Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21531) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę

Dodano: 6.08.2018 10:02

Tragicznie zakończyła się podróż dla jednego z pasażerów audi po wypadku w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi.

Na drodze powiatowej nr 30230, w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi, doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech młodych osób. 28-letni pasażer zmarł, pomimo natychmiastowej pomocy.

Tuż przed godziną 3.00 w nocy, kierująca audi 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi wjechała najpierw na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Tokarki. A policjanci wciąż apelują o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku. 

Fot. KMP,  JRG Nr 1 w Koninie

  • Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę
  • 1533544306-tbl2u_-kozarzew1.jpg
  • 1533544310-3lr398-kozarzew3.jpg
  • 1533544314-a8a1zc-kozarzew2.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta droga z Kazimierza biskupiego do kozarzewa jest traktowana przez takich idiotow jak autostrada. Na Golinskiej w Kazimierzu już się rozpędzaja. Mijając bazar maja juz setkę na blacie. Efekty widać na załączonych fotach.
Dodano: 6.08.2018 10:50    Przez: ~Szkoda
Luzy w zawieszeniu- bo wahacz nowy 500pln a potrzeba cztery takie. Opony łyse bo nowe 2500- po co kupowac jak i tak nie widac. I CZTERY ZERA NA MASCE. żeby somsiada bolało. Zamiast na początek kupić seicento 39KM trza kupić audi 150km. Bo na wsi sejczento to wstyd a audi prestiż. Jak dodamy do tego sieczke w pustym łbie mocny silnik i ZEROWE umiejętnosci plus jakiś zakręt mamy koktajl wybuchowy... Wielka tragedia dla ofiar. Wielkie wyrazy współczucia. Ale takich tragedii jest było i będzie dużo. Moja kobieta straciła tak kuzyna. Okolicznosci identyczne tylko auto inne... na 3 litery...
Dodano: 6.08.2018 10:55    Przez: ~masz co chciałas
debil? a może ludzie niedługo bedą jezdzic F1 na wsiach? 912 sieroto pamietaij predkosc zabija!!!
Dodano: 6.08.2018 10:46    Przez: ~b
Szkoda ona miała że 160 że skasowała barierki płot drzewo słup energetyczny i dopiero dom ja zatrzymał wiem bo niedaleko mieszkam tego miejsca tam często są wypadki i ci co jada 100 zatrzymuja się na bateriach ewentualnie płocie
Dodano: 6.08.2018 10:57    Przez: ~Bbbh
Teraz na wsiach stoją koło domów ałdi A4 a6. Pełno tego. Ściągane złomy z niemiec. Szpan pełna klasa
Dodano: 6.08.2018 10:53    Przez: ~A jak

KOMENTARZE

Widać na zdjęciach że ma Quattro nie powinno wypaść z drogi
Dodano: 06.08.2018 11:40    Przez: ~K
Jedyne co widac na zdjęciach to to, ze kierujacy autem (w tym wypadku 22letnia debilka), nie miala rozumu lub po prostu jej sie wylaczyl.
Dodano: 06.08.2018 14:19    Przez: ~Pn
Z tego co wiem to jest napęd Quattro a nie kłatro chamie ze wsi . Poliglota z Ciebie nie ma co
Dodano: 06.08.2018 17:04    Przez: ~Do E32
Urodził się w Polsce, mieszka i żyje w Polsce to i pisze i mówi po polsku. Nie musi się wysilać by się komuś przypodobać. KŁATRO jest jak najbardziej prawidłowo, po polsku.
Dodano: 06.08.2018 20:14    Przez: ~Dumny Polak
WOLNIEJ!!!
Dodano: 06.08.2018 11:43    Przez: ~Marco
4 zera na masce piąte za kółkiem. Szybciej mogła cisnąć gówniara. Myślała, że jest kimś bo w Audi siedzi i pokazała swoją inteligencje. Kto dopuszcza takich pajaców do ruchu?
Dodano: 06.08.2018 12:01    Przez: ~WORD KONIN
Egzaminator, ktory sie na nich nie poznał.
Dodano: 06.08.2018 14:20    Przez: ~Pn
Osoba bez prawka jeździ bezpieczniej bo nie chce się wyróżniać. Jeżdżę 5 lat bez prawka i tylko jeden mandat... a tu prawko w kieszeni to jeb gaz w podłoge bo moge.
Dodano: 08.08.2018 15:33    Przez: ~Patologia WORD
Nie zazdroszczę tej dziewczynie dalszego życia z poczuciem zabicia człowieka.....
Dodano: 06.08.2018 12:09    Przez: ~Gość
Do konca powinna miec wyrzuty sumienia i koszmary...
Dodano: 06.08.2018 14:21    Przez: ~Pn
A gdyby ktośz dzentelmenów gówniare zestrofował " ZWOLNIJ PIXDO BO NAS POZABIJASZ!!!!!!" to dzis by byl dzien jak codzien dla nich. A tu widac lanserka pełną gębą.
Dodano: 06.08.2018 12:12    Przez: ~STOP DEBILOM!!!!
Byc moze oni ja podpuszczali...
Dodano: 06.08.2018 14:22    Przez: ~Pn
Teraz to ich wina? A dorosła osoba własnego rozumu nie ma? Głupia dziewczyna I tyle. Tylko jednej rzeczy nie rozumiem. Jak jej na życiu nie zależy jej sprawa. Ale czemu tak szalała z pasażerami.
Dodano: 06.08.2018 14:48    Przez: ~ona
stało sie i nie wróci jusz poco tu takie głupoty piszecie bo sami nie macie doświadczenia i wyobrazni poruszania sie pojazdem po jezdni pojazd to grożna broń a nią kieruje nie doswiadczony kierujący to jest nagminne pojazdu nie widać głosniki słychac i pisk opon to tylko tragedia gdy zabija innych a sam wychodzi z tego szkoda młody życie było przednim a jusz śie skonczyło czy ci co to widzą wyciągną z tego wniosek dla siebie i bedzie dłanich przestroga jak bależy poruszac sie pojazdem aby dojechac do celu bezpiecznie
Dodano: 06.08.2018 12:15    Przez: ~kierowca
naturalna selekcja...
Dodano: 06.08.2018 12:42    Przez: ~kostucha
Czytając komentarze można za głowę się złapać ile nienawiści i złości jest w ludziach. Ludzie nie macie co robić tylko cisnąć po zmarłych? Do roboty się weźcie a nie na LM-ie czekacie tylko na nowy artykuł żeby skomentować coś i się doczepic
Dodano: 06.08.2018 12:54    Przez: ~Konin
ja akurat komentuje siedząc w pracy
Dodano: 06.08.2018 13:27    Przez: ~a6tdi po niemcu od turasa
Ciężko nie komentować debilki, która gnała jak głupia i w dodatku człowieka zabiła! Ciekawe czy ona za głowę się łapała ile pędzi!!!!
Dodano: 06.08.2018 17:54    Przez: ~Bryyy
Tragedia dla rodziny zmarłego. Młody chłopak. A mógł żyć.. Wyrazy współczucia. Ale powiem Wam jedno, te "synki" niech się za robote wezmą bo tylko ich pelno pod sklepem, nie mają zajecia tylko przesiaduja gdzie sie da, chleja i szukaja wrażeń.
Dodano: 06.08.2018 13:02    Przez: ~Życzliwy
No to jeden juz znalazł...
Dodano: 06.08.2018 17:55    Przez: ~A
NIE SPIESZCIE SIĘ na cmentarz tam wystarczy miejsca dla każdego !!!
Dodano: 06.08.2018 13:06    Przez: ~bujek
2 z 6
<<123456>>