Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19673) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od juniora do żaka. Wyniki zespołów z okręgu w woj ... (4)Fioletowe wzgórze nad Wartą. Tylko rozpuścić oczy ...

Ze świętym Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży

Dodano: 26.07.2018 11:41
Źródło: LM.pl

Po raz dziesiąty księża i mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy prowadzili wczoraj akcję „Ze św. Krzysztofem na drodze”.

W związku z imieninami patrona kierowców – św. Krzysztofa, policjanci i księża w powiecie słupeckim promowali bezpieczne zachowanie na drogach. W zależności od parafii przybierały one różne formy. Na drogach miasta i gminy Słupca pojawiły się patrole drogówki wraz z policyjnym kapelanem. Kontrolowani otrzymywali materiały edukacyjne od mundurowych, a od księdza obrazki z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą.

Natomiast przed kościołem pod wezwaniem bł. M. Kozala w Słupcy i św. Doroty w Strzałkowie święcono pojazdy. Przyjeżdżającym pod kościół rowerami, motocyklami, czy samochodami policjanci wręczali naklejki „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, ulotki o bezpieczeństwie na drogach oraz odblaski.

fot. KPP Słupca

  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zauważcie,że milicjanci poszli w ślady księżulków tacy brzuchaci !!!
Dodano: 26.07.2018 13:12    Przez: ~POLIcjantka
Za chwilę ci uśmiechnięci policjanci wlepią mandaty (zamiast pouczenia), a sukienkowy skasuje za pogrzeb 800 zł (co łaska) .
Dodano: 26.07.2018 12:40    Przez: ~naiwny naród
Czemu ? Bo przestałem wierzyć w bajki mając 10 lat i nie będę ludzi oszukiwał ,że posługa itd.a żył w przepychu za ich pieniądze . Studia mam skończone,to nie 15 wiek ,że tylko kler miał dostęp do wyższych szkół a ciemny lud iksem się podpisywał .Także takie dyrdymały to tam u siebie na wichurze kolo kapliczki babkom klep .
Dodano: 26.07.2018 13:28    Przez: ~do Nicka
No strasznie są pomysłowi..... jak tu się nie narobić i wyglądać jak spasiony świniok , opędzlować kropidłem i po robocie .
Dodano: 26.07.2018 12:28    Przez: ~Czarna mafia
Świeckie państwo przybądź! Widać, że parafianie dbają o proboszcza.
Dodano: 26.07.2018 12:06    Przez: ~Józef

