Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Ze świętym Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży

Dodano: 26.07.2018 11:41
Źródło: LM.pl

Po raz dziesiąty księża i mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy prowadzili wczoraj akcję „Ze św. Krzysztofem na drodze”.

W związku z imieninami patrona kierowców – św. Krzysztofa, policjanci i księża w powiecie słupeckim promowali bezpieczne zachowanie na drogach. W zależności od parafii przybierały one różne formy. Na drogach miasta i gminy Słupca pojawiły się patrole drogówki wraz z policyjnym kapelanem. Kontrolowani otrzymywali materiały edukacyjne od mundurowych, a od księdza obrazki z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą.

Natomiast przed kościołem pod wezwaniem bł. M. Kozala w Słupcy i św. Doroty w Strzałkowie święcono pojazdy. Przyjeżdżającym pod kościół rowerami, motocyklami, czy samochodami policjanci wręczali naklejki „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, ulotki o bezpieczeństwie na drogach oraz odblaski.

fot. KPP Słupca

  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży
  • Ze św. Krzysztofem na drodze. Wspólna akcja policji i księży

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zauważcie,że milicjanci poszli w ślady księżulków tacy brzuchaci !!!
Dodano: 26.07.2018 13:12    Przez: ~POLIcjantka
Za chwilę ci uśmiechnięci policjanci wlepią mandaty (zamiast pouczenia), a sukienkowy skasuje za pogrzeb 800 zł (co łaska) .
Dodano: 26.07.2018 12:40    Przez: ~naiwny naród
Czemu ? Bo przestałem wierzyć w bajki mając 10 lat i nie będę ludzi oszukiwał ,że posługa itd.a żył w przepychu za ich pieniądze . Studia mam skończone,to nie 15 wiek ,że tylko kler miał dostęp do wyższych szkół a ciemny lud iksem się podpisywał .Także takie dyrdymały to tam u siebie na wichurze kolo kapliczki babkom klep .
Dodano: 26.07.2018 13:28    Przez: ~do Nicka
No strasznie są pomysłowi..... jak tu się nie narobić i wyglądać jak spasiony świniok , opędzlować kropidłem i po robocie .
Dodano: 26.07.2018 12:28    Przez: ~Czarna mafia
Świeckie państwo przybądź! Widać, że parafianie dbają o proboszcza.
Dodano: 26.07.2018 12:06    Przez: ~Józef

