Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19348) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem

Dodano: 9.08.2018 10:42

W środę, 8 sierpnia, po godz. 14.00, na drodze powiatowej nr 3090, w miejscowości Huta Łukomska gm. Zagórów, przewrócił się samochód z bydłem.

W przyczepie było 17 sztuk bydła. Kierowca samochodu znajdował się poza pojazdem i nie odniósł żadnych większych obrażeń. Firma przewożąca zwierzęta bardzo szybko podstawiła drugi samochód do przeładowania bydła. Na miejsce przybył również lekarz weterynarii, który ocenił stan zwierząt. W wyniku uderzenia jedna sztuka bydła padła, a pozostałe z różnymi obrażeniami zostały przetransportowane do drugiego samochodu. O dalszych losach bydła decyzję miał podjąć powiatowy lekarz weterynarii.

Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej, a działania trwały ponad cztery godziny.

Fot. KP PSP Słupca

  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem
  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem
  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   bydło,  

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda BYDŁA
Dodano: 9.08.2018 11:15    Przez: ~A
Kierowca jeździ jak wariat!!!!ryzyk-fizyk.ani znaki ani to bydlo nie obchodzi go nie wspominając o innych uczestnikach drogi!.jedzie nie patrzy.szkoda zwierząt bo jego nie.!!!!tacy nie powinni w ogóle dostawać uprawnień !!!!!
Dodano: 9.08.2018 12:49    Przez: ~xxxxx

KOMENTARZE

Szkoda BYDŁA
Dodano: 09.08.2018 11:15    Przez: ~A
To cała .Nowoczesna jechała na Maderę.Rychu urlop fundował,ale nie za swoje.
Dodano: 09.08.2018 17:41    Przez: ~agent
A Pn też tam był?
Dodano: 09.08.2018 19:20    Przez: ~wuja Zenek
przydalby sie taki samochod by pozbierac KODziarskie bydlo niszczace mienie innych osób. warcholstwo krzyczace pro-sTY-tuc-JA
Dodano: 09.08.2018 11:23    Przez: ~23
Aleś mądry i inteligentny! Uważaj, bo Cię jeszcze w wiadomościach tvpis zatrudnią do przerabiania każdej informacji na propagandę pisiorów
Dodano: 10.08.2018 07:41    Przez: ~Obserwator
Propaganda to się wylewa z TVN-u, tam się oczernia nas Polaków.
Dodano: 10.08.2018 16:41    Przez: ~W tyle wizji
KoDziarze jechali do lasu szmaty z napisem konstytucja na choinkach rozwieszać, ale pech!
Dodano: 09.08.2018 12:22    Przez: ~Prawy i sprawiedliwy do "bul
Bydło lepsze od autorów dwóch ostatnich komentarzy.
Dodano: 09.08.2018 12:37    Przez: ~kret
Każdy ma prawo do swoich ocen i poglądów, ja tam np. nie cierpię lewactwa, tylko człowiek wierzący w Boga jest człowiekiem wartościowym.
Dodano: 09.08.2018 16:53    Przez: ~Prawy
Tak, każdy wierzący, szczególnie ten ziejący nienawiścią do myślącego inaczej bliżniego świętoszku
Dodano: 10.08.2018 07:43    Przez: ~Józef
Kierowca jeździ jak wariat!!!!ryzyk-fizyk.ani znaki ani to bydlo nie obchodzi go nie wspominając o innych uczestnikach drogi!.jedzie nie patrzy.szkoda zwierząt bo jego nie.!!!!tacy nie powinni w ogóle dostawać uprawnień !!!!!
Dodano: 09.08.2018 12:49    Przez: ~xxxxx
Pirat i wariat drogowy, powinien ponieść koszty szkód, które wyrządził z własnej kieszeni.
Dodano: 09.08.2018 16:55    Przez: ~K-n
,,o dalszych losach bydła decyzję ma podjąć...", czyli o jakich losach..? Bydło było wiezione najprawdopodobniej do rzeźni więc los sztuki zdrowej jak i tej z obrażeniami jest taki sam.
Dodano: 09.08.2018 14:44    Przez: ~Łowca absurdu
Sam się przewrócił czy bydło go przewróciło?
Dodano: 09.08.2018 16:42    Przez: ~O 🅾
Zapewne zbierze się specjalna komisja i zadecyduje.
Dodano: 09.08.2018 16:58    Przez: ~Co i jak ?
p**da nie kierowca,zabrać P J dożywotnio.
Dodano: 09.08.2018 18:09    Przez: ~Bydło.
I NIE ? ODPOWIEDZĄ ? ZA GLUPOTĘ ,BO NA TAKIEJ DRODZE, BEZ PRZYCZEPY TRZEBA JECHAC . ,,ZROBILI ''OSZĘDNOŚCI . ...