KOMENTARZE

Cholerka, żeby tak jeszcze zaznajomić się ze świętym od taniego paliwa to dopiero byłaby frajda. A zdawanie się na opiekę świętego od jazdy automobilem to może jest i atrakcyjne ale czy skuteczne?
Dodano: 26.07.2018 12:03    Przez: ~jako Wesołek
Zauważcie,że milicjanci poszli w ślady księżulków tacy brzuchaci !!!
Dodano: 26.07.2018 13:12    Przez: ~POLIcjantka
A jak z przyrodzeniem, chyba już zanikło.
Dodano: 26.07.2018 13:53    Przez: ~Sikawkowy
Czy te ludziska są poważne kropią się wodą i płacą za to tym pasibrzuchom.
Dodano: 26.07.2018 19:23    Przez: ~POPIS
A to była rywalizacja! Kto Bardziej Nadęty! Kto Grubszy! Kogo Trudniej Obejść!
Dodano: 26.07.2018 20:31    Przez: ~byniu
"nie jadę po alkoholu" dobre ! powiedzcie to księdzu z Brzeżna i miejscowemu wójtowi !
Dodano: 26.07.2018 23:03    Przez: ~PROmil
Czy Chrystus i jego uczniowie mieli też taką nadwagę ? Nie - chodzili i głosili wiarę - dam głowę, że nie siedzieli przy kartach , wódce , żarciu przy stole. Uczniowie nie wynieśli nic z nauki.
Dodano: 27.07.2018 16:17    Przez: ~I'm not expect the justice
Świeckie państwo przybądź! Widać, że parafianie dbają o proboszcza.
Dodano: 26.07.2018 12:06    Przez: ~Józef
On jeszcze przybierze na wadze, a ile dzieci w Afryce głoduje ?
Dodano: 26.07.2018 13:54    Przez: ~Adam
On raczej ich okrada stad neben jsk u hipopotama. A Afryka wychudzona do kosci. Wstyd pasibruchy!!!
Dodano: 26.07.2018 15:00    Przez: ~Pn
Fajna inicjatywa osób duchownych, brawo za pomysłowość :)
Dodano: 26.07.2018 12:11    Przez: ~Nick
No strasznie są pomysłowi..... jak tu się nie narobić i wyglądać jak spasiony świniok , opędzlować kropidłem i po robocie .
Dodano: 26.07.2018 12:28    Przez: ~Czarna mafia
Za chwilę ci uśmiechnięci policjanci wlepią mandaty (zamiast pouczenia), a sukienkowy skasuje za pogrzeb 800 zł (co łaska) .
Dodano: 26.07.2018 12:40    Przez: ~naiwny naród
Skoro maja tak lekko to czemu nie zostaliście ksìężami? A no tak, trzeba mieć wykształcenie później umieć zarządzać parafią, a takie ameby jak wy nawet kurnikiem nie dałyby rady zarządzać :D
Dodano: 26.07.2018 13:14    Przez: ~Nick
Czemu ? Bo przestałem wierzyć w bajki mając 10 lat i nie będę ludzi oszukiwał ,że posługa itd.a żył w przepychu za ich pieniądze . Studia mam skończone,to nie 15 wiek ,że tylko kler miał dostęp do wyższych szkół a ciemny lud iksem się podpisywał .Także takie dyrdymały to tam u siebie na wichurze kolo kapliczki babkom klep .
Dodano: 26.07.2018 13:28    Przez: ~do Nicka
nick kogo ty bronisz ?Czarną mafię watykańską ? Zapomniałeś czy może nie wiesz jak pomagali po 2 wojnie światowej zbrodniarzom hitlerowskim się ukrywać w Argentynie ? (Oczywiście odpłatnie) . Oni z bogiem (o ile istnieje jakiś stwórca) to nie mają nic wspólnego .
Dodano: 26.07.2018 13:40    Przez: ~do nicka
Mogi jeszcze przy okazji tacke pod ryj podstawiac....
Dodano: 26.07.2018 15:01    Przez: ~Pn
@Nick - nie koles. Przedecwszystkim trzeba dobrze robic przelozonym. A ja sie tym brzydze.
Dodano: 26.07.2018 15:02    Przez: ~Pn
@do nicka - @Nick to rypowy pisior wiec nawet jak czarna mafia go w paszcze wydymie to on zgodnie z linia Wodza Narodu - Kurdupla Bezzebmeho bedzie ich wielbil.
Dodano: 26.07.2018 15:04    Przez: ~Pn
Pn weź coś na uspokojenie bo twój ból du*y jest niebezpieczny dla otoczenia. A kiedy już sie troche uspokoisz, wróć do podstawówki by nauczyć sie pisać, tępy gimbusie.
Dodano: 26.07.2018 15:39    Przez: ~Nick
z takim księdzem grubasem można służbę pełnić ciekawe czy na tackę zbiera od kierowców
Dodano: 26.07.2018 12:41    Przez: ~obserwator
Na bank zbiera. On sobie odrobi bo za darmo jie stal.
Dodano: 26.07.2018 15:05    Przez: ~Pn
Pn a u spowiedzi byłeś ?
Dodano: 26.07.2018 16:13    Przez: ~Np