KOMENTARZE

Cholerka, żeby tak jeszcze zaznajomić się ze świętym od taniego paliwa to dopiero byłaby frajda. A zdawanie się na opiekę świętego od jazdy automobilem to może jest i atrakcyjne ale czy skuteczne?
Dodano: 26.07.2018 12:03    Przez: ~jako Wesołek
Zauważcie,że milicjanci poszli w ślady księżulków tacy brzuchaci !!!
Dodano: 26.07.2018 13:12    Przez: ~POLIcjantka
A jak z przyrodzeniem, chyba już zanikło.
Dodano: 26.07.2018 13:53    Przez: ~Sikawkowy
Czy te ludziska są poważne kropią się wodą i płacą za to tym pasibrzuchom.
Dodano: 26.07.2018 19:23    Przez: ~POPIS
A to była rywalizacja! Kto Bardziej Nadęty! Kto Grubszy! Kogo Trudniej Obejść!
Dodano: 26.07.2018 20:31    Przez: ~byniu
"nie jadę po alkoholu" dobre ! powiedzcie to księdzu z Brzeżna i miejscowemu wójtowi !
Dodano: 26.07.2018 23:03    Przez: ~PROmil
Czy Chrystus i jego uczniowie mieli też taką nadwagę ? Nie - chodzili i głosili wiarę - dam głowę, że nie siedzieli przy kartach , wódce , żarciu przy stole. Uczniowie nie wynieśli nic z nauki.
Dodano: 27.07.2018 16:17    Przez: ~I'm not expect the justice
Świeckie państwo przybądź! Widać, że parafianie dbają o proboszcza.
Dodano: 26.07.2018 12:06    Przez: ~Józef
On jeszcze przybierze na wadze, a ile dzieci w Afryce głoduje ?
Dodano: 26.07.2018 13:54    Przez: ~Adam
On raczej ich okrada stad neben jsk u hipopotama. A Afryka wychudzona do kosci. Wstyd pasibruchy!!!
Dodano: 26.07.2018 15:00    Przez: ~Pn
Fajna inicjatywa osób duchownych, brawo za pomysłowość :)
Dodano: 26.07.2018 12:11    Przez: ~Nick
No strasznie są pomysłowi..... jak tu się nie narobić i wyglądać jak spasiony świniok , opędzlować kropidłem i po robocie .
Dodano: 26.07.2018 12:28    Przez: ~Czarna mafia
Za chwilę ci uśmiechnięci policjanci wlepią mandaty (zamiast pouczenia), a sukienkowy skasuje za pogrzeb 800 zł (co łaska) .
Dodano: 26.07.2018 12:40    Przez: ~naiwny naród
Skoro maja tak lekko to czemu nie zostaliście ksìężami? A no tak, trzeba mieć wykształcenie później umieć zarządzać parafią, a takie ameby jak wy nawet kurnikiem nie dałyby rady zarządzać :D
Dodano: 26.07.2018 13:14    Przez: ~Nick
Czemu ? Bo przestałem wierzyć w bajki mając 10 lat i nie będę ludzi oszukiwał ,że posługa itd.a żył w przepychu za ich pieniądze . Studia mam skończone,to nie 15 wiek ,że tylko kler miał dostęp do wyższych szkół a ciemny lud iksem się podpisywał .Także takie dyrdymały to tam u siebie na wichurze kolo kapliczki babkom klep .
Dodano: 26.07.2018 13:28    Przez: ~do Nicka
nick kogo ty bronisz ?Czarną mafię watykańską ? Zapomniałeś czy może nie wiesz jak pomagali po 2 wojnie światowej zbrodniarzom hitlerowskim się ukrywać w Argentynie ? (Oczywiście odpłatnie) . Oni z bogiem (o ile istnieje jakiś stwórca) to nie mają nic wspólnego .
Dodano: 26.07.2018 13:40    Przez: ~do nicka
Mogi jeszcze przy okazji tacke pod ryj podstawiac....
Dodano: 26.07.2018 15:01    Przez: ~Pn
@Nick - nie koles. Przedecwszystkim trzeba dobrze robic przelozonym. A ja sie tym brzydze.
Dodano: 26.07.2018 15:02    Przez: ~Pn
@do nicka - @Nick to rypowy pisior wiec nawet jak czarna mafia go w paszcze wydymie to on zgodnie z linia Wodza Narodu - Kurdupla Bezzebmeho bedzie ich wielbil.
Dodano: 26.07.2018 15:04    Przez: ~Pn
Pn weź coś na uspokojenie bo twój ból du*y jest niebezpieczny dla otoczenia. A kiedy już sie troche uspokoisz, wróć do podstawówki by nauczyć sie pisać, tępy gimbusie.
Dodano: 26.07.2018 15:39    Przez: ~Nick
z takim księdzem grubasem można służbę pełnić ciekawe czy na tackę zbiera od kierowców
Dodano: 26.07.2018 12:41    Przez: ~obserwator
Na bank zbiera. On sobie odrobi bo za darmo jie stal.
Dodano: 26.07.2018 15:05    Przez: ~Pn
Pn a u spowiedzi byłeś ?
Dodano: 26.07.2018 16:13    Przez: ~Np
