Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Bobrowo Kolonia. Piorun uderzył w budynek. Zapaliły się meble

Dodano: 5.08.2018 10:24

Podczas dzisiejszej burzy, która w godzinach porannych przeszła również nad regionem konińskim, piorun uderzył w jeden z budynków mieszkalnych w miejscowości Bobrowo Kolonia (gmina Golina).

- Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 4.00. Uderzenie pioruna spowodowało pożar instalacji elektrycznej oraz uszkodzenie urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku - informują na swojej stronie strażacy z  KSRG OSP Golina. - Zapaleniu uległy również meble znajdujące się w jednym z pomieszczeń, które na szczęście zostały ugaszone przez mieszkańców jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Nikt nie odniósł obrażeń.

KSRG OSP Golina

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:burza,   piorun,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Po to prostaku bo bylo takie zgoszenie i kazdy obywatel płacącypodatki ma prawo oczekiwac pomocy od panstwa. A panstwo to rowniez PSP i OSP bo jest oplacane z pieniędzy państwowych czyli naszych podatkow.
Dodano: 5.08.2018 17:40    Przez: ~Strazak
Wyładowanie atmosferyczne, nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących, piorun uderza ślepo w najwyższy punkt w danym terenie. A w Ciebie komunisto powinien uderzyć w pierwszej kolejności, oj doigrasz się, doigrasz lewaku.
Dodano: 5.08.2018 16:06    Przez: ~Wierzący
Erwin! Ciebie chyba niekatolicki bocian upuścił jako niemowlaka i taki teraz głupi jesteś .
Dodano: 5.08.2018 20:53    Przez: ~R.
A gdzie milion zdjęć ???
Dodano: 5.08.2018 15:28    Przez: ~Podpis
Czy budynek, w który uderzył piorun miał instalację odgromową, bo jak widzę rzadko który ma takową, kiedyś to był obowiązek posiadania odgromników.
Dodano: 5.08.2018 16:02    Przez: ~K-n

KOMENTARZE

Zagrzmiało i gruchnęło !! w dom w którym chyba mieszkali grzesznicy?katolicy? lub pi.ory ? - czyżby kara boska ???? Tak trzymać i nie puszczać !!! nawet grzesznikom
Dodano: 05.08.2018 15:21    Przez: ~Erwin
Wyładowanie atmosferyczne, nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących, piorun uderza ślepo w najwyższy punkt w danym terenie. A w Ciebie komunisto powinien uderzyć w pierwszej kolejności, oj doigrasz się, doigrasz lewaku.
Dodano: 05.08.2018 16:06    Przez: ~Wierzący
Do - wierzącego- jest przyczyna , powód i skutek !!! Po komentarzu wynika, że jesteś klasycznym otumanionym, wychowankiem plebanów !!! gdzie u Ciebie miłość do bliźniego ?? złorzeczyć to grzech -afe !!! Idz wyspowiadaj się z tego grzechu !!!!
Dodano: 05.08.2018 18:31    Przez: ~Erwin
Erwin! Ciebie chyba niekatolicki bocian upuścił jako niemowlaka i taki teraz głupi jesteś .
Dodano: 05.08.2018 20:53    Przez: ~R.
Kim jest ojciec i matka "erwina", że takiego bezbożnika wychowali, to wstyd za takiego syna.
Dodano: 06.08.2018 17:23    Przez: ~Chwała Bogu !
Ale news. Nic z niego nie wynika. Straż przyjechała po co?
Dodano: 05.08.2018 15:27    Przez: ~Grzmot
Po to prostaku bo bylo takie zgoszenie i kazdy obywatel płacącypodatki ma prawo oczekiwac pomocy od panstwa. A panstwo to rowniez PSP i OSP bo jest oplacane z pieniędzy państwowych czyli naszych podatkow.
Dodano: 05.08.2018 17:40    Przez: ~Strazak
A gdzie milion zdjęć ???
Dodano: 05.08.2018 15:28    Przez: ~Podpis
Zdjęcia byłyby gdyby to była manifestacja obrońców starych układów w sądach, a że to tylko zdarzenie atmosferyczne, to gra nie warta świeczki, "świeczki" ?
Dodano: 05.08.2018 16:46    Przez: ~Albo znicza
Matka lichenska nie pomogła, znów wyjechała na urlop ?
Dodano: 05.08.2018 15:37    Przez: ~Q
Szyderca
Dodano: 05.08.2018 15:48    Przez: ~Nok
Katolicy powinni więcej klepać "zdrowasiek" na chwałę katolickiej bogini.
Dodano: 05.08.2018 16:09    Przez: ~Zdrowaśka
Jak odróżnić Matkę Boga od Boga?
Dodano: 05.08.2018 23:20    Przez: ~katolik
Bóg nie ma matki, Bóg jest Ojcem całego Wszechświata. Gdyby Bóg miał matkę, to ona byłaby naszą babką, przecież to takie proste.
Dodano: 06.08.2018 17:28    Przez: ~Chrzescijanin
Czy budynek, w który uderzył piorun miał instalację odgromową, bo jak widzę rzadko który ma takową, kiedyś to był obowiązek posiadania odgromników.
Dodano: 05.08.2018 16:02    Przez: ~K-n
Ale bzdety piszecie macie pokoleji w głowie klepki poukładane. Nic nie wiecie o wyładowaniach atmosferycznych i ich skutkach