Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21312) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Kolizja w Leśnicy. Pijany kierowca BMW doprowadził do zderzenia

Dodano: 14.08.2018 14:24
Źródło: LM.pl

Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał 24-latek, który doprowadził do zderzenia w powiecie kolskim.

Wczoraj w miejscowości Leśnica kierujący BMW 24-latek, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Opel Astra, który jechał w przeciwnym kierunku. Jak się okazało, sprawca był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu.

Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu grzywna, kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

fot. KPP Koło

  • Kolizja w Leśnicy. Pijany kierowca BMW doprowadził do zderzenia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale WIELKA KARA kpiny !!!!!!! . To bydle mogło zabić niewinnychudzi
Dodano: 14.08.2018 14:40    Przez: ~M.s
10lat dla gnoja, to potencjalnie morderca dzieci
Dodano: 14.08.2018 15:42    Przez: ~Antoni
Motocyklista 23 lata uciekał przed policjantami, a tu kierowca 24 lata w słynnej marce BMW powoduje wypadek, do czego są zdolni młodzi. Policjanci szczególnie powinni zwracać uwagę na młodych na motocyklach i w samochodach, szczególnie w BMW.
Dodano: 14.08.2018 15:51    Przez: ~Igor
Ale kara. Dosłownie kosmos.
Dodano: 14.08.2018 15:46    Przez: ~hk
wszyscy właściciele BeeMWeee na psychotesty
Dodano: 14.08.2018 18:47    Przez: ~mam beemwee

