Dzisiaj jest poniedziałek 20 sierpnia 2018, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22141) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Przepełniony bus. Kilka osób jechało w b ... (20)Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na a ... (9)

Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem

Dodano: 9.08.2018 10:42

W środę, 8 sierpnia, po godz. 14.00, na drodze powiatowej nr 3090, w miejscowości Huta Łukomska gm. Zagórów, przewrócił się samochód z bydłem.

W przyczepie było 17 sztuk bydła. Kierowca samochodu znajdował się poza pojazdem i nie odniósł żadnych większych obrażeń. Firma przewożąca zwierzęta bardzo szybko podstawiła drugi samochód do przeładowania bydła. Na miejsce przybył również lekarz weterynarii, który ocenił stan zwierząt. W wyniku uderzenia jedna sztuka bydła padła, a pozostałe z różnymi obrażeniami zostały przetransportowane do drugiego samochodu. O dalszych losach bydła decyzję miał podjąć powiatowy lekarz weterynarii.

Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej, a działania trwały ponad cztery godziny.

Fot. KP PSP Słupca

  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem
  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem
  • Zagórów. Na drodze powiatowej przewrócił się samochód z bydłem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   bydło,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Szkoda BYDŁA
Dodano: 9.08.2018 11:15    Przez: ~A
Kierowca jeździ jak wariat!!!!ryzyk-fizyk.ani znaki ani to bydlo nie obchodzi go nie wspominając o innych uczestnikach drogi!.jedzie nie patrzy.szkoda zwierząt bo jego nie.!!!!tacy nie powinni w ogóle dostawać uprawnień !!!!!
Dodano: 9.08.2018 12:49    Przez: ~xxxxx

KOMENTARZE

Szkoda BYDŁA
Dodano: 09.08.2018 11:15    Przez: ~A
To cała .Nowoczesna jechała na Maderę.Rychu urlop fundował,ale nie za swoje.
Dodano: 09.08.2018 17:41    Przez: ~agent
A Pn też tam był?
Dodano: 09.08.2018 19:20    Przez: ~wuja Zenek
przydalby sie taki samochod by pozbierac KODziarskie bydlo niszczace mienie innych osób. warcholstwo krzyczace pro-sTY-tuc-JA
Dodano: 09.08.2018 11:23    Przez: ~23
Aleś mądry i inteligentny! Uważaj, bo Cię jeszcze w wiadomościach tvpis zatrudnią do przerabiania każdej informacji na propagandę pisiorów
Dodano: 10.08.2018 07:41    Przez: ~Obserwator
Propaganda to się wylewa z TVN-u, tam się oczernia nas Polaków.
Dodano: 10.08.2018 16:41    Przez: ~W tyle wizji
KoDziarze jechali do lasu szmaty z napisem konstytucja na choinkach rozwieszać, ale pech!
Dodano: 09.08.2018 12:22    Przez: ~Prawy i sprawiedliwy do "bul
Bydło lepsze od autorów dwóch ostatnich komentarzy.
Dodano: 09.08.2018 12:37    Przez: ~kret
Każdy ma prawo do swoich ocen i poglądów, ja tam np. nie cierpię lewactwa, tylko człowiek wierzący w Boga jest człowiekiem wartościowym.
Dodano: 09.08.2018 16:53    Przez: ~Prawy
Tak, każdy wierzący, szczególnie ten ziejący nienawiścią do myślącego inaczej bliżniego świętoszku
Dodano: 10.08.2018 07:43    Przez: ~Józef
Kierowca jeździ jak wariat!!!!ryzyk-fizyk.ani znaki ani to bydlo nie obchodzi go nie wspominając o innych uczestnikach drogi!.jedzie nie patrzy.szkoda zwierząt bo jego nie.!!!!tacy nie powinni w ogóle dostawać uprawnień !!!!!
Dodano: 09.08.2018 12:49    Przez: ~xxxxx
Pirat i wariat drogowy, powinien ponieść koszty szkód, które wyrządził z własnej kieszeni.
Dodano: 09.08.2018 16:55    Przez: ~K-n
,,o dalszych losach bydła decyzję ma podjąć...", czyli o jakich losach..? Bydło było wiezione najprawdopodobniej do rzeźni więc los sztuki zdrowej jak i tej z obrażeniami jest taki sam.
Dodano: 09.08.2018 14:44    Przez: ~Łowca absurdu
Sam się przewrócił czy bydło go przewróciło?
Dodano: 09.08.2018 16:42    Przez: ~O 🅾
Zapewne zbierze się specjalna komisja i zadecyduje.
Dodano: 09.08.2018 16:58    Przez: ~Co i jak ?
p**da nie kierowca,zabrać P J dożywotnio.
Dodano: 09.08.2018 18:09    Przez: ~Bydło.
I NIE ? ODPOWIEDZĄ ? ZA GLUPOTĘ ,BO NA TAKIEJ DRODZE, BEZ PRZYCZEPY TRZEBA JECHAC . ,,ZROBILI ''OSZĘDNOŚCI . ...