano: 19.07.2018 15:29    Przez: ~Stefan enty władzy
Kobieta zyje. Nie pisz glupot jak nie znasz faktów!
Dodano: 19.07.2018 22:35    Przez: ~...
Swiadkow bylo kilku.np na przeciwleglym pasie bo zatrzymywali sie. Ja slyszalem nie widzialem a bylem 100 metrow od tego. Bylo slychac dwa mocne uderzenia nie jedno!
Dodano: 19.07.2018 16:02    Przez: ~☆
Policjanta spotkać w Koninie to rzadkość, no chyba, ze rozłożonego wygodnie w radiowozie, a piraci drogowi w samochodach i na motocyklach szarżują bez obaw. Tak samo konińska Straż Miejska tylko sobie ujeżdza, a psy miasto zasrywają, bez reakcji ze strony Straży.
Dodano: 19.07.2018 16:14    Przez: ~Widzę
Na poznańskiej czesto susza. Albo jezdza bez celu po miescie i nie potrafią dac mandau i za sikanie pod murkiem jakiemus karkowi w bialy pogodny dzien w srodku osiedla...
Dodano: 19.07.2018 16:49    Przez: ~Pn
Nie mają czasu. Przecież się odwożą na obiad.
Dodano: 19.07.2018 23:41    Przez: ~912
Zaraz ciebie społeczniaku zasramy
Dodano: 20.07.2018 08:51    Przez: ~Widze frajera
Policja prosi ok a jak my prosimy żeby nie dali mandatu tylko poluczenie to nie nie ma mowy.
Dodano: 19.07.2018 21:12    Przez: ~Ola
Powinni podzielić się wiedzą z obserwacji kierowcy kilkunastu samochodów o rejestracji PKL, którzy stali obok siebie w rzędzie, za przystankiem na pustym placu przy garażach. Pewnie rozjechali się gdy miała przyjechać policja.Może chronią kogoś znajomego...
Dodano: 19.07.2018 22:38    Przez: ~mieszkaniec
a moze my sami piesi, bysmy zadbali o siebie, nie włażąc na przejscie , nie patrzac co sie dzieje wokolo nas ,a pozniej sa tego skutki , apel do mlodych ludzi zwlaszcza, szkoda zdrowia na mocowanie sie z puszka blachy w ruchu ,zawsze to pieszy przegrywa ,ludzie dbajcie o swoje zdrowie co z tego ze ktos bedzie mial za to wyrok, nasze zdowie jest najwazniejsze a policja ma czas , to nie serial na polsacie ze 15 min i sprawa rozwiazana
Dodano: 19.07.2018 23:33    Przez: ~pieszy
Nie masz uprawnienia szeryfa.
Dodano: 19.07.2018 23:42    Przez: ~Qń
1 z 2
12>>