KOMENTARZE

No to co tak po wiejsko buraczemu ZNOWU BMW
Dodano: 14.08.2018 14:39    Przez: ~Nie wiem
Młody w BMW.
Dodano: 14.08.2018 15:52    Przez: ~Pirat
To jest wlaśnei typowy przykład typowego posiadacza BMW z konina i okolicznych wioch. Stary dezel, E60, E46,E39 - w 99% i podpity, nafukany sebix za kierownica, który mysli że nadal jest rok 1995 a on jest pierwszym właścicielem tego bolisu i jest biznesmenem. I nagle jebbb!! sebix budzi sie ze snu i jest poprostu sebixem w 30 letnim bolidzie....
Dodano: 14.08.2018 18:06    Przez: ~debile eliminuja sie sami
wszyscy właściciele BeeMWeee na psychotesty
Dodano: 14.08.2018 18:47    Przez: ~mam beemwee
A w tym kieliszku jest wódka czy woda? Bo to różnica jest
Dodano: 14.08.2018 19:49    Przez: ~D
Eee to chyba jakiś miastowy jak w bmw bo na wsi teraz ałdi a6 musi być
Dodano: 15.08.2018 20:27    Przez: ~Łoj
Ale WIELKA KARA kpiny !!!!!!! . To bydle mogło zabić niewinnychudzi
Dodano: 14.08.2018 14:40    Przez: ~M.s
Mógł zabić jakiegoś zwolennika naszej partii czyli PiS a to już jeden głos mniej na jesień.Innych mi nie szkoda.
Dodano: 14.08.2018 15:14    Przez: ~Symp.PiS
Mam w dupie twój PiS !
Dodano: 14.08.2018 22:45    Przez: ~M.s
A my mamy w d... na samym dnie ciebie totalny dnie
Dodano: 14.08.2018 23:33    Przez: ~kocham PiS
Jak dmuchał w balonik to bełkotał , że jest za pisem i załatwi policjantów na cacy. Cóż taką władzę teraz mamy
Dodano: 15.08.2018 13:28    Przez: ~Kibole
Taaak idź na Tuska głosuj będziesz niemcowi na starość tylek myć
Dodano: 15.08.2018 16:29    Przez: ~Pn
Pan Donald to batdzo uczciwy i porządny czlowiek on naszą. Polske wyprowafzi na wyżyny gospodarcze
Dodano: 15.08.2018 17:57    Przez: ~Pn
na zdjęciach widać rejestrację P...K.....N
Dodano: 14.08.2018 15:04    Przez: ~miastowy Koniniak
*** wiadomo kto to ci od słomy w butach i wideł od g.....
Dodano: 15.08.2018 01:25    Przez: ~obornik
miastowy koniniak..hm urodziłem się w tej wiosce rybackiej, ale żeby od razy z tych 6 ulic robić miasto? Berlin, Londyn..ale koniów...
Dodano: 15.08.2018 01:25    Przez: ~ojoj
miastowy koniniak to wiekszy wsiok niz mu sie wydaje.
Dodano: 15.08.2018 12:57    Przez: ~Seba
10lat dla gnoja, to potencjalnie morderca dzieci
Dodano: 14.08.2018 15:42    Przez: ~Antoni
Ale kara. Dosłownie kosmos.
Dodano: 14.08.2018 15:46    Przez: ~hk
Motocyklista 23 lata uciekał przed policjantami, a tu kierowca 24 lata w słynnej marce BMW powoduje wypadek, do czego są zdolni młodzi. Policjanci szczególnie powinni zwracać uwagę na młodych na motocyklach i w samochodach, szczególnie w BMW.
Dodano: 14.08.2018 15:51    Przez: ~Igor
Tylko 2 lata????? Ziobro, co to za smieszna kara? Moze bys tak zostawil Gawlowskichbi innych politycznych wrogow i zahal sie robota by scierwo po 2 promilach dostali kicie minimum 15 lat???
Dodano: 14.08.2018 16:02    Przez: ~Pn
Pn po twoim komentarzu widać że dzisiaj wlałeś w siebie o wiele więcej.Byk na byku.Jak już trollujesz to z głową i pisz składnie wg języka jakim się posługujesz.Panu Ziobro powinieneś buty czyścić
Dodano: 14.08.2018 16:54    Przez: ~Anty Pn
Pn, napij się koziego mleka, dobre jest na głowę w te upalne dni.
Dodano: 14.08.2018 17:20    Przez: ~Matka
@Anty Pn - komu czyscic buty? Zwyklemu magisterkowi? Hehehe..... niezle mnie rozbawiles tym tekstem. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 14.08.2018 20:30    Przez: ~Pn
Pn zmien majtki bo te masz za ciasne no i raz na jakis czas trzeba zrobic pranie
Dodano: 14.08.2018 20:32    Przez: ~Pl
Pn ostatnio miał rozwolnienie, co za męka.
Dodano: 15.08.2018 12:37    Przez: ~Matka
Ja dla przykładu kupiłem jednak AUDIOOOO. napend kłatro pozwala mi nawet po pijanemu jezdzic odpowiedzialnie. Oczywiscie nie jerzdze pi pijaku wszendzie. Jedynie na dyskoteke do RZERKOWA. Automnat tiptronik sprawia rze spoojnie moge pić piwo w czasie jazdy i nie pszejmowac sie zmianami biegów. W tej kwestji AUDIOOOO 16 wypada lepiej nirz BMW z tylnim napendem. Mój kolega mai wiem co pisze. Wpadl do romu jak wracali z RZERKOWA. dużo nie wypił wtedy tylko kilka piw ale wudki wcale.
Dodano: 14.08.2018 17:58    Przez: ~Sebastjan ze śleśina
Bo wiecie. Człowiek jak mjeszka w RZERKOWIE dla przykładu i ma BMW czy AUDI OOOO (ale tyko a6 albo a8 sie liczom) to jest uwarzany za celebryte. Ma wielu koleguw pod sklepem czy na przystanku i nje wypada nei podjechac w sobote pod sklep czy tam wypic piwko z dupeczkami na tym przystanku pks. Laski same stawiajom. A wieczorem wjadomo tszeba przewieść laski i pokazac jak ładnie idzie to 130 koni mechanicznych. Ja sie czuje odkond mam A6 jak lewandowski. NAwet gram jako napastnik w "Tartak władzimiruw" na rezerwowy [pomocnik. Wiadomop na trenink tszeba jakos podjechac z klasom dlatego preferuje BMW albo AUDI OOOO
Dodano: 14.08.2018 18:12    Przez: ~sebastjan ze śleśina ciong
taki pasożyt musi być bardzo surowo ukarany
Dodano: 14.08.2018 19:03    Przez: ~Koninianka
Do paki a później do paszczy niech bierze. Dluuuuuugimi latami, dzień w dzien....
Dodano: 14.08.2018 20:31    Przez: ~Pn
Pn, jak tam rozwolnienie ci przeszło ? Nie pij tyle koziego mleka synu.
Dodano: 15.08.2018 12:39    Przez: ~Matka
Wincyj policmajstrow na drogach wincyj
Dodano: 14.08.2018 20:36    Przez: ~Pn
Pn wincyj wincyj pisz bo mamy z ciebie niezły ubaw i rajcujemy się każdym twoim płatnym komentarzem.Wincyj mleka koziego pij będziesz bardziej poczytalny
Dodano: 14.08.2018 22:10    Przez: ~kocham Lm
Matka mi każe pić kozie mleko, ale ostatnio mi zaszkodziło.
Dodano: 15.08.2018 12:40    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>