Jak grzesznik ma isc do spowiwdzi do grzesznija-potwora??
Dodano: 26.07.2018 17:20    Przez: ~Pn
Na ostatnim zdjęciu policjant mógłby zapiąć koszulę , strasznie niechlujnie to wygląda ,no trochę zadbania o siebie , może patrol pieszy ? Zamiast siedzenia ?
Dodano: 26.07.2018 13:11    Przez: ~szanuj mundur
Zapiąć koszulę i rozporek.
Dodano: 26.07.2018 13:58    Przez: ~Też
Moze chlop dopiero co z przydroznego rowu wyszedl bo tlusty bebzon sraakka scisla.
Dodano: 26.07.2018 15:06    Przez: ~Pn
Pn ksiądz ci nie da rozgrzeszenia.
Dodano: 26.07.2018 16:12    Przez: ~Np
Nie oczekuje od jakiegos grzesznego czarnego rozgrzeszenia. To tak samo jak ry bys ni dal rozgrzrszenie - mozesz je sobie wsadzic w dude.
Dodano: 26.07.2018 17:22    Przez: ~Pn
inicjatywa pisowców milicja pisze mandaty a ksiądz za nimi z taca chodzi
Dodano: 26.07.2018 13:19    Przez: ~ja
Na patoli 500 trza zbiwrac bo odsetki od kredytu yrzeba placic.
Dodano: 26.07.2018 15:07    Przez: ~Pn
"Trza", "zbiwrać", "yrzeba"?Kali nie umieć polski język?
Dodano: 26.07.2018 15:42    Przez: ~KaliWracaćDoAfryka
Po OHP nie wymagaj za wiele.
Dodano: 26.07.2018 16:14    Przez: ~Gienek
Chcialbys takue ohp skonczyc....za cienkis w uszach.
Dodano: 26.07.2018 17:23    Przez: ~Pn
Proszę zobaczyć jak wygląda robotnik ciężko pracujący , na budowie, w Kopalni czy Elektrowni, a jak ksiądz czy policjant, co oni jedzą i ile ważą ?
Dodano: 26.07.2018 13:50    Przez: ~Obżartuchy
Zra duzo i jeszcze wiecej siedza wiec tak wygladaja.
Dodano: 26.07.2018 15:07    Przez: ~Pn
Czy może ktoś widział chudego księdza ? Obżarstwo jest grzechem, ale oni mogą grzeszyć przecież to "słudzy boży", a ilu jest zboczeńców wśród księży ?
Dodano: 26.07.2018 14:03    Przez: ~Parafianin
Ciezkim grzechem a oni zazwyczaj maja 2 a nawet 3 podgardla.
Dodano: 26.07.2018 15:08    Przez: ~Pn
Sam jesteś zboczeńcem więc ich widzisz wszędzie wokół siebie:)
Dodano: 26.07.2018 15:43    Przez: ~Psycholog
Sugerujesz, że wśród księży nie ma pedofilów i homoseksualistów ?
Dodano: 26.07.2018 16:18    Przez: ~Parafianin
Być może są, tego nie wiem; czarne owce mogą się zdarzyć wszędzie. Sugerujesz ze np prawnik, polityk, budowlaniec nie mogą być potencjalnie pedofilami? Trynkiewicz był wychowawcą dzieci, kiedy ostatnio naskoczyłeś na nauczycieli I wychowawców z tego powodu?
Dodano: 26.07.2018 16:41    Przez: ~Nick
Być może są, tego nie wiem...DO TWOJEJ NIEWIEDZY. tak są i są skazywani wyrokami ,nie są wydalani ze sekty tylko przenoszą ich ,albo chowają do swoich domów opieki.
Dodano: 26.07.2018 17:26    Przez: ~do nicka
@Nick - "nie wiem"? Chłopie gdzie ty zyjesz????? Doksztalc sie i nie udawaj, ze taki nierozgarniety....
Dodano: 26.07.2018 17:35    Przez: ~Pn
Widze że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocną stroną. Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz (albo tysiąc) może wtedy zrozumiesz o co chodzi
Dodano: 26.07.2018 17:35    Przez: ~Nick
a co z przykazaniem o nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu, toz to grzech, o zapomnialem ze watykanskiej mafi ten przepis nie obejmuje..
Dodano: 26.07.2018 18:11    Przez: ~Klump z Lichenia
"Wspólna akcja policji i księży"Ze jak????
Dodano: 26.07.2018 14:58    Przez: ~Pn
Po prostu mieszane patrole, nigdy nie słyszałeś o takowych ? Za zakrętem stali rower mu zabrali.
Dodano: 26.07.2018 16:25    Przez: ~Chłopcy radarowcy
Ciekawe czemu tracą życie wierni katolicy z św Krzysztofem na lusterku jak widać są równi i równiejszy .
Dodano: 26.07.2018 15:34    Przez: ~Motokat
A kim był Krzychu, że go zrobili świętym ?
Dodano: 26.07.2018 16:20    Przez: ~Pytam
Patrzac na polskie drogi i cio ty, ktorych pelno na nich, to raczej powinien to byc sw. Janusz.
Dodano: 26.07.2018 16:29    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>