Jak grzesznik ma isc do spowiwdzi do grzesznija-potwora??
Dodano: 26.07.2018 17:20    Przez: ~Pn
Na ostatnim zdjęciu policjant mógłby zapiąć koszulę , strasznie niechlujnie to wygląda ,no trochę zadbania o siebie , może patrol pieszy ? Zamiast siedzenia ?
Dodano: 26.07.2018 13:11    Przez: ~szanuj mundur
Zapiąć koszulę i rozporek.
Dodano: 26.07.2018 13:58    Przez: ~Też
Moze chlop dopiero co z przydroznego rowu wyszedl bo tlusty bebzon sraakka scisla.
Dodano: 26.07.2018 15:06    Przez: ~Pn
Pn ksiądz ci nie da rozgrzeszenia.
Dodano: 26.07.2018 16:12    Przez: ~Np
Nie oczekuje od jakiegos grzesznego czarnego rozgrzeszenia. To tak samo jak ry bys ni dal rozgrzrszenie - mozesz je sobie wsadzic w dude.
Dodano: 26.07.2018 17:22    Przez: ~Pn
inicjatywa pisowców milicja pisze mandaty a ksiądz za nimi z taca chodzi
Dodano: 26.07.2018 13:19    Przez: ~ja
Na patoli 500 trza zbiwrac bo odsetki od kredytu yrzeba placic.
Dodano: 26.07.2018 15:07    Przez: ~Pn
"Trza", "zbiwrać", "yrzeba"?Kali nie umieć polski język?
Dodano: 26.07.2018 15:42    Przez: ~KaliWracaćDoAfryka
Po OHP nie wymagaj za wiele.
Dodano: 26.07.2018 16:14    Przez: ~Gienek
Chcialbys takue ohp skonczyc....za cienkis w uszach.
Dodano: 26.07.2018 17:23    Przez: ~Pn
Proszę zobaczyć jak wygląda robotnik ciężko pracujący , na budowie, w Kopalni czy Elektrowni, a jak ksiądz czy policjant, co oni jedzą i ile ważą ?
Dodano: 26.07.2018 13:50    Przez: ~Obżartuchy
Zra duzo i jeszcze wiecej siedza wiec tak wygladaja.
Dodano: 26.07.2018 15:07    Przez: ~Pn
Czy może ktoś widział chudego księdza ? Obżarstwo jest grzechem, ale oni mogą grzeszyć przecież to "słudzy boży", a ilu jest zboczeńców wśród księży ?
Dodano: 26.07.2018 14:03    Przez: ~Parafianin
Ciezkim grzechem a oni zazwyczaj maja 2 a nawet 3 podgardla.
Dodano: 26.07.2018 15:08    Przez: ~Pn
Sam jesteś zboczeńcem więc ich widzisz wszędzie wokół siebie:)
Dodano: 26.07.2018 15:43    Przez: ~Psycholog
Sugerujesz, że wśród księży nie ma pedofilów i homoseksualistów ?
Dodano: 26.07.2018 16:18    Przez: ~Parafianin
Być może są, tego nie wiem; czarne owce mogą się zdarzyć wszędzie. Sugerujesz ze np prawnik, polityk, budowlaniec nie mogą być potencjalnie pedofilami? Trynkiewicz był wychowawcą dzieci, kiedy ostatnio naskoczyłeś na nauczycieli I wychowawców z tego powodu?
Dodano: 26.07.2018 16:41    Przez: ~Nick
Być może są, tego nie wiem...DO TWOJEJ NIEWIEDZY. tak są i są skazywani wyrokami ,nie są wydalani ze sekty tylko przenoszą ich ,albo chowają do swoich domów opieki.
Dodano: 26.07.2018 17:26    Przez: ~do nicka
@Nick - "nie wiem"? Chłopie gdzie ty zyjesz????? Doksztalc sie i nie udawaj, ze taki nierozgarniety....
Dodano: 26.07.2018 17:35    Przez: ~Pn
Widze że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocną stroną. Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz (albo tysiąc) może wtedy zrozumiesz o co chodzi
Dodano: 26.07.2018 17:35    Przez: ~Nick
a co z przykazaniem o nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu, toz to grzech, o zapomnialem ze watykanskiej mafi ten przepis nie obejmuje..
Dodano: 26.07.2018 18:11    Przez: ~Klump z Lichenia
"Wspólna akcja policji i księży"Ze jak????
Dodano: 26.07.2018 14:58    Przez: ~Pn
Po prostu mieszane patrole, nigdy nie słyszałeś o takowych ? Za zakrętem stali rower mu zabrali.
Dodano: 26.07.2018 16:25    Przez: ~Chłopcy radarowcy
Ciekawe czemu tracą życie wierni katolicy z św Krzysztofem na lusterku jak widać są równi i równiejszy .
Dodano: 26.07.2018 15:34    Przez: ~Motokat
A kim był Krzychu, że go zrobili świętym ?
Dodano: 26.07.2018 16:20    Przez: ~Pytam
Patrzac na polskie drogi i cio ty, ktorych pelno na nich, to raczej powinien to byc sw. Janusz.
Dodano: 26.07.2018 16:29    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>